Editörler : Kubil ay
18 Nisan 2020 16:42

esmeringa
Aday Memur
İcra ve ceza hukuku yoktur umarım??
18 Nisan 2020 16:49

Bnkc1
Aday Memur

Arkadaşlar sınavlara üst üste girme zorunluluğumuz var mı

18 Nisan 2020 18:03

esmeringa
Aday Memur

Arkadaşlar sınavlara üst üste girme zorunluluğumuz var mı

Bnkc1, 1 yıl önce - Alıntıya git
Evet, girenlerin söylediğine göre bilim ve gy art arda. İngilizce daha so ra
19 Nisan 2020 01:50

merlevsi
Aday Memur
Evet, girenlerin söylediğine göre bilim ve gy art arda. İngilizce daha so ra
esmeringa, 1 yıl önce - Alıntıya git
İngilizcenin daha sonra olduğunu nerden biliyorsunuz?
19 Nisan 2020 01:56

esmeringa
Aday Memur
İngilizcenin daha sonra olduğunu nerden biliyorsunuz?
merlevsi, 1 yıl önce - Alıntıya git
Girenlerin söylediğine göre demiştim bir üstteki postta, ingilizce sınavının olmadığı söylemişlerdi. Bir kısımda sonradan girdik diyor
19 Nisan 2020 01:57

esmeringa
Aday Memur
Girenlerin söylediğine göre demiştim bir üstteki postta, ingilizce sınavının olmadığı söylemişlerdi. Bir kısımda sonradan girdik diyor
Bilim gy ve daha sonra ingilizce olarak yazdm, daha sonra derken ileri bir tarihte gelecek anlamında değil
19 Nisan 2020 02:02

merlevsi
Aday Memur
Bilim gy ve daha sonra ingilizce olarak yazdm, daha sonra derken ileri bir tarihte gelecek anlamında değil
Ben de üstteki postu okudum. İngilizce sınavı neden gelmedi diye soruyor ve altında da daha önce ocak ayın da mt için İngilizce sınavına girmiştim ondan gelmemiştir unuttum diyor. Kesin cevaplar vermeden önce kaynağınıza dikkat edin lütfen
19 Nisan 2020 02:06

esmeringa
Aday Memur
Ben de üstteki postu okudum. İngilizce sınavı neden gelmedi diye soruyor ve altında da daha önce ocak ayın da mt için İngilizce sınavına girmiştim ondan gelmemiştir unuttum diyor. Kesin cevaplar vermeden önce kaynağınıza dikkat edin lütfen
Sadece bu forumdaki yorumlardan yola çıkarak yazmamıştım, birkaç forumda daha aynı durum var. Onu gördükten sonra yazmıştım, sonra takip ettiğimde de bazılarının ingilizce sınavına girdiğini okudum. Doğru bilgiyi biliyorsanız eğer biz sınava girmeyenler için detaylı deneyiminizi bekliyoruz
19 Nisan 2020 02:12

merlevsi
Aday Memur
Sadece bu forumdaki yorumlardan yola çıkarak yazmamıştım, birkaç forumda daha aynı durum var. Onu gördükten sonra yazmıştım, sonra takip ettiğimde de bazılarının ingilizce sınavına girdiğini okudum. Doğru bilgiyi biliyorsanız eğer biz sınava girmeyenler için detaylı deneyiminizi bekliyoruz
Gece gece küp olduğunuz doğrusu :D ben size sordum siz de bana üst yorumlarda öyle söylendi dediniz şimdi de başka forumlarda okudum diyorsunuz . Bir de biliyorsanız siz cevaplayın demişsiniz ben nerden biliyim? neyse beynimi iyice yakmadan iyi geceler diliyorum
19 Nisan 2020 02:14

esmeringa
Aday Memur
Gece gece küp olduğunuz doğrusu :D ben size sordum siz de bana üst yorumlarda öyle söylendi dediniz şimdi de başka forumlarda okudum diyorsunuz . Bir de biliyorsanız siz cevaplayın demişsiniz ben nerden biliyim? neyse beynimi iyice yakmadan iyi geceler diliyorum
Arkadaşım, üstteki post derken ben kendi yazdığım o bir üstteki posttan bahsetmiştim. Girenlerin söylediğine göre demiştim bir üst postta diye. Burada okudum gibisinden bir bilgi paylaşmadım. Nerenizden uyduruyorsunuz?
19 Nisan 2020 02:16

merlevsi
Aday Memur
Arkadaşım, üstteki post derken ben kendi yazdığım o bir üstteki posttan bahsetmiştim. Girenlerin söylediğine göre demiştim bir üst postta diye. Burada okudum gibisinden bir bilgi paylaşmadım. Nerenizden uyduruyorsunuz?
Böyle bir üslubu olan kişiye cevap verme zahmetinde bulunamayacağım. İlle de edep...
19 Nisan 2020 02:16

esmeringa
Aday Memur
Hatta sonrasında sadece burdaki yorumlardan yola çıkarak yazmadım dedim, gece gece anlama sınırınızı zorladım sanırım
19 Nisan 2020 02:17

esmeringa
Aday Memur
Böyle bir üslubu olan kişiye cevap verme zahmetinde bulunamayacağım. İlle de edep...
Edepten önce bence okuduğumuzu anlamak önemli, iyi geceler
19 Nisan 2020 02:23

esmeringa
Aday Memur
Virgülüde bilerek koymuştum o postumu belli etmek için ama, anlaşılmadı sanırım
19 Nisan 2020 02:28

merlevsi
Aday Memur
Virgülüde bilerek koymuştum o postumu belli etmek için ama, anlaşılmadı sanırım
ama'dan sonra virgül koyan biri mi yazdı bunu :D
19 Nisan 2020 02:30

esmeringa
Aday Memur
ama'dan sonra virgül koyan biri mi yazdı bunu :D
Ama virgülü de bilerek koymuştum, anlaşılmadı sanırım. Devrik cümle güzel arkadaşım, gece gece zorlama bence artık
19 Nisan 2020 02:46

esmeringa
Aday Memur
Ben nerden bileyim diyip bilmediğiniz konu hakkında da nasıl net bir şekilde başkasını eleştirebiliyorsunuz o da ayrı. Demek ki biliyorsunuz ki doğrusunu yanlış bir post attığımı fark ediyorsunuz. Sonra da ben nerden bileyim diyorsunuz? İnsanları bilgilendirmeye çalışmak bu kadar zor olmamalı. Biliyorsanız eğer paylaşın, insanlar bekliyor burada
19 Nisan 2020 02:53

merlevsi
Aday Memur
Ben nerden bileyim diyip bilmediğiniz konu hakkında da nasıl net bir şekilde başkasını eleştirebiliyorsunuz o da ayrı. Demek ki biliyorsunuz ki doğrusunu yanlış bir post attığımı fark ediyorsunuz. Sonra da ben nerden bileyim diyorsunuz? İnsanları bilgilendirmeye çalışmak bu kadar zor olmamalı. Biliyorsanız eğer paylaşın, insanlar bekliyor burada
Bize gelen mail de her şey yazıyor ben de orda bilgilendim. Siz de açın açın okuyun faydası olacaktır.
19 Nisan 2020 02:55

esmeringa
Aday Memur
Bize gelen mail de her şey yazıyor ben de orda bilgilendim. Siz de açın açın okuyun faydası olacaktır.
Bu bilgilenmiş halinizi o zaman bu soruyu foruma soran kişiye gösterseydiniz keşke, daha az efor sarf ederdiniz. En azından buna yol açılmazdı, herkes ders almıştır umarım
19 Nisan 2020 11:30

aday memurk

Arkadaşlar linke nerden ulaşıyoruz. Bilgilendirme mesajı aldım ama sınava giden link yok ?

Toplam 182 mesaj