Editörler : swat3410
«141516171819202122232425»

Spotfy2
Aday Memur
05 Eylül 2020 23:21

Çok saçma değil mi ya? Herkese eşit olması lazım.

İSFU42, 4 yıl önce
Benim 4 yıl kademe derecem durdu ancak başka bir arkadaşımın devam etti bence bu iş personel dairesindeki memurun inisiyatifine kalmış gibi.

Spotfy2
Aday Memur
05 Eylül 2020 23:22

Peki 8 sene dolunca otomatik 3 e mi 4 e mi be düşüyor ya o olay olacak mı peki? Yoksa oda mı duruyor?

Kral yanluz, 4 yıl önce

3 yıl derece kademe yok çünkü polisken fazla ve hızlı derece kademe aldığın için 3 yıl yok bende yazdım polis devrelerim emsal göndermek gibi bir saçmalık ile karşılaştım. 3 sene bekleyecek sormak istediğin ne varsa sor açık açık cevaplayayım

aos_
Aday Memur
08 Eylül 2020 15:13

Sormak istediğim tedavi sürecim devam ederken geçici görevlendirme talebiyle memleketime tayin isteyebiliyormuyum lütfen yardımcı olacak olan özelden de ulaşırsa sevinirim

Kral yanluz
Yasaklı
08 Eylül 2020 17:09

bakın emniyette her şey istenildimi yapılır ordaki doktordan tedavi göreceksiniz. bu kadar basit

segah8
Aday Memur
08 Eylül 2020 17:13

aos_ ben de tedavi görüyorum. Dediğin gibi acaba memlekette görevlendirilebilir miyiz geçici görevle?

Kral yanluz
Yasaklı
08 Eylül 2020 19:13

PERSONELİ DAİRE BAŞKANLIĞINA SAĞLIK TEDAVİ GEREKÇESİ İLE VE TEDAVİNİZİ TALEP ETTİĞİNİZ İLDE OLMANIZ HALİNDE PSİKOLOJİKMEN DAHA İYİ VE FAYDALI OLACAĞI İÇİN İLİNİZDE TEDAVİNİZİN YAPILMASINI TALEP EDİN SİZİ PSİKİYATRİYE Kİ BENİDE GÖNDERDİLER DENİLEN SAĞLIK İÇİN İSE O ZAMAN ALIN SİZE SAĞLIKLI VE PSİKOLOJİKMEN DÜZELMENİZİ SAĞLAYACAK BİR KURUMSAL YARDIM.

ozkanyar1982
Aday Memur
08 Eylül 2020 21:45

EGM'de GİH memuru olarak çalışan var mı? Nerelerde çalışır GİH memurları? Diğer memurların yaklaşımı nasıldır? Ast Üst ilişkileri nasıldır? cevap verebilecek arkadaşımız var mı?

ozkanyar1982
Aday Memur
08 Eylül 2020 22:02

Psikiyatriden geçtiğinizde bu durum açıkça biliniyor mu herkes tarafından? İnsanların yaklaşımları nasıl?
pazar156, 4 yıl önce
psikiyatri den geçtim ben alamıyorum eşime devretme durumu varmi

aos_
Aday Memur
09 Eylül 2020 00:45

Dediğin cümle biraz devrik olmuş tam ve net olarak anlatabilirsen eğer teşekkürler birde sen şuan GİH sin sanırım değil mi artık yani kardeşim

Kral yanluz, 4 yıl önce

PERSONELİ DAİRE BAŞKANLIĞINA SAĞLIK TEDAVİ GEREKÇESİ İLE VE TEDAVİNİZİ TALEP ETTİĞİNİZ İLDE OLMANIZ HALİNDE PSİKOLOJİKMEN DAHA İYİ VE FAYDALI OLACAĞI İÇİN İLİNİZDE TEDAVİNİZİN YAPILMASINI TALEP EDİN SİZİ PSİKİYATRİYE Kİ BENİDE GÖNDERDİLER DENİLEN SAĞLIK İÇİN İSE O ZAMAN ALIN SİZE SAĞLIKLI VE PSİKOLOJİKMEN DÜZELMENİZİ SAĞLAYACAK BİR KURUMSAL YARDIM.

ozkanpff
Memur
09 Eylül 2020 10:29

Bu madde 16 hangi kanun yada yönetmeliğin 16. Maddesi oluyor bilgisi olan bilgi verebilirse çok sevinirim. Teşekkürler.

haribo01, 4 yıl önce

Sağlık dairenin zaten size aktif görevlerde çalışamaz diye yazı gondermesi lazım d dilimi daireye ulaştıktan sonra eğer böyle bir yazı göndermezler ise sen dilekçe ile başvuruda bulunmalisin d dilimi aldığını maluliyet işlemlerinin 5 6 ay sürdüğünü rahatsızlığından dolayı aktif görevlerde çalışmakta zorlandığını bundan dolayı maluliyet islemlerin halledilinceye kadar madde 16 kapsamında çalışmak istediğini yaz personel şube aracılığıyla sağlık daireye eğer olumsuz cevap gelirse yani adamlar derseki bugüne kadar çalıştıysa 6 ay daha çalışır diye heyet rapor al kardeşim yapcak bişey yok bu arada maluliyet dediğime bakma bu emniyet hizmetleri sınıfından maluliyet yani illa emekli Olcan diye bişey yok gih te olabilirsin SGK kararına göre

polisnovo
Aday Memur
09 Eylül 2020 18:13

Evet göğüs hastalıkları ama nöroloji doktorunda alanı
Memurhaps, 4 yıl önce
Bu durum göğüs hastalıklarınamı giriyor.

polisnovo
Aday Memur
10 Eylül 2020 19:54

Güncel ağır uyku apnesi D dilimi alanlar

polisnovo
Aday Memur
11 Eylül 2020 16:38

Güncel

polisnovo
Aday Memur
14 Eylül 2020 00:18

Ağır uyku apnesi D dilimi alanlar yardımcı olabilirmi

turkolog52
Memur
14 Eylül 2020 23:23

Arkadaşlar psikiyatriden 6 ay kontrol sonrası doktor C dilimi verip silahlı görev yapabilir yazdı.Ancak sağlık yönetmenliğinde C sınıfında Zati demirbaş silahı muhafaza altına alınır diyor.Kontrole devam ediyorum.Rapor sağlık daireye ulaştıktan sonra B ya da D Dilimi verirler mi sizce yoksa yeniden sevk ederler mi.Çünkü ortada çekilen bi durum sözkonusu.

Arctic9
Aday Memur
03 Ekim 2020 11:43

4 yıllık polis memuruyum. Eşim çalıştığım ilde işletme sahibi. Bu durumda gih sınıfına geçiş ya da tayin durdurma ne kadar mümkün? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

yakuza55
Aday Memur
17 Ekim 2020 21:14

Açtığım konuya görüşlerinizi bekliyorum teşekkürler.
Garipcikk, 4 yıl önce
Anlamadım kardeşim konu ne?

Tayf16
Aday Memur
19 Ekim 2020 18:29

Merhaba arkadaşlar d dilimi verildi sgk maluliyet işlemleri için yazı gittikten sonra cevap ne zaman gelir. Birde e devlette emeklilik takipe dosya düşmüş bi tane EGM birde elden var bununla ilgili bilgisi olan varmı?

ozkanpff
Memur
19 Ekim 2020 22:31

Bende de durum aynı e devlete baktım emeklilik dosyası var gibi görünüyor ancak dosya tarihi içeriği hicbirsey görünmüyor. SGK ya evrak gittikten sonra 4ay daha sürer gibi geliyor bana ancak bu konuda net bilgim yok. Benim yıpranma dahil hizmet sürem 14 yıl görünüyor sistemde emeklilik maaşı 2900₺ görünüyor malulen emekli olursak ne maaş alırız 5510 sayılı kanuna tabiyim. Bu konularda bizi aydinlatabilecek birileri olursa çok makbule geçer. Teşekkürler.

Tayf16, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar d dilimi verildi sgk maluliyet işlemleri için yazı gittikten sonra cevap ne zaman gelir. Birde e devlette emeklilik takipe dosya düşmüş bi tane EGM birde elden var bununla ilgili bilgisi olan varmı?

Tayf16
Aday Memur
20 Ekim 2020 12:31

Sizin ne kadar oldu SGK ya gideli ?

ozkanpff, 4 yıl önce

Bende de durum aynı e devlete baktım emeklilik dosyası var gibi görünüyor ancak dosya tarihi içeriği hicbirsey görünmüyor. SGK ya evrak gittikten sonra 4ay daha sürer gibi geliyor bana ancak bu konuda net bilgim yok. Benim yıpranma dahil hizmet sürem 14 yıl görünüyor sistemde emeklilik maaşı 2900₺ görünüyor malulen emekli olursak ne maaş alırız 5510 sayılı kanuna tabiyim. Bu konularda bizi aydinlatabilecek birileri olursa çok makbule geçer. Teşekkürler.

Toplam 1887 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi