Editörler : swat3410
«484950515253545556575859»

Polissss45
Aday Memur
26 Ağustos 2021 14:19

Devrem öncelikle hayırlı uğurlu olsun rabbim utandırmasın. Evrak malullere maaş bağlama servisinde, ne zamana konuclanir gih yazısının gelmesi senin nasil oldu yardımcı olursan sevinirim.
kaya0172, 3 yıl önce

D dilimi aldıktan sonra mı toplam mı 5 ay sürdü

Vulto
Aday Memur
26 Ağustos 2021 14:53

Tayinim çıkana kadar toplam 6 ay bekledim.

ozkanpff
Memur
26 Ağustos 2021 15:23

Toplu sözleşme metnini inceledim fazla çalışma ücretinin fazla mesai yapan personele ödenmesinden bahsediyor yani kısaca maaşa yansıyacak birşey yok.

cano3003, 3 yıl önce
Nasil ki polis maaşı içinde tayin bedeli var iken, sivil memur olduğumuz zaman bundan faydalaniliyorsa, yine aynı şekilde polis maaşı içinde fazla çalışma ücreti veriliyorsa bunda da aynı şekil olacağı düşüncesi icindeyim

gençpolis154
Aday Memur
26 Ağustos 2021 22:55

Öyle bir açılmış konu göremedim
Utanan Adam, 3 yıl önce
Arkadaşlar yeni genelge ile amir raporuyla emekli edilme kalktı demiştik ancak yıldız isimli arkadaşın açtığıı konuya göre emekli edilme olayı kalkmamış bu konuda bilgisi olan var mı?

21Diyar
Aday Memur
27 Ağustos 2021 05:48

Arkadaşlar benim hastaneden d dilimi vermeleri den 4,5 ay sonra yazım geldi tercih için. Bilgisi olan arkadaştan ricam şimdi gih tercihini yapacağım gelen yazıda atanmak istediği yeri belirtsin diyor. İl demiyor. Ben il bağlı ilçeye kadar yazacağım. Kısmet olursa merkeze bağlı ilçeye verirler. Orda evime yakın birime verirlermi diye merak ediyorum. Ekonomik sebeplerden dolayı eve yakın karakolu istiyorum onuda sanırım atanacagim ilçenin müdürü karar verecek degilmi. Allah'a emanet olun

21Diyar
Aday Memur
27 Ağustos 2021 05:57

SGK süreci 2 ayı geçmez ekstra durum olmassa. Yana bir ve iki ay arası. Tayin yapmaları yaklaşık 3 hafta

27 Ağustos 2021 09:25

Kardesim sen il sececeksin. Gerisine gidecegin yer karar veriyor ama gider konusur derdini anlatirsin istedigin karakola verirler umarim
21Diyar, 3 yıl önce

Arkadaşlar benim hastaneden d dilimi vermeleri den 4,5 ay sonra yazım geldi tercih için. Bilgisi olan arkadaştan ricam şimdi gih tercihini yapacağım gelen yazıda atanmak istediği yeri belirtsin diyor. İl demiyor. Ben il bağlı ilçeye kadar yazacağım. Kısmet olursa merkeze bağlı ilçeye verirler. Orda evime yakın birime verirlermi diye merak ediyorum. Ekonomik sebeplerden dolayı eve yakın karakolu istiyorum onuda sanırım atanacagim ilçenin müdürü karar verecek degilmi. Allah'a emanet olun

Utanan Adam
Aday Memur
27 Ağustos 2021 10:02

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

gençpolis154, 3 yıl önce
Öyle bir açılmış konu göremedim

Utanan Adam
Aday Memur
27 Ağustos 2021 15:37

Maluliyet - https://forum.memurlar.net/konu/2465435 Bu konuda yıldız isimli arkadaş açmış malulen emekli edilmiş

Muro24246666
Aday Memur
27 Ağustos 2021 20:59

Yok hocam ayak parmaklarıyla ilgili sıkıntım var. 2008 de muayane oldum doktor ameliyat önerdi ama önemsemedim. Üzerinden 13 yıl geçti şuan etkilemeye başladı. Gih e geçen ek istesem önüme çıkar mı bu muayene olmuşsun önceden de varmış bu sıkıntı diye.

ozkanpff, 3 yıl önce

Psikolojik rahatsızlıktan bahsediyorsunuz anladığım kadarıyla sadece muayene olup doktorunuz herhangi bir ilaç kullandirmadıysa meslekten öncede rahatsızlığınız varmış denilemez.

Ysf0101
Aday Memur
01 Eylül 2021 19:30

Merhaba arkadaşlar bir konu danışmak istiyorum.

Bilgisayar işletmeni olmak için polis meslek yüksek okulunda gördüğümüz dersler yeterli oluyor mu? Transkrip elimde var bilgisayar dersi de dersler arasında gözüküyor.

ozkanpff
Memur
01 Eylül 2021 21:57

MEB in bilgisayar operatörlüğü kursu var o kursu almış olmanız gerekiyor. O kursunuz yoksa vhki olarak geçişiniz yapılır

Ysf0101, 3 yıl önce

Bilgisayar işletmeni olmak için polis meslek yüksek okulunda gördüğümüz dersler yeterli oluyor mu? Transkrip elimde var bilgisayar dersi de dersler arasında gözüküyor.

davidoff_ist
Aday Memur
01 Eylül 2021 22:08

Bir arkadaş yazmış yazışmanin başlarında meslege 2006 girişli memurun malullük maaşı çok düşmüyor ayrıca emekli olunca işte calisabiliyor maaşı kesilmeden diye doğruluk payı nedir bilen var mı?

ozkanpff
Memur
01 Eylül 2021 22:18

2006 girişli 5434 sayılı kanuna tabi olduğu için polislikten gih e geçmeden malûl olursa yaklaşık olarak polnette gördüğü maaşı alır.

davidoff_ist, 3 yıl önce

Bir arkadaş yazmış yazışmanin başlarında meslege 2006 girişli memurun malullük maaşı çok düşmüyor ayrıca emekli olunca işte calisabiliyor maaşı kesilmeden diye doğruluk payı nedir bilen var mı?

Hayaller63
Aday Memur
02 Eylül 2021 07:14

Mrb arkadaşlar ben merak ettiğim direk rapor nasıl alınıyor psikiyatr raporu direk herhangi bir hastaneden kendin mi alıyon yada emniyete gidip benim psikolojim bozuk beni dilim bildirir raporu sevk edin mi diyorsunuz ilk işlem nasıl oluyor
02 Eylül 2021 10:14

İstersen emniyete gidersin onlar seni sevk eder, istersen hastaneye kendin gidersin doktora rica edersin sana 2-3 gun felan bi rapor yazar onu emniyete goturursun zaten onu gorunce de onlar otomatik islemleri yapiyorlar
Hayaller63, 3 yıl önce
Mrb arkadaşlar ben merak ettiğim direk rapor nasıl alınıyor psikiyatr raporu direk herhangi bir hastaneden kendin mi alıyon yada emniyete gidip benim psikolojim bozuk beni dilim bildirir raporu sevk edin mi diyorsunuz ilk işlem nasıl oluyor

34Poliss34
Aday Memur
02 Eylül 2021 15:44

Universitede aldigin Bilgisayar dersi, bilgisayar isletmeni olmak icin yeterli diye bi yorum yazmisti birisi forumda.

Ysf0101, 3 yıl önce

06police02
Aday Memur
02 Eylül 2021 17:22

10. Yilimi bitirsem suan 9dayım gihe gecmem sanirim 8ay alır 4yilligi bitiremedim ne kadara baglanirim 4-4.5
61Polis16, 4 yıl önce

11. Sene içindeyim. 2/2 si bekar olarak 4830 TL alıyorum.yalnız buradan gih e geçmiş ve geçeceklere söyleyim. Benim ek göstergem gih e geçince 1600 e düştü. Sonra kadrom 3. derece olduğu için ek gösterge 43/B kanunundan yararlanarak tekrar ek göstergem 2200 oldu. 1. Dereceye düşünce polislikteki gibi ek göstergem 3000 olacak. Pbs de şahız bilgilerinde kadro/derece/kademe yazar. Gih geçtiğinizde eğer kadronuz 1-4 arası ise gih e geçince düşen ek göstergenizi tekrar polis ek göstergesine yükseltirsiniz. Daha önce dediğim gibi benim kadro/derece/kademem 3/2/2 olduğundan ek göstergem 2200 e tekrar çıkarıldı. Geriye dönük farkı da size iade ediyorlar. Bunun faydası kesinti arttığı için emeklilite ikramiye artması ve maaşın artması söz konusu. Ayrıca 43/B maddesi kazanılmış hak olarak sayıldığı için eğer polise 3600 verilirse bizimse polisler gibi 3600 den faydalanmamız söz konusu. Bu bilgilere dikkat edelim. Haklarınızı yakmayın. İyi günler...

02 Eylül 2021 22:57

Kardesim sen kendi derece kademeni bilmiyormusun yil uzerinden nasil hesaplayalim herkesin ayri durumu var sarti var herkesin derece kademesi farkli
06police02, 3 yıl önce
10. Yilimi bitirsem suan 9dayım gihe gecmem sanirim 8ay alır 4yilligi bitiremedim ne kadara baglanirim 4-4.5

psadık
Aday Memur
07 Eylül 2021 08:42

Arkadaşlar evrağım sgk dan sağlık kuruluna gönderildi. Ne kadar sürer

Toplam 1887 mesaj
«484950515253545556575859»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi