Editörler :
«3456789101112131415
30 Temmuz 2020 17:32

hazanay2121
Aday Memur

çok kişiyi bilgilendirdim devrem.özelden takıldığın yerleri sorabilirsin.

Gih te çalışmanızı tavsiye ederim.Emeklilği önermiyorum.özel sektör ölü durumda.Emekli olduğunuz için iş vermiyorlar.zaten maaşın var deniliyor.Ne kadar vasıflı olursanız olun özel sektör ölü.

yabancı dil bilmeniz sertifkalarınızın olması boksör oluşun yakın koruma bilişin dahi önemsenmiyor.

yerine cılız yürümeye mecali olmayan biri güvenlik olarak alınıyor.

dışarıda çalışacaksanız emekli olmanın bir anlamı yok.Devlete çalış paşalar gibi işini yap.

Eşin çalışıyorsa çocuğa bakarım evi temizlerim yemek yaparım diyorsan bulunmaz fırsat.

Ame eşin çalışmıyor evli de olsan bekarda olsan emeklilik akıllı adamın seçeceği karar değil.

Hastalığın çalışmana izin vermiyorsa git bir psikiyatri polikiliniğinde yatarak tedavi gör.EKT ile yani elektroşok ile sizi kendinize getirirler.(YAŞANMIŞTIR)

31 Temmuz 2020 12:09

tuğbamit
Aday Memur
Arkadaşlar aralık ayından itibaren başlayan süreç sona erdi ve arefe günü itibariyle atamam yapıldı. ortalama 7 ay gibi bir süreç sonunda işlemlerim tamamlandı. bekleyen ve isteyen tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun
31 Temmuz 2020 12:33

kozanoglu0188
Aday Memur
****arkadaşlar 5 in 2 si kademe derece **** iki çocuk var ***es calismiyor benim maaşım ne kadar olur bilgisi olan çalışan arkadaşlar varsa cevaplayabilir mi
02 Ağustos 2020 23:49

Spotfy2
Aday Memur
Arkadaşlar aralık ayından itibaren başlayan süreç sona erdi ve arefe günü itibariyle atamam yapıldı. ortalama 7 ay gibi bir süreç sonunda işlemlerim tamamlandı. bekleyen ve isteyen tüm arkadaşlarıma hayırlı olsun
tuğbamit, 3 gün önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun..

03 Ağustos 2020 08:03

Kral yanluz
Şef
****arkadaşlar 5 in 2 si kademe derece **** iki çocuk var ***es calismiyor benim maaşım ne kadar olur bilgisi olan çalışan arkadaşlar varsa cevaplayabilir mi
kozanoglu0188, 3 gün önce - Alıntıya git

TAHMİNİ Kİ KENDİ MAAŞIMI ESAS ALIRSAM 5200 CİVARI BİR PARA MAAŞ ALIRSIN

Toplam 285 mesaj
«3456789101112131415

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?