Editörler :
29 Nisan 2020 14:30   

Kapalı
YSK'dan OGM'ye geçiş hk.

Şu anda YSK'nın taşra teşkilatında kadrolu aday memurum(Seçim katibi).Ormancılık ve orman ürünleri programı mezunuyum.Yakında OGM sözleşmeli orman muhafaza memuru alımı yapsa ve ben kazansam...Bu durumda ben aday memurken veya asıl memurken, sözleşmeli ormancılığa nasıl geçebilirim.İstifamı verip 6 aylık bekleme süresine tabi olmadan geçebilir miyim?

29 Nisan 2020 20:20

Öz1129
Aday Memur

Aynı soruyu bende sormuştum aynı durumdayız araştırmalarıma göre geçebiliyoruz çünkü kadroluyuz sözleşmeliye geçerken süre aranmıyor ama kadroluya geçmek isteseydik altı ay beklemek lazımdı bende aday memurum yine de emin olamıyorum kurumlara göre değişir mi bu durum falan diye çünkü ben üniversite alımını bekliyorum ona başvuru yapacağım

31 Mayıs 2020 19:10

Fornyese
Aday Memur

Hocam, ysk ve ogm ye aynı senede aldığınız puanımı kullanaksınız bende bunu araştırıyorum sınava bu sene giricem atandım diyelim ve kurumdan memnun değilim o sene içinde başka bir kurum alım yaparsa aynı paunımı kullanabilir miyim ?

03 Haziran 2020 10:00

Demirbüken06
Kapalı

geçersin ama kadroluyu hercama derim ogm ye dilekçe ver seni istesinler

Toplam 3 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;