Editörler : Doğuş.
04 Şubat 2021 21:11

insangibi90
Genel Müdür

Ben dava aç ne derim ne demem ama şunun tespitini yapayim. Bir daha kinama alabilir arkadas bundan ihraç olmaz ama maas kesimi gerektiren ceza alirken daha once disiplin ceza olmamasi şartıyla belki kurul alt ceza verebilme durumu olabilir.

2- 6 ay sonra emniyet asaleti vermedi, ilisik kesti sen mahkemeye gidicen mahkemede emniyet derse ki bu adamın disiplinli cezasi var disiplin cezasi gerektiren durumu dmk 56 ya göre halv e hareketleri şeklinde yorumlayabilirler asaleti vermeyebilirler. E sen de disiplin cezasina itiraz süresini kacirirsan elinde mesleğe donmek icin hic bir koz olmaz.

3- Cezaya itiraz etmezsin. Emniyet yukaridakilerin hiçbirini yapmaz, asaletini onaylar geçer

05 Şubat 2021 10:09

asikral1
Aday Memur
Uyarma kınama eskidendi artik birim.amiri teklifi atamaya yetkili amir onayı ihrac oluyor. Seninkine ne cesaret uyuyon aday memur kaçta geldi ki
05 Şubat 2021 10:10

asikral1
Aday Memur

ihraç.kaldı ki görevdeyken uyku olayı asalet tastik olanlara da ihraç.ama asalet tastiği var diye bir alt ceza uygulanıyor.işin zor kardeş Allah kolaylık versin.kesin o nöbetçi müdür polislikten amir sınıfına geçmiş insafsız biridir.genelde bunlardan çıkar sonradan görme oluyorlar kendilerini bişey sanıyorlar.başka yerde de konu açmış bunlar komiser yardımcığı sınavları ne zaman olacak diye.bunlara güvenmeyecen kardeşim.hele ki polislikten sonradan komiser sınıfı amir müdür olduysa %90 yaramaz çıkıyor.inan akademili amirler bunlardan daha insaflı.


pajarzit, 10 ay önce - Alıntıya git
Normalde 10 ay kıdem Tenzile
Toplam 63 mesaj