Editörler :
24 Mayıs 2020 19:02

ibrahim590900
Memur

çürük çarık adam illaki çıkacak

24 Mayıs 2020 19:07

medya44
Aday Memur
insanların engeline veya rahatsızlığına çürük çarık deme hakkın olduğunu düşünmüyorum kelimelerine biraz dikkat et!
24 Mayıs 2020 19:15

warriorss
Aday Memur

Ben bu İbrahimin pmyoya lise öğrencisi olduğunu düsünüyorum bu yaşa gelmiş insan bu tarz konusmalar yapmaz ya

24 Mayıs 2020 19:32

Cilginlar58
Aday Memur

sağlık öle bildiğin gibi değil birader o kadar basit değil her önüne gelen geçsin.bu dudaklardaki bıyıklar mı ne tam olarak ben de bilmiyorum.bıyıksızlık durumu :D o bile sorun yaratıyor her şeyi titizlikle inceliyolar.en zor sağlık aşaması zaten

ibrahim590900, 1 hafta önce - Alıntıya git
O zaman mülakatta dalgasına önüne gelene 70-80 verdiler bunlar zaten sağlıkta elenir mi dediler? Sen benim dediğimi hala anlamamışsın senin duyum aldığın kişiler müneccim mi :) nerden biliyorlar sağlıkta kaç kişinin eleneceğini? Geleceği Allahtan başka kim görebiliyor?
24 Mayıs 2020 19:40

ibrahim590900
Memur
insanların engeline veya rahatsızlığına çürük çarık deme hakkın olduğunu düşünmüyorum kelimelerine biraz dikkat et!
medya44, 1 hafta önce - Alıntıya git

deyim için kullanıyoruz zaten birader.alınan varsada özürdileriz.benim için kafa sağlam olmadıktan sonra vücut sağlam olsa ne olacak.anca böle diğerleri gibi liseli kafasıyla dalgaya alırlar.bana nasiyat veren adam benle dalga geçiyo ne diyiyeyim ben şimdi buna :D

24 Mayıs 2020 20:28

Pomemdestek
Aday Memur
bence arkadaş düşüncelerini duyum almış gibi söylüyor karışmayın.
25 Mayıs 2020 14:43

ibrahim590900
Memur
bence arkadaş düşüncelerini duyum almış gibi söylüyor karışmayın.
Pomemdestek, 1 hafta önce - Alıntıya git

sen inanma aman ne olur :D

25 Mayıs 2020 14:49

ibrahim590900
Memur
O zaman mülakatta dalgasına önüne gelene 70-80 verdiler bunlar zaten sağlıkta elenir mi dediler? Sen benim dediğimi hala anlamamışsın senin duyum aldığın kişiler müneccim mi :) nerden biliyorlar sağlıkta kaç kişinin eleneceğini? Geleceği Allahtan başka kim görebiliyor?
Cilginlar58, 1 hafta önce - Alıntıya git

peki yedeğin geleğini hesabını yapıyonuz ama.her an patlayacak saatli bomba gibi adamsınız.ne desek boş.

25 Mayıs 2020 15:01

Cilginlar58
Aday Memur

peki yedeğin geleğini hesabını yapıyonuz ama.her an patlayacak saatli bomba gibi adamsınız.ne desek boş.

ibrahim590900, 6 gün önce - Alıntıya git
Kardeş ne yazdığını kendin algılayabildin mi? Bilmiyorum ama ben şu kadar yedek gelir diye hiç tahmin
25 Mayıs 2020 15:02

ibrahim590900
Memur
Kardeş ne yazdığını kendin algılayabildin mi? Bilmiyorum ama ben şu kadar yedek gelir diye hiç tahmin
Cilginlar58, 6 gün önce - Alıntıya git

kardeş herkes o tahmine girer kimse kimseyi kandırmasın.sen yazmasan bile aklından geçer :D

25 Mayıs 2020 15:03

Cilginlar58
Aday Memur
Cilginlar58, 6 gün önce - Alıntıya git
De bulunmadım, bir bakmışsın hiç yedek almazlar bir bakmışsın senin dediğin gibi uçarlar herkesi alırlar şu forumda kimse kestiremez bunları :)
Toplam 51 mesaj

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?