Editörler :
10 Mayıs 2020 19:39   

Kapalı
Teşekkür Belgesi
Arkadaşlar herkese hayırlı iftarlar 1. dönem il milli eğitim müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verildi ne işe yarar teşekkür belgesi bilgisi olan var mı acaba ??
11 Mayıs 2020 00:06

mertkonak34
Aday Memur

İyi niyet göstergesi gibi birşey hocam normalde güncel MEB ödül Yönetmeliği?nde başarı, üstün başarı,ödül belgesi gibi belgeler var ve bunlar özlük anlamında çok işe yarar.

11 Mayıs 2020 03:18

ivan.snath
Kapalı

Kurum içinde başvurularda değerlendirmede + puan olarak işinize yarayacaktır. Hayırlı uğurlu olsun hocam.

11 Mayıs 2020 13:39

0.BRK
Kapalı
Teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için
13 Mayıs 2020 02:38

ömer42
Şef

Kurum içinde başvurularda değerlendirmede + puan olarak işinize yarayacaktır. Hayırlı uğurlu olsun hocam.

ivan.snath, 2 ay önce - Alıntıya git

2010 yılından sonra (2011 de olabilir emin değilim) alınan teşekkür belgesinin +puan olarak getirisi yok hocam. Atamaya yetkili amir (kaymakam, vali, bakan) tarafından verilen belgeler (başarı belgesi, üstün başarı belgesi ve ödül) idarecilik başvurularında (başka var mı bilmiyorum) puan ile değerlendirilir. İl milli eğitim müdürünün verdiği teşekkür belgesi öğretmeni motive etme amaçlıdır. Yaptığınız çalışmanın değerli olduğunu gösterir.

13 Mayıs 2020 03:44

ivan.snath
Kapalı

2010 yılından sonra (2011 de olabilir emin değilim) alınan teşekkür belgesinin +puan olarak getirisi yok hocam. Atamaya yetkili amir (kaymakam, vali, bakan) tarafından verilen belgeler (başarı belgesi, üstün başarı belgesi ve ödül) idarecilik başvurularında (başka var mı bilmiyorum) puan ile değerlendirilir. İl milli eğitim müdürünün verdiği teşekkür belgesi öğretmeni motive etme amaçlıdır. Yaptığınız çalışmanın değerli olduğunu gösterir.

ömer42, 2 ay önce - Alıntıya git

Bunu bilmiyordum hocam. Bakacağım teşekkürler bilgilendirme için. Yine de hala hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum :)

Toplam 5 mesaj

ANKET
Pedagojik Formasyon eğitiminin kaldırılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?