Editörler : hopaliSafak Vaktii
22 Mayıs 2020 08:58

sultan6161
Memur

Açıktan atamayla ilgili hangileri olur diye sormussunuz, nacizane fikrim şöyle; Hamza Hoca dedi ise hakkımızda biseyler, ek atama donemine denk getirip işi bağlar diyorum.yoksa seneye kalacak bi eram hakkında şimdiden konuşmak onları da yorar.insanlar tarih isteyecek sürekli,mesaj yazacak,bilgi almak için 7/24 adamı durtecekler, hocam oyle mı böyle mi diye...O sebeple bu verilecek haber çok uzakta degildir.Fikrim bu hocam.

22 Mayıs 2020 10:18

sultan6161
Memur

Bu arada Hamza hoca ne zaman nerde söylemiş acaba ben buna dair bisey bulamadim,linki paylaşır mısınız? a_durmaz hocam?Merak ettim de...

22 Mayıs 2020 19:24

ogrgor06
Aday Memur

Müjde mazide kaldı sanırım en son duyuruda bahsetmediler bile

22 Mayıs 2020 20:37

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı

Bu arada Hamza hoca ne zaman nerde söylemiş acaba ben buna dair bisey bulamadim,linki paylaşır mısınız? a_durmaz hocam?Merak ettim de...

sultan6161, 2 hafta önce - Alıntıya git

Link veremiyorum çünkü görüntü kaydı almadım görür görm ez burda paylaşarak bu başlığı açtım. sosyal medyada bununla ilgili soru soran birisine cevap vermişti. Cümlesi aynen şu şekildeydi. "Yakında size de müjdeli haberlerimiz olacak"

Kimseye yalan borcum yok, durup dururken kalkıp böyle bir başlık açmam ben.

23 Mayıs 2020 00:09

sultan6161
Memur

a_durmaz hocam size biz de güveniyoruz, niye yalan atasınız ki zaten.teşekkürler.sadece kaçırdığımız bir ayrıntı belki yakalarım diye dinlemek istemiştim, ya da okumak.saglık olsun,inşallah dediği gibi olur,sözleşmeli atanmaktansa açıktan atanmayı tabiki tercih edrim,hani denk gelse .ama çok yakında ek atama başvuruları,hayırlısı olsun,ne diyelim...

Toplam 25 mesaj