Editörler : hopaliSafak Vaktii
30 Mayıs 2020 13:31

erdem198640
Memur
Mücadelenizi verin ne güzel adalet için herkes çalışmalı sn hocam, dediklerime karşı söyleyeceğiniz bir sey var mı? Mantıklı ve adil argümanınız nedir hocam? Ben özel sektörde çalışırken bir yandan kpss için akşamları düzgün yemek yemeden kütüphaneye koşa koşa gidip 90 civarı p3 65+ oabt neti yapmışken sizin naklen geçirilmenizin ADİL VE MANTIKLI argümanı nedir sn hocam?
braveheart1234, Dün - Alıntıya git
Ben anayasal bir haktan bahsediyorum bunu kendim uydurmuyorum kurumlar arası ilk atama zaten yapılan bir atama çeşidi idi MEB'e ayrılan kontenjandan az bir sayı verilip hizmet yılına istinaden alımlar oluyor du .Merak etmeyin saydığınız bütün yollardan geçtim devlet kuru Kuru kurumlar arası ilk atama yapmıyor netice de onun da şartları var her önüne geleni almıyor ayrıca bu atama cüzi bir sayı kimseyi etkilemiyor
30 Mayıs 2020 23:10

4DMC5
Aday Memur

1 kişiyi bile etkilese haksızlıktır.

31 Mayıs 2020 00:35

brkckl
Şef

Tüm okullar Eylül de ikili eğitime geçecek sınıf mevcutları yarıya düşürülecek bu derslik sayısının artması demek nihai olarak öğretmen ihtiyacı ortayla çıkacaktır, bu pandemide 100 bin öğretmen alınamayacağı açıktır inşallah alınır o ayrı ama şartları düşündüğümüzde bu sayı zor, peki sınıflar iki yıllık X bölümünden mezun insanlara mı teslim edilecek yoksa kendi branşında 4 yıl eğitim görmüş diploması olan devlet himayesinde hizmet veren ve hazırda bekleyen iş gücü olan memur öğretmenleri mi?? ayrıca devletin bu zor anında ?atanamayan öğretmenler bize kızmasın? mantığı yanlış ve eğitime büyük zararı olacaktır, hal böyle iken bu durumun velilerde de yansımasıda büyük olur, şundan eminim veliler kendi çocuğunun hemen yanında oturan nefesini dibinde hissedeceği oturma düzenine karşı bakanlık bunları hesaba katıyordur. Neyse ?bakalım mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler?

Beratttt, 2 gün önce - Alıntıya git

Bunun için kaynak var mı hocam? Kesin mi?

Toplam 43 mesaj

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?