Editörler : Kubil ay
14 Eylül 2021 12:36

EL CHAPO
Genel Müdür
Bekçi değil GECE KARTALLARI yazıyor tişörtünde:))
Aslanbey1453, 2 hafta önce - Alıntıya git

agirlik yandas olanlardan giren cok .

yazili sinavi var . onu gecsen de fayda etmez . niye ?

yaziliyi gecsen de son asamada sözlü mülakati var :D

sözlü de neler dondugunu cok iyi biliyoruz .

kartal muhabbetine gelince gaz vermek icin uydurulmus bi safsata

bi kere kartallar GECE ucmaz

:D

14 Eylül 2021 18:03

sokrates1978
Şef

Yarasa olsa hadi neyse gerçi o memeliydi baykuş nasıl ? :))

14 Eylül 2021 18:36

sokrates1978
Şef

Yok yok yarasa daha iyi baykuşa göre .

14 Eylül 2021 20:20

Sametakdag91
Aday Memur
yorumları okuyorumda herkes bir yerden birbirine giydirmeye çalışmış bekçisi polisi komiseri müdürü hepimiz elimizden geldiğince hizmet etmeye çalışıyoruz hepimizin ekmek parası boşverin birbirinize laf sokmayı
Police8607, 1 yıl önce - Alıntıya git
Aynen katılıyorum kardeşim. Herkes birbirinin düşmanı gibi. Ama bu EGM de oldukça fazla. Bir üniformalı polis, başka bir polisi toplu taşımada görüyor değil selam vermeyi suratına bile bakmıyor. TSK personelleri birbirlerinden bu kadar kopuk değil. Umarım herkes ne için görevde olduğunu en kısa sürede idrak ederde başkasıyla uğraşmaktan vaz geçer..
16 Eylül 2021 00:12

Polis4606
Aday Memur

Kanunu yönetmeliği bilmem sırt sırta veriyoruz onun için ne olduğunun pek önemi yok benim canım ona onun canı bana emanet. Torpille gelmiş kendi memleketinde olmuş az çalışmış öz çalışmış orası beni ilgilendirmiyor iyisiyle kötüsüyle hesap makamı var o yüzden sıkıntı yok

16 Eylül 2021 04:46

customs_officer
Şube Müdürü

Kartallar gece uçmadığı için altında bir tek durduğu yer var. Üstünde tüm evren (EGM)

16 Eylül 2021 10:19

mahmutabininkapşonu
Aday Memur

bekçiler abd deki belediye polisleri gibidirler hani EFBİAY ajanları gelip olayı biz devr alıyoruz lütfen burayı terk edin vari bir yerleri vardır, bence ast üst meselesinden öte bekçi kardeşlerim verilen görevi yapsınlar kimsede umurlarında olmasın

ulan komser cecit olacaktın niye akademiye gidip rütbeli olmadın allahım ya

ne astı ne üstü işine bak

belinde ki silah seni 007 James bond yapmaz, işini yap başını belaya sokma, vatandaşa kötü muamele etme,

herkes kanunların çerçevesinde bir iş yapıyor

il emniyet müdürünün trafikte ceza kesme yetkisi yoksa kanun öyle emrettiği içindir, emniyet müdüründe ki yetki sende yoksa sen ezik değilsindir sende olan yetki emniyet müdüründe de yok!

Toplam 147 mesaj

ANKET
Yemek siparişi için hangi uygulamayı daha sık kullanıyorsunuz?