Editörler : gubaz
27 Mayıs 2020 15:24

Zeliha Ahmet Bulut
Aday Memur

bana o kadar yardımcı olmanızı beklemezdim aslında. şimdi bir şeyi merak ediyorum. şu an hangi paritelerde işlem yapmak daha kazanclı sayılır?

29 Mayıs 2020 18:51

AyşeBaşkaya
Aday Memur

bu forex gerçekten kazandırır mı? ben param olunca döviz satın alıyorum. ne borsada ne de forexte çalışmıyorum. ama bir arkadaşımın oynadığını bir gün gördüm.

31 Mayıs 2020 20:32

bakacak46
Aday Memur
2012 den bu yana forex hesabım var gcm forex ve ziraat FX para çekme konusunda banka daha iyi işilem ve alış satış yönünden gcm daha iyi.bu konuda kendime çok iyi bir FX çi diyebilirim.çünkü ben FX kaldıraç oranını en fazla 1 e 5 olarak ayarlarım ve çok fazla para yatırmam.insan oğlu açtır görgüsüzdür bundan dolayı kaldıraçı fazlaya parayıda fazlasıyla yatırır bundan dolayı bütün parayı kaybeder. CANIM KIYMETLİ ARKADAŞLARIM FOREX DEMEK KUMAR DEMEK ELİNİZDE Kİ PARAYI %95 KAYBETMEK DEMEK.ben başkayım ben %5 lik kişilerin içindeyim diyorsan bende diyorum ki yatırda boyunun ölçüsünü al diyorum. SAKINNNN bulaşmayın ocağınızı batırırsınız soygunculuğun en kibar ve en kısa yöntemidir .kaybettiğiniz para keşke TÜRKİYE CUMHURİYETİ içinde bir bankaya veya şahsa kalsa yine iyi maalesef kaybedilen paralar takasbank anlaşması ile yurtdışına aktarılıyor çünkü FOREX yabancılar yönetiyor.son sözüm paranız CEBİNİZDE kalsın bulaşmayın
02 Haziran 2020 17:45

Zeliha Ahmet Bulut
Aday Memur

gcm hakkında kısa bir araştırma yaptım. maalesef fazla şikayet bulunuyor şikayet var sitesinde.

08 Haziran 2020 22:45

TREkonomist
Aday Memur

Venn Markets, AMarkets ve Gann Markets şirketler arasında hangisi daha iyi?

Zeliha Ahmet Bulut, 2 ay önce - Alıntıya git

tanıdığım insanlardan bazıları forex ile uğraşıyor. bazen gerçekten iyi bir kar elde etmektedir. ancak zararları da oluyor. saydığınız firmalardan AMarkets ve Gann Markets iyi diye biliyorum. yani duymuştum. ancak forex riskli bir alandır. hesabınızın patlamasını istemiyorsanız fazla bilgi almanız gerekir.

18 Haziran 2020 19:29

galatasaray01

tanıdığım insanlardan bazıları forex ile uğraşıyor. bazen gerçekten iyi bir kar elde etmektedir. ancak zararları da oluyor. saydığınız firmalardan AMarkets ve Gann Markets iyi diye biliyorum. yani duymuştum. ancak forex riskli bir alandır. hesabınızın patlamasını istemiyorsanız fazla bilgi almanız gerekir.

TREkonomist, 1 ay önce - Alıntıya git

AMarkets firmasını tanımıyorum ama forex e girerseniz yolunuz uzun size kolay gelsin

18 Haziran 2020 23:31

psi34
Aday Memur

forexten ve her türlü kaldıraçlı işlemden uzak durmanızı tavsiye ederim.

25 Haziran 2020 18:24

Zeliha Ahmet Bulut
Aday Memur

forexten ve her türlü kaldıraçlı işlemden uzak durmanızı tavsiye ederim.

psi34, 4 hafta önce - Alıntıya git

tavsiyeniz için teşekkür ederim. fakat bu konu üzerinde ortak noktada buluşamayacağız diye düşünüyorum

27 Haziran 2020 02:47

Nurullah4335
Şube Müdürü
Ben daha önce oynadım. Ülkemiz çıkardığı yasalarla 50 bin liranın altında yurtiçinde Forex oynamayı yasakladı. Bu yüzden yerli şirketler yerini yabancı şirketlere bıraktı. Benim tavsiyem uğraşmayın paranıza yazık. Size danışmanlık desteği verecek insanlar alanlarında uzman olduğunu söyleyenler gerçekten uzman olasalardı parayı onlar kırardı. Her 5 kişiden 4 ü kaybeder. Senin o 1 kişi olacağının ne garantisi var. Ben kazandım da kaybettim de. Tavsiyem uzak durun. İlla borsa diyorsanız kaldıraçsız oynayın
02 Temmuz 2020 16:37

TREkonomist
Aday Memur

forex şirketi arıyırsanız

ilk önce lisansına bakın, bu konu çok önemli,

ikincisi olarak sitesindeki para yatırma ve çekem yöntemlerine bakın. bazı şirketler bunu saklıyorlar o zman işte şüpheli görünüyor, özellikle de bazı müşteriler paralarını çekmek istediği zaman şirket hileler ile vermiyor, buna da dikkat edin

üçüncüsü olarak fazla kaldıraç ile oyanamayın, yeni giriyorsunuzdur

08 Temmuz 2020 15:33

OsMan13257

peki bu Amarkets ile çalışıyorsanız bir şey kazanabildiniz mi ? yoksa işlemlerinizi kapatıp bu yolu bıraktınız mı ?

08 Temmuz 2020 17:05

balancebalance
Aday Memur

Merhaba, 2020 başından beri forex yapıyorum. Firmamdan çok memnunum riskli işlemler yaptırmıyorlar emin adımlarla günlük 10-30 dolar arası para kazanıyorum. ilk etapta benimde aklımda soru işaretleri vardı ama kazandığımı gördükçe keyifli hale geldi. Üstelik pandemi döneminde işten çıkartıldım ve ordan gelen kazançlarla idare ettim. kurumumla birlikte ufak adımlarla ufak kazançlar sağlıyoruz. gözüm yüksek kazançlarda olmadı hiç sanırım bu yüzden kazançlı çıkıyoruz

Toplam 32 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;