Editörler :
14 Mayıs 2020 17:05   

Uzaktan Eğitime yönelik bir metafor formu

Sevgili öğretmen arkadaşlarım. Sınıf Eğitiminde Tezli Yüksek Lisans yapmaktayım ve hazırlamam gereken bir ödev için bu formu doldura bilirseniz çok sevinirim.İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Öğretmenlik Branşı:

Okutulan sınıf/ ay:

Aşağıdaki örnekten yola çıkarak, size sunulan cümledeki metaforu tamamlayınız. Sadece bir tane

metafor oluşturma hakkınız vardır. Katılımınız için çok teşekkür ederim.

Senem DEBBAĞ

Örnek metafor:?Öğretmen ışık gibidir. Çünkü öğrenci ne zaman karanlıkta kalsa, öğretmen onu aydınlatır.?

Sizden doldurmanızı istediğim metafor: ?Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan

eğitim????????.???. gibidir çünkü?????????????

14 Mayıs 2020 23:24

dundarbeyguneribey
Şube Müdürü

ben bir tane oluşturayım o zaman:"At sahibine göre kişner" öğrenci talebe olacak öğrenmek isteyecek öğretmen de o zaman imkanları zorlayarak eğitimi üst seviyeye çıkaracak.

15 Mayıs 2020 00:08

yenilikci2020
Aday Memur

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim düdüklü tencere gibidir çünkü kapağı açmadan içindekinin tadına bakmak mümkün değildir.

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim Türkiye kupası alan Fenerbahçe gibidir. Çünkü eğitim alabileni görmek pek mümkün değildir.

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim demokrasi gibidir. Çünkü varlığından söz edilir ama yaşamak mümkün değildir.

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim dolar gibidir. Çünkü kıymetli sürekli artarken elinde olanların sayısı azdır.

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim Osmanlı Beyliği gibidir. Çünkü alması gereken çok yol vardır.

15 Mayıs 2020 00:11

yenilikci2020
Aday Memur

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim düdüklü tencere gibidir çünkü kapağı açmadan içindekinin tadına bakmak mümkün değildir.

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim Türkiye kupası alan Fenerbahçe gibidir. Çünkü eğitim alabileni görmek pek mümkün değildir.

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim demokrasi gibidir. Çünkü varlığından söz edilir ama yaşamak mümkün değildir.

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim dolar gibidir. Çünkü kıymetli sürekli artarken elinde olanların sayısı azdır.

Covid-19 Pandemisi/ Salgını sürecinde uzaktan eğitim Osmanlı Beyliği gibidir. Çünkü alması gereken çok yol vardır.

yenilikci2020, 2 ay önce - Alıntıya git

Branş : Sosyal Bilgiler

Okutulan sınıf : 5-6-7-8

16 Mayıs 2020 13:36

senemdebbag
Aday Memur

Branş : Sosyal Bilgiler

Okutulan sınıf : 5-6-7-8

yenilikci2020, 2 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim

Toplam 4 mesaj

ANKET
Pedagojik Formasyon eğitiminin kaldırılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?