Editörler : hopaliSafak Vaktii
15 Mayıs 2020 04:55   

Sizce, 1 Haziran'da Okullar Kesin Olarak Açılacak mı?
Değerli arkadaşlar, sizce 1 Haziran 2020 tarihinde okullar kesin olarak açılacak mı?

Bu ankete 7 günde, 83 kişi oy kullandı ve 22/05/2020 04:55 tarihinde sona erdi.

15 Mayıs 2020 15:15

hugo.almeida
Genel Müdür

Sadece ana sınıfı ve kreşler açılır. Oradaki tek mantıklı seçenek o. Hemen ona oy verdim.

15 Mayıs 2020 16:02

monalisaaa
Memur

Sadece ana sınıfı ve kreşler açılır. Oradaki tek mantıklı seçenek o. Hemen ona oy verdim.

hugo.almeida, 2 hafta önce - Alıntıya git

Orada çalışan öğretmenler yada taşıyıcı olmak ihtimali yüksek birçok öğrenci doğuştan coronaya bağışıklık kazanmışta bizim mi haberimiz yok

15 Mayıs 2020 19:30

hugo.almeida
Genel Müdür

Orada çalışan öğretmenler yada taşıyıcı olmak ihtimali yüksek birçok öğrenci doğuştan coronaya bağışıklık kazanmışta bizim mi haberimiz yok

monalisaaa, 2 hafta önce - Alıntıya git

Orası mantıklı değil mi? Kreşler ve Anasınıfları virüse karşı farkındalık düzeyi en yüksek öğrenciler. Onlar açılmayacak da neresi açılacak. Seçenek olarak karşımızda sonuçta.

16 Mayıs 2020 02:10

monalisaaa
Memur

Orası mantıklı değil mi? Kreşler ve Anasınıfları virüse karşı farkındalık düzeyi en yüksek öğrenciler. Onlar açılmayacak da neresi açılacak. Seçenek olarak karşımızda sonuçta.

hugo.almeida, 2 hafta önce - Alıntıya git

Şaka gibisiniz gerçekten size söylenecek pek bir şey yok.

16 Mayıs 2020 10:11

gapgarip
Şef

Okul dönemi bitmiş haziran ayında okul mu açılır millet acilir mi acilmaz mi tartışa dursun açılsa da yollamayacağım. Çocuğuma bir şey olsa nasıl işin içinden çikacaz hastalığı atlatsan bile izi kalıyor diyorlar.

16 Mayıs 2020 13:07

Türkçe59
Memur

Yahu camiler bile 12 haziranda açılacak.Ne okullar açılmasından bahsediyorsunuz siz?Allah akıl vermiş fikir vermiş bela vermiş.

16 Mayıs 2020 13:18

hugo.almeida
Genel Müdür

Şaka gibisiniz gerçekten size söylenecek pek bir şey yok.

monalisaaa, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ana sınıfı çocuklarını ve kreş bebelerini evlerde güvende tutamazsınız. En mantıklısı onların okula başlaması.

16 Mayıs 2020 14:01

dehneliler
Daire Başkanı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bilim Kurulu da uygun görürse ve bu iyileşme sürerse okulları 1 Haziran?dan itibaren açacakları mesajını vermişti. Önümüzde iki hafta var. Ben de biraz araştırma yaptım. Öğrendiğime göre haziranın ilk haftası, lise ve üniversite sınavına girecek olan 8 ve 12?nci sınıflar ile bağımsız anaokulu ve kreşler açılışa hazırlanıyor. Haziranın ikinci yarısında da tüm kademelere ?telafi eğitimi? için okullar açılacak

Hürriyetler Nuran Çakmakçı aldığım kulis haberi demiş.

16 Mayıs 2020 14:30

Deniz Kum Güneş
Şef

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Bilim Kurulu da uygun görürse ve bu iyileşme sürerse okulları 1 Haziran?dan itibaren açacakları mesajını vermişti. Önümüzde iki hafta var. Ben de biraz araştırma yaptım. Öğrendiğime göre haziranın ilk haftası, lise ve üniversite sınavına girecek olan 8 ve 12?nci sınıflar ile bağımsız anaokulu ve kreşler açılışa hazırlanıyor. Haziranın ikinci yarısında da tüm kademelere ?telafi eğitimi? için okullar açılacak

dehneliler, 2 hafta önce - Alıntıya git

daha geçen gün bakan bey açıklama yaptı. tarih yok. ne zaman uygun olursa o zaman dedi. 1 haziran muhabbeti nerden çıktı anlamadım gitti.

16 Mayıs 2020 14:38

hugo.almeida
Genel Müdür

dehneliler, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yaz tatiline kesinlikle dokunulmayacak dendi. Haziran ortasından sonra 2 hafta mı telafi eğitimi olacaksa süper bir haber bu. O iki haftada telafi yapar seneye çok daha iyi olur çocuklar. Yetişmezse son 1 hafta da olabilir.

Toplam 10 mesaj

ANKET
İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 15 ilde uygulanan giriş çıkış yasağı uygulamasının kaldırılmasını ister misiniz?