Editörler : Doğuş.
28 Mayıs 2020 12:14

ibrahim59009
Aday Memur

yani iş ekonomiye bakıyor.kontejana değil.kontejan hikaye.bende sonradan öğrenmiş oldum

28 Mayıs 2020 12:52

Turkpolicc
Şube Müdürü

2bin kişiyi alamıyorsa ilerde 3bin alımı nasıl çıkartıyolar o zaman neye göre? siz emeklilikten işten ayrılanlar diyorsunuz ama adam emekli olduğu zaman da çalışıyor bunu hiç hesaba kattınımız mı?

ibrahim59009, 10 ay önce - Alıntıya git

Ekonomiyle ilgisi yok. Devlet 3 bin kişinin okumasına parası mı olmayacak ? :D Her sene belli bir emeklilikten dolayı alım yapılıyor artık. Şuanda emekli olma imkanı olanlar da emekli olmuyor maaş düşmesin diye. Kontenjan beklenecek bir durum yok ortada...

28 Mayıs 2020 12:58

ibrahim59009
Aday Memur

Ekonomiyle ilgisi yok. Devlet 3 bin kişinin okumasına parası mı olmayacak ? :D Her sene belli bir emeklilikten dolayı alım yapılıyor artık. Şuanda emekli olma imkanı olanlar da emekli olmuyor maaş düşmesin diye. Kontenjan beklenecek bir durum yok ortada...

Turkpolicc, 10 ay önce - Alıntıya git

ekonomiye olumsuz etkileri olur dediğini sonlarda kendi ağzıyla söyledi.

06 Aralık 2020 23:51

Assistt123
Aday Memur

27. dönem başvuru ve alım koşul şartlarında parkur bilgisi eklenmemiş sanki olmayacak gibi neden böyledir sizce ?

https://pa.edu.tr/Upload/editor/files/Son%20basvuru%20kılavuzu.pdf

07 Aralık 2020 12:00

Turkpolicc
Şube Müdürü

27. dönem başvuru ve alım koşul şartlarında parkur bilgisi eklenmemiş sanki olmayacak gibi neden böyledir sizce ?

https://pa.edu.tr/Upload/editor/files/Son%20basvuru%20kılavuzu.pdf

Assistt123, 3 ay önce - Alıntıya git

FİZİKİ YETERLİLİK SINAVI başlığı var ayrıca parkuru sınava yakın yayınlıyorlar, kılavuzda tamamen belirtmezler.

ve kılavuzda bu yazıyor;

UYARI: Fiziki yeterlilik sınavında adayların tabi tutulacağı parkur ve talimatı ayrıca Polis

Akademisi Başkanlığının www.pa.edu.tr resmi internet sayfasından duyurulacaktır.

09 Aralık 2020 20:08

Muratkk.09
Aday Memur

ben gazi yakınıyım. Sistemde belirtemedim gazi yakını olduğumunasıl yapıyoruz? Ücret konusunda ücren

Toplam 86 mesaj