Editörler :
24 Haziran 2020 19:46

deliyim_deli7
Aday Memur

merkez birimler ne zaman belli olur acaba fikri olan var mı ?

24 Haziran 2020 20:05

thegame90
Aday Memur

merkez birimler ne zaman belli olur acaba fikri olan var mı ?

deliyim_deli7, 3 ay önce - Alıntıya git
Açıklanan listenin altında yazan notta, İl merkezinde istihdam edilen personelin görev yeri İzmir'de göreve başladığında belirlenecektir yazıyor.
24 Haziran 2020 20:22

deliyim_deli7
Aday Memur
Açıklanan listenin altında yazan notta, İl merkezinde istihdam edilen personelin görev yeri İzmir'de göreve başladığında belirlenecektir yazıyor.
thegame90, 3 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim o kısmı gözden kaçırmışım

24 Haziran 2020 21:38

ETHEM1976
Daire Başkanı

İzmire tayini çıkanlara hayırlı uğurlu olsun

İzmir buca evka 1 de 2+1 emekli bir meslektaşınızdan uygun kiralık daire tutmak isteyen arkadaşlar mesaj atarsa iletişim numarasını veririm

25 Haziran 2020 00:10

Ospina34
Şef
herkesi ilçeleremi vermişler genelde
25 Haziran 2020 02:34

dirhem
Memur
herkesi ilçeleremi vermişler genelde
Ospina34, 3 ay önce - Alıntıya git

Hayır büyük çoğunluğu ile vermişler, iyi dış ilçelere çok az kişi ;Menemen, Torbalı, Kemalpaşa gibi yoğun yerlere biraz daha fazla.

25 Haziran 2020 02:59

EL CHAPO
Daire Başkanı

Dalga mı geciyon dayı kutu gibi ev .1500 neyin kafasını yaşıyorsun merkezden kralını tutarsın o fiyata.3 artı 1 ve min 120 m2

recokondu06, 3 ay önce - Alıntıya git

evet merkezde tutarsin ama o kalabalikta eve gittiginde rahatca turup uyuyabilir misin onu bi dusun.

eve gittiginde sakince oturup uyumak baska

tam merkezde disardan gurultuyu cekmek baska

25 Haziran 2020 03:03

EL CHAPO
Daire Başkanı

Evka 4 te ki eve mi 1500 lira.O fiyata merkezden 3+1 ev tutulur.

özlemsin, 3 ay önce - Alıntıya git

hayir evka3

merkezde kalabaliktan sesten uyurum diyorsan ordan tut tabi.

26 Haziran 2020 00:11

özlemsin
Müsteşar

hayir evka3

merkezde kalabaliktan sesten uyurum diyorsan ordan tut tabi.

EL CHAPO, 3 ay önce - Alıntıya git

1500 liraya 2+1 ,75 m eve kira verirsem asıl o zaman uyuyamam...Evka 3 olması gerçeği değiştirmiyor...Kendi evim de oturuyorum şehir merkezin de gayette huzurlu ve mutluyum.Memur kiracı isteyipte kirayı 2 katına çıkarmak nahoş bir durum...

26 Haziran 2020 20:44

EL CHAPO
Daire Başkanı

1500 liraya 2+1 ,75 m eve kira verirsem asıl o zaman uyuyamam...Evka 3 olması gerçeği değiştirmiyor...Kendi evim de oturuyorum şehir merkezin de gayette huzurlu ve mutluyum.Memur kiracı isteyipte kirayı 2 katına çıkarmak nahoş bir durum...

750 liraya kiralik ev bulursan ayni bolgeden, bana haber et ben verecem kira parasini. evet memur olmasi sart. diger kisim kirayi taktigi yetmiyormus gibi elektrik su parasini da odemeden kaciyor. sizinkini bilmem . biz elden almayiz banka yoluyla odeme,hersey yasal kitabina kanuna uygun. elden kira alip devlettenvergi kaciran namussuz ve ahlaksizlardan degiliz cok sukur
26 Haziran 2020 23:52

özlemsin
Müsteşar
750 liraya kiralik ev bulursan ayni bolgeden, bana haber et ben verecem kira parasini. evet memur olmasi sart. diger kisim kirayi taktigi yetmiyormus gibi elektrik su parasini da odemeden kaciyor. sizinkini bilmem . biz elden almayiz banka yoluyla odeme,hersey yasal kitabina kanuna uygun. elden kira alip devlettenvergi kaciran namussuz ve ahlaksizlardan degiliz cok sukur

Sahibinden.com'a bakarsanız dediğim fiyattan ev çok zaten.Dışarıdan gelen burayı bilmeyen insanlara fahiş fiyattan kontrat yapıp 1 yıl kira ödemeye mahkum bırakmak sonra da vergimi ödüyorum.Duyan da hayrına veriyor zannedecek.Sizin bir eviniz var ,kiracıya binlerce...Biz birbirimize her konu da yetiyoruz her İl'de...Tayin olup gelen kardeşlerime hayırlı uğurlu olsun...Allah utandırmasın...

27 Haziran 2020 00:53

EL CHAPO
Daire Başkanı

Sahibinden.com'a bakarsanız dediğim fiyattan ev çok zaten.Dışarıdan gelen burayı bilmeyen insanlara fahiş fiyattan kontrat yapıp 1 yıl kira ödemeye mahkum bırakmak sonra da vergimi ödüyorum.Duyan da hayrına veriyor zannedecek.Sizin bir eviniz var ,kiracıya binlerce...Biz birbirimize her konu da yetiyoruz her İl'de...Tayin olup gelen kardeşlerime hayırlı uğurlu olsun...Allah utandırmasın...

bahsettigim bolgeye gel 750 ye bul kira ben odeyecem. fahis fiyatla alakasi yok . 750 ye bende bulurum merkezden barzolarin araasinda

28 Haziran 2020 12:20

özlemsin
Müsteşar

bahsettigim bolgeye gel 750 ye bul kira ben odeyecem. fahis fiyatla alakasi yok . 750 ye bende bulurum merkezden barzolarin araasinda

Var ki yazıyorum...Herkesin elin de internetli telefonu var...Velev ki bizler de buradayız kardeşlerimize yardım ederiz kimseye muhtaçta etmeyiz...

28 Haziran 2020 13:43

Hgdusuejn
Aday Memur

Arkadaslar batı batı eş durumu tayinleri ile ilgili

bilgisi olan yok mu

29 Haziran 2020 01:17

EL CHAPO
Daire Başkanı

Var ki yazıyorum...Herkesin elin de internetli telefonu var...Velev ki bizler de buradayız kardeşlerimize yardım ederiz kimseye muhtaçta etmeyiz...

yer yaz bende tutayim 750 likten

nerde var 750 liraya kira

29 Haziran 2020 16:21

özlemsin
Müsteşar

yer yaz bende tutayim 750 likten

nerde var 750 liraya kira

Herhangi interneti olan akıllı telefona yazdığım yerin adını girin nerde varsa gösterir...Malum telefon akıllı...Yazıyorum neresi hala ısrarla soruyorsunuz...

03 Temmuz 2020 19:25

EL CHAPO
Daire Başkanı

Herhangi interneti olan akıllı telefona yazdığım yerin adını girin nerde varsa gösterir...Malum telefon akıllı...Yazıyorum neresi hala ısrarla soruyorsunuz...

yazdigim bolgede 750 ye kira yok . 900 e var o da bodrum gibi yer . tasinacaksan ben verecem kirasini

04 Temmuz 2020 09:52

thegame90
Aday Memur
Lojmanlar hakkında bilgisi olan var mı?
04 Temmuz 2020 13:20

Ospina34
Şef
İzmir merkez yazanların yeri nasıl belli olacak
04 Temmuz 2020 13:59

354550
Aday Memur
İzmir merkez yazanların yeri nasıl belli olacak
Ospina34, 3 ay önce - Alıntıya git
başlama yaptigimizda belli olacak
Toplam 225 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?