Editörler : oto-danisman-expert
05 Haziran 2020 16:12

Beyazbela
Aday Memur

70 kpss 78 fyt benimde yazmışsın okuyamadım

05 Haziran 2020 17:13

Uthred
Aday Memur

@twistero Ben subay icin piyade 70 topcu 74 zannettim astsubaymis senin dedigin cunku piyade 64 topcu 67 dedim ne oluyor😅

05 Haziran 2020 17:26

Denden77
Aday Memur

70 kpss 78 fyt benimde yazmışsın okuyamadım

Beyazbela, 1 ay önce - Alıntıya git

İnşallah kardeşim İnşallah.

05 Haziran 2020 18:14

twistero
Memur

Hocam mezun olduğumuz bölümün sıralamaya bir etkisi oluyor mu sizce? Yani sorumu açacak olursam 2 senelik elektrik okuyan biriyle 2 senelik arı yetiştiriciliği okuyan biri hava piyadeyi tercih etse ikisininde kpss ve fytsi ayni ve tercih sıralamasıda ayni, her ikisininde şansı ayni mi yoksa elektrik okuyanin ki biraz daha fazla mı?

bozkurt70, 1 ay önce - Alıntıya git

Hiç bir farkı yok istediğin bölümü oku farkwtmez. Bir sınıfı yazan herkes aynı statüde görülür.

06 Haziran 2020 09:25

fornıx
Aday Memur

Hocam mezun olduğumuz bölümün sıralamaya bir etkisi oluyor mu sizce? Yani sorumu açacak olursam 2 senelik elektrik okuyan biriyle 2 senelik arı yetiştiriciliği okuyan biri hava piyadeyi tercih etse ikisininde kpss ve fytsi ayni ve tercih sıralamasıda ayni, her ikisininde şansı ayni mi yoksa elektrik okuyanin ki biraz daha fazla mı?

bozkurt70, 1 ay önce - Alıntıya git

Bitirdiğin bölümün bir önceliği yok. kpps puanı fyt ve mülakat puanları önemli. bitirdiğin bölüm en başta sınıfları tercih etmede önemli. örneğin elektrik mezunu muhabere sınıfını tercih edebilirken arı yetiştiriciliği bölümü tercih edemez.

Toplam 25 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;