Editörler : Mehmet Balci
04 Haziran 2020 13:59

present85
Memur

başka bir deneme çözdüm 90 çıktı hocam çok değişiyor netlerim :(

denixex, 1 ay önce - Alıntıya git

8 net farkı sorun etme benim 26 net fark etmişti:) düşük olan benim hocamdı onun kaynaklarından çalışsam da zor geliyor anlamadım

07 Haziran 2020 11:09

okuyucu21
piyasadaki paket denemelerden uzak durun çok basit soruyorlar TG denemeleri çözün aradaki farkı anliycaksiniz
08 Haziran 2020 16:02

sinants
Yasaklı

Her türlü sınavın yazılı ve mülakatında çıkabilecek sürekli yeni bilgileri toplu olarak bulabileceğiniz KPSS güncel bilgiler adına uzun süredir takip ettiğim bir site önerebilirim. https://bilgigundem.com/diger/kpss/

09 Haziran 2020 01:09

denixex
Memur

8 net farkı sorun etme benim 26 net fark etmişti:) düşük olan benim hocamdı onun kaynaklarından çalışsam da zor geliyor anlamadım

present85, 1 ay önce - Alıntıya git

benim hocam branş demesi çözüyorum toplamda 80-90 net arası çıkıyor hocam :(

09 Haziran 2020 12:30

KARAÇOCUKALİ
Aday Memur
Pegem denemelerini çözüyorum. Denemeleri çıkmış sorularla karşılaştırdığımız da gerçekten çok farklı. Denemeler tarihte full bilgi soruyor ama sınavda öyle değil, vatandaşlık soruları denemelerde daha zor. Matematikde denemelerde problemler bölümü kısa kısa iken gerçek sınavda daha uzun sorular soruluyor.
11 Haziran 2020 09:24

gunesinoglusteven
Aday Memur

deneme yanında tavsiye edebileceğim branş denemeleri ve çıkmış sorular.ales dgs lisans önlisans kpss

11 Haziran 2020 09:25

gunesinoglusteven
Aday Memur

deneme olarak de benim pegem yediiklim beyazkalem doktrin

12 Haziran 2020 01:45

Zerpx
Aday Memur
Selam arkadaşlar, 4T ve Uzman Kariyer denemeleri hakkında fikri olan var mıdır ? Ben çözdüm çok zor geldi.. moralim çok bozuk.
12 Haziran 2020 08:40

hankpss
Aday Memur
Selam arkadaşlar, 4T ve Uzman Kariyer denemeleri hakkında fikri olan var mıdır ? Ben çözdüm çok zor geldi.. moralim çok bozuk.
Zerpx, 4 hafta önce - Alıntıya git

4t denemeleri ne hocam ilkkez duydum

tg denemesi mi piyasa denemesi mi

12 Haziran 2020 15:15

Zerpx
Aday Memur

4t denemeleri ne hocam ilkkez duydum

tg denemesi mi piyasa denemesi mi

hankpss, 4 hafta önce - Alıntıya git
Piyasa denemesi 4t yayınlarının 10 lu fasikül şeklinde 2019 u buldum sadece. İlk fasikülden epey zorladı.
12 Haziran 2020 15:16

hankpss
Aday Memur
Piyasa denemesi 4t yayınlarının 10 lu fasikül şeklinde 2019 u buldum sadece. İlk fasikülden epey zorladı.
Zerpx, 4 hafta önce - Alıntıya git

teşekkür ederim

Toplam 51 mesaj

ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?