Editörler : asaygincihan27
19 Mayıs 2020 16:12   

Kapalı
LGS sınavı
LGS sınavına gözetmen olarak başvurmak zorunlu mu arkadaşlar? Bununla ilgili idareler bilgilendirme yaptılar mı sizlere?
19 Mayıs 2020 16:21

yorgun savascı
Aday Memur

ben lise öğretmeniyim ben duymadım

19 Mayıs 2020 16:25

Mr.Muzip
Aday Memur

Başvuru zorunlu değil hocam. Lakin ösym yönetmelik icabı ihtiyaç durumuna göre görevli havuzundan resen görevlendirme yapabiliyor. Daha önce yapılmıştı böyle bir uygulama. Bu sınavda muhtemelen olacaktır diye düşünüyorum.

19 Mayıs 2020 16:27

Mr.Muzip
Aday Memur

Başvuru zorunlu değil hocam. Lakin ösym yönetmelik icabı ihtiyaç durumuna göre görevli havuzundan resen görevlendirme yapabiliyor. Daha önce yapılmıştı böyle bir uygulama. Bu sınavda muhtemelen olacaktır diye düşünüyorum.

Mr.Muzip, 1 hafta önce - Alıntıya git

Pardon hocam. Yks gibi algıladım...

19 Mayıs 2020 16:31

madambubu
Kapalı

Pardon hocam. Yks gibi algıladım...

Mr.Muzip, 1 hafta önce - Alıntıya git
sorun degil hocam teşekkürler
20 Mayıs 2020 09:22

Bardm
Aday Memur
sorun degil hocam teşekkürler
madambubu, 1 hafta önce - Alıntıya git
zorunlu olsa başvuru açmazlardı diye düşünüyorum
20 Mayıs 2020 13:26

volkan.1987
Şube Müdürü
zorunlu olsa başvuru açmazlardı diye düşünüyorum
Bardm, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam evet başvuruyla oluyo ama bulunduğum ilçede bugün yazı gönderdiler 'görevli sayısı yeterli olmazsa resen verilecek' diye.. Muhtemelen çok az kişi başvurdu sınava ki zaten öğretmenlerin bir kısmı da memleketlerinde o yüzden böyle bir uygulama olacak bu LGS'de... Memleketlerinde olan öğretmenlere resen görev çıkarsa o sıkıntı işte.. Hayırlısı bakalım..

20 Mayıs 2020 13:30

Bardm
Aday Memur

Hocam evet başvuruyla oluyo ama bulunduğum ilçede bugün yazı gönderdiler 'görevli sayısı yeterli olmazsa resen verilecek' diye.. Muhtemelen çok az kişi başvurdu sınava ki zaten öğretmenlerin bir kısmı da memleketlerinde o yüzden böyle bir uygulama olacak bu LGS'de... Memleketlerinde olan öğretmenlere resen görev çıkarsa o sıkıntı işte.. Hayırlısı bakalım..

volkan.1987, 1 hafta önce - Alıntıya git
doğru diyorsunuz hocam resen görev verirlerse mecbur gidecez artık napalim
22 Mayıs 2020 23:47

enukma
Şef
LGS sinavi mi? Hocam, yapmayin gozunuzu seveyim! Sokakakilerden farkimiz olsun. Onun adi sadece LGS. Sondaki S, sinav demek zaten. Biliyorsunuzdur.
23 Mayıs 2020 00:14

madambubu
Kapalı
LGS sinavi mi? Hocam, yapmayin gozunuzu seveyim! Sokakakilerden farkimiz olsun. Onun adi sadece LGS. Sondaki S, sinav demek zaten. Biliyorsunuzdur.
enukma, 6 gün önce - Alıntıya git
napsak ki? düzeltme şansım var mı başlığı? :)
23 Mayıs 2020 00:18

madambubu
Kapalı
napsak ki? düzeltme şansım var mı başlığı? :)
madambubu, 5 gün önce - Alıntıya git
hocam, bu arada sokakilerden değil, sokaktakilerden olacak. T harfini unutmuşsunuz. :)
23 Mayıs 2020 03:22

fabregas34
Daire Başkanı

Bizim ilce mem e, kaymakamliktan yazi geldi. Ogretmenlerle gorusme yapilarak, basvuru yapmayan ogretmenlerin basvuru yapmalarinin saglanmasi istendi yazida.

Ogretmenler kendi istekleriyle gorev basvurusunda yapilmis gibi gosterilecek. Bu da olmazsa resen gorevlendirme yapilacak. Eger bana cikarsa gitmeyecegim.

Cezasi uyari ve 1 sene sinav gorevlendirmesi yapilmamasi. Zaten gorev almadim bugune kadar. Uyari cezasi da daha once olmadigindan verilmez. Kendimi riske atamam, sagligimdan onemli degil.

24 Mayıs 2020 00:28

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı

Bizim ilce mem e, kaymakamliktan yazi geldi. Ogretmenlerle gorusme yapilarak, basvuru yapmayan ogretmenlerin basvuru yapmalarinin saglanmasi istendi yazida.

Ogretmenler kendi istekleriyle gorev basvurusunda yapilmis gibi gosterilecek. Bu da olmazsa resen gorevlendirme yapilacak. Eger bana cikarsa gitmeyecegim.

Cezasi uyari ve 1 sene sinav gorevlendirmesi yapilmamasi. Zaten gorev almadim bugune kadar. Uyari cezasi da daha once olmadigindan verilmez. Kendimi riske atamam, sagligimdan onemli degil.

fabregas34, 5 gün önce - Alıntıya git
Tabiiki haklısınız neden riske atasınızki kendinizi, öğrencilerimiz madur olsun boşverin riske değmez dimi. Ah ah.
24 Mayıs 2020 02:19

fabregas34
Daire Başkanı
Tabiiki haklısınız neden riske atasınızki kendinizi, öğrencilerimiz madur olsun boşverin riske değmez dimi. Ah ah.
HA_TA, 4 gün önce - Alıntıya git

Risk almaya cok merakliysan buyur gorev al kardes, elinden tutan yok.

24 Mayıs 2020 02:54

pinar_sadness
Şef

Risk almaya cok merakliysan buyur gorev al kardes, elinden tutan yok.

fabregas34, 4 gün önce - Alıntıya git
forumda yeni moda oldu kendi gibi düşünmeyeni eleştirmek. adam risk almayacağım sınav görevine gitmeyeceğim diyor ona da eleştiri gelmiş. Meraklısı olan gider görev alır istemeyen almaz. kimse kimseye engel olmuyor.
25 Mayıs 2020 09:52

fabregas34
Daire Başkanı
forumda yeni moda oldu kendi gibi düşünmeyeni eleştirmek. adam risk almayacağım sınav görevine gitmeyeceğim diyor ona da eleştiri gelmiş. Meraklısı olan gider görev alır istemeyen almaz. kimse kimseye engel olmuyor.
pinar_sadness, 4 gün önce - Alıntıya git

Yazdiklarini okudukca, acaba kisilik bolunmesi yasayip kendimde olmadigim zamanlar pinar adiyla hesap acip yorum mu yaziyorum yada paralel evrendeki ismim pinar mi diye dusunuyorum. Yoksa sen benim kaybolan ikiz kardesim misin? Her konuda bu kadar ayni nasil dusunebilir insanlar, ayni tepkiyi nasil verebilir? Evreni sorgulatiyosun bana pinar.

Kankamsin :)

27 Mayıs 2020 19:35

okulpsikojikdanismni
Aday Memur

hocam LGS de yeterli başvuru olmaması sebebiyle çok büyük ihtimal resen olacak. ben adanadan izmire bunun için 900 km gidip geleceğim.

öğretmenlerin neredeyse hepsi memleketlerinde. keşke memleketimizdeki okulları seçebilseydik. seminer dönemi gibi..

27 Mayıs 2020 22:48

skramz
Aday Memur

hocam LGS de yeterli başvuru olmaması sebebiyle çok büyük ihtimal resen olacak. ben adanadan izmire bunun için 900 km gidip geleceğim.

öğretmenlerin neredeyse hepsi memleketlerinde. keşke memleketimizdeki okulları seçebilseydik. seminer dönemi gibi..

okulpsikojikdanismni, Dün - Alıntıya git

ben bir haber okumuştum ne kadar doğru bilemiyorum ama herkese kim neredeyse orda görev verilecekmiş resen olarak verilirse yani gel görev yerine denilmeyecekmiş

Toplam 17 mesaj

ANKET
İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 15 ilde uygulanan giriş çıkış yasağı uygulamasının kaldırılmasını ister misiniz?