Editörler : hopaliSafak Vaktii
19 Mayıs 2020 19:02   

2020 MEB Alan değişikliği bu yaz yapılacak mı?

Dönem ortasında yapılan alan değişiklikleri, öğretmen ve öğrencileri olumsuz etkilemektedir. O yüzden isteğimiz:"Diplomaya Dayalı Alan Değişikliği'nin bu yaz tatilinde yapılmasıdır."

19 Mayıs 2020 19:30

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı

Alan değişikliği Aralık-Ocak aylarında yapılıyor

19 Mayıs 2020 20:50

asaygin
Editor

Alan değişikliği Aralık-Ocak aylarında yapılıyor

a_durmaz, 2 hafta önce - Alıntıya git

Daha önceleri yazın yapılırdı. Bence de bu şekilde daha iyiydi.

Ben de dönem ortası alan değiştirmiştim. Arkadaşın dediği gibi benim için de biraz zor oldu. İlköğretimden liseye geçiş pek kolay değil :)

20 Mayıs 2020 01:59

ALİYAS
Daire Başkanı
Bence de yazın yapılması daha doğru...
20 Mayıs 2020 04:02

Kuzgun14
Aday Memur
Yazın yapılması çok iyi olur Sene ortasında okuttuğumuz sınıfı bırakmak hem bize hem öğrencilere sıkıntı yaşatıyor
20 Mayıs 2020 23:06

yaşarimam
Memur

Bence de yazın yapılmalı tabi ama atama takvimi bu yaz için bunun pek mümkün olmadığının habercisi gibi sanki ..

21 Mayıs 2020 13:46

Covid78
Aday Memur
Alan değişikliğinin haziran temmuz aylarında yapılması mantıklı. Eğitim öğretimin ortasında zorunlu haller dışında atama yapılmamalı.
23 Mayıs 2020 00:38

eğitimci-mstf
Aday Memur

Siz sayın editörlerimizden bu konuyu haber yapmalarını rica ediyoruz. Dönem ortasında yapılan değişikliğin hem öğrenci hem öğretmen açısından zorlukları olduğunu bu nedenle okullar açılmadan yapılması gerektiği konusunda desteklerinizi bekliyoruz

Toplam 7 mesaj

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?