Editörler :
22 Mayıs 2020 21:33

E.Timci
Aday Memur
giriş çıkış yasağı olmayan bir ilden yine giriş çıkış yasağı olmayan bir ile yasaktan önce başlayacak şekilde izin alımşsındır. mesela 22 sinden geçerli olmak üzere.
Blackmamba0633, 1 hafta önce - Alıntıya git
Yasak olan ilden yasak olmayan bir ile gittim bu sabah itibariyle 6 tane uygulama noktasında durduruldum kimlik gösterip geçtim arkadaşım herhangi bir sıkıntı olmadı araçta eşim ve çocugum vardı yardımcı olan arkadaşlarada buradan teşekkür ediyorum
23 Mayıs 2020 02:06

Volf61
Şef
bu hes kodu muhabbeti 65 yaş üstüne mi konuya hakim bir arkadaş paylaşım yaparsa sevinirim iyi geceler dilerim
Volf61, 1 hafta önce - Alıntıya git
kimse bilmiyor mu yav bu kodu almak yeterli mi seyahat için ben süresiz kod aldım. benim gibi bu sorunun cevabını bekleyen arkadaşlar vardır illaki durumu bilen bilgi verirse uygundur
23 Mayıs 2020 11:31

13.donem
Şube Müdürü
kimse bilmiyor mu yav bu kodu almak yeterli mi seyahat için ben süresiz kod aldım. benim gibi bu sorunun cevabını bekleyen arkadaşlar vardır illaki durumu bilen bilgi verirse uygundur
Volf61, 1 hafta önce - Alıntıya git

Abi hes kodu olayi daha tam net degil o aldiginiz kodu sadece olusturdunuz buna gore seyehatsirketleri tarama yapip kodu onaylayacak ve red edecek bu sekilde seyehat yapacaksiniz sanirim hes kodu olayi toplu tasima ulasimi icin yapilmis bir sey bayramdan sonra seferler basliyor pazartesi veya sali toplanti sonrasi aciklama yapilip tam netlestiririler olayi

23 Mayıs 2020 12:03

10urshn

Bende bayramdan sonra hanımı ve çocuğu memlekete bırakacağım giden arkadaşlar oldu kimse sorun çıkarmamış

23 Mayıs 2020 12:57

Gydm
Şube Müdürü
yasak
23 Mayıs 2020 18:28

E.Timci
Aday Memur
yasak
Gydm, 1 hafta önce - Alıntıya git
Hayırdır ?
23 Mayıs 2020 21:52

Kocaoguzhan
Aday Memur
İstanbul 112 personeliyim bayramdan sonra izmire gidicem kimliğim yok ama elimde personel olduğumu kanıtlayan resmi kağıt var problem olurmu ?
24 Mayıs 2020 13:21

Kocaoguzhan
Aday Memur
İstanbul 112 personeliyim bayramdan sonra izmire gidicem kimliğim yok ama elimde personel olduğumu kanıtlayan resmi kağıt var problem olurmu ?
Kocaoguzhan, 1 hafta önce - Alıntıya git
Güncel
Toplam 28 mesaj