Editörler : afulutas
21 Mayıs 2020 00:58   

Zabit katibi geçici görevlendirme eş durumu tayini
Arkadaşlar eşim polis memuru x ilinden y iline tayini çıktı benim de 1 yılım henüz dolmadı geçici görevlendirmeyle eş durumu tayini mümkünmüş bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz
21 Mayıs 2020 01:44

vazgeçmeküzere
Aday Memur
sözleşmeliysen 1 yılını doldurduktan sonra mazeret tayini isteyebilirsin, kadroluysan asaletin tasdik edildikten sonra tayin isteyebilirsin ve iki durumda da büyük ihtimal tayinin onaylanır çünkü emniyet personeli eşin olduğundan avantaJ
21 Mayıs 2020 02:08

Sdknck
Aday Memur
sözleşmeliysen 1 yılını doldurduktan sonra mazeret tayini isteyebilirsin, kadroluysan asaletin tasdik edildikten sonra tayin isteyebilirsin ve iki durumda da büyük ihtimal tayinin onaylanır çünkü emniyet personeli eşin olduğundan avantaJ
vazgeçmeküzere, 5 ay önce - Alıntıya git
1 yıl dolmadıysa geçici görevlendirme olmuyor mu peki
21 Mayıs 2020 03:06

vazgeçmeküzere
Aday Memur
1 yıl dolmadıysa geçici görevlendirme olmuyor mu peki
Sdknck, 5 ay önce - Alıntıya git
1 yıl dolmadan olmaz diye biliyorum ama sen yinede mazaret tayinini personel ekranından yapabilirsin. Talebini gönder ne kaybedersin ?
21 Mayıs 2020 13:54

arkeomania
Şube Müdürü
Geçici görevlendirme için bir sene bekleme şartı yok. Bir sene dolmadan da geçici görevlendirme alınabilir. Bir sene şartı becayiş için var.
21 Mayıs 2020 13:58

Sdknck
Aday Memur
Geçici görevlendirme için bir sene bekleme şartı yok. Bir sene dolmadan da geçici görevlendirme alınabilir. Bir sene şartı becayiş için var.
arkeomania, 5 ay önce - Alıntıya git
Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar
02 Haziran 2020 14:38

Sdknck
Aday Memur
Arkadaşlar eş durumu tayini ilden Red yedi bakanlık bu durum da ne yapar bilginiz var mı
06 Haziran 2020 13:21

xzge
Aday Memur

Benim eşimde jandarma personeli.Bati tayini için yanına tayin istedi.Tercih dışı başka yer verdiler.5 aydır calisiyorum ben de.1 kereliğine mahsus ilk atama olduğun için eşimizin bizim yanımıza tayin olma hakkı var diye öğrendim komisyondan

19 Eylül 2020 20:14

Bzdy
Aday Memur

Geçici gorevlendırme ıle gıttınızmı acaba

19 Eylül 2020 23:16

Per.42
Aday Memur

Esim polis memuru ben ise kadrolu zabit katibiyim. Esimin tayini baska bir ile cikti. Es durumundan benimde tayinim cikarmi ve ne kadar surer acaba

12 Ekim 2020 20:16

Bzdy
Aday Memur

Benim eşimde batıda polis bende 7 aylık katibim komısyona yazdım ama red gelır heralde ☹Birde kac gunde sonuçlanıyor

Toplam 10 mesaj