Editörler :
21 Mayıs 2020 02:18   

KKK bakım sınıfı subaylığı mı POMEM mi?

Sizce hangisi tercih edilmeli, neden? Bilgi sahibi olan kişiler yorum yaparsa sevinirim arkadaşlar.

21 Mayıs 2020 04:34

eagleye
Memur
Bakım astsubaylık ile polis memurlugunu karsılastırsan neyse de subaylıkla polis memurlugu arasında ikilemde bile kalmaman lazım kardesim, tabi bu senin ilgi alakan ve beklentine göre değişir, benim şahsi kanaatim bu şekilde
21 Mayıs 2020 13:56

Efekentliiiiii
Aday Memur

Kardeşim hayırlısı olsun tebrik ederim. Kkk bakım subaylıkla polislik karşılaştırılamaz kardeşim subaylk her zaman hak rütve statû vb.. daha iyidir. Hadi piyade olsa yine subaylık derdim ama karşılaştırmana anlayabilirim ama kardeşim o snf binlerce kişinin hayali olan bir snf bence düşünme bile tartismasiz bakım subaylık. Arkadaşm paemi eğitimde brakp o snfa geldi. Hakkında hayırlısı olsun

21 Mayıs 2020 16:04

harita94
Genel Müdür

polis kolluk kuvvetidir,kolluk kuvvetiyle tsk yı nasıl karşılaştırabiliyorsunuz aklım almıyor

21 Mayıs 2020 16:09

berkay91
Şef

Subay maaş özlük hakları oyak imkanı komutan vasfı yani kısaca herseyi ile öne cıkıyor.

22 Mayıs 2020 01:31

Ayyildiz91
Aday Memur

Bakım'a Uçarak Git,Yüzbaşı olduğunda da Pomemdeki Devrelerini Kankiler napıosunuz diye ara.

Toplam 5 mesaj

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?