Editörler :
21 Mayıs 2020 02:20   

Sayın Süleyman Soylu yarın Serdar Tuncer'in programina konuk oluyor.

Arkadaşlar sayın bakanımiz cuma günü sayin

Serdar Tuncer'in programina konuk oluyor.

Serdar Beyin programlarini düzenli takip eden birisi olarak

Twitter'dan ek kontenjani dile getirelim.Düşünceleriniz

Nelerdir ?

21 Mayıs 2020 02:40

Burakkaya1
Aday Memur
Eğitim konusunuda yönlendirelim.
21 Mayıs 2020 19:26

ibrahim590900
Şef

en azından bir ışık tutsun ek kontejan olurlu olmazmı.gerçi onun hakkında bir şey söylemedi ama umut

21 Mayıs 2020 23:37

ibrahim590900
Şef

kırmızı tek hücreli canlılar yine - oy atmaya başlamışlar.

21 Mayıs 2020 23:39

ibrahim590900
Şef

hayır madem beğenmiyorsun.benim yorumu oylama kardeşim sana mı kalmış :D

21 Mayıs 2020 23:46

Mcg11
Aday Memur

Arkadaşlar pandemi süreci sonuçlari 5 ay beklememiz bizi çok yipratti serdar tuncer beyin twitter hesabindan yazarsak sorma ihtimali çok yüksek çünkü serdar bey gençlere çok

Deĝer veren birisi talebimizi iletecek tek insan olarak

Düşünüyorum daha önce programina katilan birisi olarak

Söylüyorum eĝer bu firsati iyi deĝerlendirirsek

Kontenjan artirimi olacağina inaniyorum.

21 Mayıs 2020 23:56

ibrahim590900
Şef

Arkadaşlar pandemi süreci sonuçlari 5 ay beklememiz bizi çok yipratti serdar tuncer beyin twitter hesabindan yazarsak sorma ihtimali çok yüksek çünkü serdar bey gençlere çok

Deĝer veren birisi talebimizi iletecek tek insan olarak

Düşünüyorum daha önce programina katilan birisi olarak

Söylüyorum eĝer bu firsati iyi deĝerlendirirsek

Kontenjan artirimi olacağina inaniyorum.

Mcg11, 3 ay önce - Alıntıya git

burdan çok birşey çıkmaz hocam.belkide ben yanılıyorum :D asıl twiterda yedekler geziyor.burayı bıraktılar.ek kontejan için diğerlerin bundan haberleri şimdiye kadar olmuştur.organizasyonu siz mi ayarlıyorsunuz onuda bilmiyorum

22 Mayıs 2020 00:37

ibrahim590900
Şef
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
22 Mayıs 2020 01:16

Pomemdestek
Aday Memur
denemekten birşey kaybetmeyiz ben kontenjan artırımının olabileceğini düşünüyorum
22 Mayıs 2020 01:20

ayhanogretmen
Şef

Dostlarım ek kontenjan umuduna bağlanmak yerine KPSS çalışın. Eğer gelirse elde bir olur sizin için. Gelmezse de KPSS kozunuzu kullanırsınız

22 Mayıs 2020 01:21

Mcg11
Aday Memur

Ben ayarlamiyorum hocam lakin süreci çk yakindan takip ediyorum ve serdar beyin daha önce programina bizzat katildim gençlere çk önem veren birisi kendini beĝenmiş egoist bi insan değil çok iyi niyetli birisi... Bizi kirmayacağindan kesinlikle eminim ve söyleyecektir lakin yeteri.kadar ilgi ve twitin gitmesi şartiyla..biz elimizden geleni yapalim gerisi devlet büyüklerine kalmiş.

22 Mayıs 2020 01:49

Torpilsizmemur1
Aday Memur

Dostlarım ek kontenjan umuduna bağlanmak yerine KPSS çalışın. Eğer gelirse elde bir olur sizin için. Gelmezse de KPSS kozunuzu kullanırsınız

ayhanogretmen, 3 ay önce - Alıntıya git
hocam anlıyorum 27.dönemi bekliyorsun ve sanırım kontenjan arttırımına belki olumsuz bakıyorsun. Ama yarın 27.döneme girip yedek kalma ihtimalinizi düşünüp bu arkadaşlara hak verirsiniz. Bu sene 27.dönem aralıktan önce cok zor
22 Mayıs 2020 03:11

ibrahim590900
Şef
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
22 Mayıs 2020 03:31

Turkpolicc
Şube Müdürü

Bence KPSS çalışın o ayrı da, polislikten başka mesleklere de yönelin. Polislik zor gibi geldi bana. Spor ve sağlık tamam da mülakatın nasıl olduğu ve nasıl puanlama yapıldığı meçhul. İtiraz da edemiyorsun. Onun dışında okula girsen bile o kadar emek verip okulun sonunda elenebiliyorsun. Meslek zaten ayrı terane. :D İzin durumu zor, çalışma şartları ağır vs. vs.

22 Mayıs 2020 03:36

ibrahim590900
Şef

Bence KPSS çalışın o ayrı da, polislikten başka mesleklere de yönelin. Polislik zor gibi geldi bana. Spor ve sağlık tamam da mülakatın nasıl olduğu ve nasıl puanlama yapıldığı meçhul. İtiraz da edemiyorsun. Onun dışında okula girsen bile o kadar emek verip okulun sonunda elenebiliyorsun. Meslek zaten ayrı terane. :D İzin durumu zor, çalışma şartları ağır vs. vs.

Turkpolicc, 3 ay önce - Alıntıya git

bunları hesap ederek sınava girmiş olman lazımdı.diğer arkadaşlar durumun farkındalar mı bilmem

22 Mayıs 2020 03:40

Turkpolicc
Şube Müdürü

bunları hesap ederek sınava girmiş olman lazımdı.diğer arkadaşlar durumun farkındalar mı bilmem

ibrahim590900, 3 ay önce - Alıntıya git

Bunları hesap ettim tabi, fakat söylenenlere kulak asmadım pek. Öyle çıktı. Tabi 2 seçenek var ikisinden birisi olacaktı. İnsan hep güzel olanı düşünüyor, umut kötü bir şey harbiden. Umut etmeyeceksin ki sonunda üzülme. Neyse artık yapacak bir şey önümüze bakacağız artık. Hadi hayırlı geceler.

22 Mayıs 2020 03:40

ibrahim590900
Şef

zabıta gardiyanlıkta çok hoş bölümler değil onu şimdiden söyliyeyim.çünkü tanıdıklarımız var ordan biliyorum

22 Mayıs 2020 03:48

ibrahim590900
Şef

Bunları hesap ettim tabi, fakat söylenenlere kulak asmadım pek. Öyle çıktı. Tabi 2 seçenek var ikisinden birisi olacaktı. İnsan hep güzel olanı düşünüyor, umut kötü bir şey harbiden. Umut etmeyeceksin ki sonunda üzülme. Neyse artık yapacak bir şey önümüze bakacağız artık. Hadi hayırlı geceler.

Turkpolicc, 3 ay önce - Alıntıya git

doğru söylüyorsun.ben umut diye yazmışım ama çokta umutlu değilim açıkca söyliyim.can sıkıntısından yazıyorum bazen.olur mu olur.tutar mı hesabı :D sanada iyi geceler

22 Mayıs 2020 04:15

ayhanogretmen
Şef
hocam anlıyorum 27.dönemi bekliyorsun ve sanırım kontenjan arttırımına belki olumsuz bakıyorsun. Ama yarın 27.döneme girip yedek kalma ihtimalinizi düşünüp bu arkadaşlara hak verirsiniz. Bu sene 27.dönem aralıktan önce cok zor
Torpilsizmemur1, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben 26. Dönemi kazandım. Sadece bir tavsiye benimki. Ancak bir şeye fazla umut etmemeniz gerektiğini söylüyorum. Eğer ek kontenjan gelmez ise KPSS çalışmadığınıza üzüleceksiniz (ki bunu ben yaşadım, çok kötü bir durum). Çünkü bu yıl çift sene olduğu için şansınız da var. Tabi yine bu yalnızca sizi bağlar...

22 Mayıs 2020 04:50

Torpilsizmemur1
Aday Memur

Ben 26. Dönemi kazandım. Sadece bir tavsiye benimki. Ancak bir şeye fazla umut etmemeniz gerektiğini söylüyorum. Eğer ek kontenjan gelmez ise KPSS çalışmadığınıza üzüleceksiniz (ki bunu ben yaşadım, çok kötü bir durum). Çünkü bu yıl çift sene olduğu için şansınız da var. Tabi yine bu yalnızca sizi bağlar...

ayhanogretmen, 3 ay önce - Alıntıya git
Hocam ben de kazandım sayılır. Lisans olarak çok yakın bir yedek sıralamam var. Sadece arkadaşlara destek oluyorum. 27.dönem diyip durdugunuz için bende öyle bir algı oluştu.
22 Mayıs 2020 06:17

ayhanogretmen
Şef
Hocam ben de kazandım sayılır. Lisans olarak çok yakın bir yedek sıralamam var. Sadece arkadaşlara destek oluyorum. 27.dönem diyip durdugunuz için bende öyle bir algı oluştu.
Torpilsizmemur1, 3 ay önce - Alıntıya git

Gerçekci olarak daha fazla destek olabilirsiniz . Demek istediğim umut kırıcılık değil. Öyle yapsam zaten üslubum da farklı olurdu. Aksi taktirde birileri gibi "ben askerliğimi yaptım, sen bu kafayla zaten kazanamazsın" derdim :) Söylediğimi yineleyeyim. Eğer ek kontenjan olursa elde bir olur, olmazsa da KPSS'den atanmaya çalışırlar. Ki 27'yi beklemiş olsaydım yne aynısını söylerdim. Bunun ardında art niyet aramaya gerek yok. Sizi de şimdiden tebrik ederim

Toplam 52 mesaj