Editörler : hopaliSafak Vaktii
21 Mayıs 2020 15:40   

Hamza Aydoğdu'nun mülakat puanı geçerlilik açıklaması

İsteyen ilk mülakat puanını ek atama için de kullanabilecek

21 Mayıs 2020 15:42

ferrocan
Aday Memur

Bayat haber :)

21 Mayıs 2020 15:46

bstpsl
Aday Memur

Bayat haber :)

ferrocan, 1 hafta önce - Alıntıya git
Daha 5 dk önce Twitter'da paylaştı. Netleşmiş oldu sonuçta
21 Mayıs 2020 16:02

T1903
Şef

Yok bayat değil çok taze şuan iş resmiyet kazandı artık resmi bir haber daha önce çalışmaydı:)

21 Mayıs 2020 16:04

bstpsl
Aday Memur

Yok bayat değil çok taze şuan iş resmiyet kazandı artık resmi bir haber daha önce çalışmaydı:)

T1903, 1 hafta önce - Alıntıya git
Arkadaş araştırmadan okumadan daha önce forumda gördüğü kadarıyla resmi zannetti herhalde
21 Mayıs 2020 16:41

T1903
Şef

Zaten bekleniyordu da yine de belli olmaz bu işler resmiyet kazanması on numara oldu git gel hep masraf bide pandemi olayları iyi oldu

21 Mayıs 2020 17:43

grex
Aday Memur
Resmiyet kazandı arkadaşlar.
21 Mayıs 2020 18:29

ferrocan
Aday Memur

Alemsiniz vallahi :)

Yahu Hamza Hoca açık ve net zaten buton koyacaklarını söyledi. Yani ucunu açık bırakmadı ki...

Resmi evrak mı takip ediyorsunuz?

Oldu olacak sayı tarihini de öğrenin de onu buradan duyurursunuz (:

21 Mayıs 2020 18:32

T1903
Şef

Yahu Hamza Hoca açık ve net zaten buton koyacaklarını söyledi. Yani ucunu açık bırakmadı ki...

Türkiye de yaşadığımız için resmiyet kazanmadan itibar etmiyoruz:)

21 Mayıs 2020 18:32

ferrocan
Aday Memur

Ayrıca mülakat çok anlamsız. Kpss puanını yuvarlayıp aynısını veriyorlar. Ne diye milleti uğraştırıp yoruyorsunuz. İlk defa girecek arkadaşlara yazık.

21 Mayıs 2020 18:44

bstpsl
Aday Memur

Burası Türkiye burda hayaller kelebekler kadar yaşar. Sayın ferrocan.. İş böyle olunca resmi açıklamadır önemli olan. Bir sürü bahsi geçip gerçekleştirilmemiş çok örnek var neticede siz de bilirsiniz.
21 Mayıs 2020 18:45

bstpsl
Aday Memur

Ayrıca mülakat çok anlamsız. Kpss puanını yuvarlayıp aynısını veriyorlar. Ne diye milleti uğraştırıp yoruyorsunuz. İlk defa girecek arkadaşlara yazık.

Gördüm sevindim ve paylaşmak istedim. Bu dalga geçermişçesine tavır sergilemeye gerek var mı? Gerçekten mi ? :)
21 Mayıs 2020 18:48

bstpsl
Aday Memur

Bu ayrı bir konu maalesef. Biz de istiyoruz mülakat olmasın. İnsanlar başka şehirlerden masraf etmesin yorulmasın. Mülakat Sonucu değiştirmiyor ama durum bu
21 Mayıs 2020 19:04

T1903
Şef

Ya arkadaşlar tartışmaya gerek yok güzel haberlerde bile tartışmayı beceriyoruz bosverin mutlu olun:)

21 Mayıs 2020 19:07

bstpsl
Aday Memur

Ya arkadaşlar tartışmaya gerek yok güzel haberlerde bile tartışmayı beceriyoruz bosverin mutlu olun:)

T1903, 1 hafta önce - Alıntıya git
Dalga konusu edenler düşünsün hocam :) İyiki de paylaştım. Tüm ayrıntıları da gerekirse paylaşırım. Ben çok mutluyum
21 Mayıs 2020 19:12

ferrocan
Aday Memur
Dalga konusu edenler düşünsün hocam :) İyiki de paylaştım. Tüm ayrıntıları da gerekirse paylaşırım. Ben çok mutluyum
bstpsl, 1 hafta önce - Alıntıya git

Allah mutluluğunuzu daim etsin hocam.

Adaletli ve huzurlu günler dilerim :)

21 Mayıs 2020 19:17

bstpsl
Aday Memur

Allah mutluluğunuzu daim etsin hocam.

Adaletli ve huzurlu günler dilerim :)

Bilmukabele hocam
21 Mayıs 2020 19:36

ÇağatayD
Şube Müdürü
Evet daha önce de olacağını biliyorduk ama bir mesaja verilen yanıt sayesinde. Resmi yazı okumak, bir gelişme olduğunu görmek güzeldir :) Herkese hayırlı olsun tekrardan.
21 Mayıs 2020 21:17

tarafsiz01
Memur
ilk mulakata girenler icin ve nasil olsa atanamam bu puanla deyip girmeyenlere de guzel bir haber
21 Mayıs 2020 21:49

bilkyaz13
Aday Memur

bi de şu 18 martta atananlar için güzel bir haber duyabilsek

22 Mayıs 2020 01:02

ÇağatayD
Şube Müdürü

bi de şu 18 martta atananlar için güzel bir haber duyabilsek

bilkyaz13, 1 hafta önce - Alıntıya git
İnşallah en kısa sürede duyarsınız hocam.
Toplam 30 mesaj

ANKET
İstanbul ve Ankara başta olmak üzere 15 ilde uygulanan giriş çıkış yasağı uygulamasının kaldırılmasını ister misiniz?