Editörler : hopaliSafak Vaktii
22 Mayıs 2020 23:52

Gamze1411
Aday Memur
ilk mulakata girenler icin ve nasil olsa atanamam bu puanla deyip girmeyenlere de guzel bir haber
tarafsiz01, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ben girmemiştim ama sanırım sadece ocakta girenler tekrar girmeyecek değil mi hocam?

23 Mayıs 2020 01:14

teo 1.8.A
Aday Memur

Ben girmemiştim ama sanırım sadece ocakta girenler tekrar girmeyecek değil mi hocam?

Gamze1411, 2 hafta önce - Alıntıya git

bir defalığına mahsus pandemi sonucu itibariyle ocakta mülakata giden haziran için gitmeyecek hocam

23 Mayıs 2020 14:33

Gamze1411
Aday Memur

bir defalığına mahsus pandemi sonucu itibariyle ocakta mülakata giden haziran için gitmeyecek hocam

teo 1.8.A, 2 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam bana yine mülakat yolları göründü :)

24 Mayıs 2020 15:12

teo 1.8.A
Aday Memur

Teşekkür ederim hocam bana yine mülakat yolları göründü :)

Gamze1411, 2 hafta önce - Alıntıya git

Rica ederim hocam.Kolay gelsin:)

26 Mayıs 2020 12:55

bstpsl
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba.. Bu ilk mülakata girenlerin 1-12 haziran arası olan, ek atama ve mülakat yerleri ön başvurusunu yapması gerekiyor ama başvuru yapıldığında orda "ilk mülakat puanımı kullanmak istiyorum" diye bir kutucuk koyarlar sanırım değil mi? Yoksa ikinci mülakata girmek istemeyenlerin, ilk başvurusu mu geçerli sayılacak. Burda kafam karıştığı için danışmak istedim.
26 Mayıs 2020 13:08

fencı_05
Aday Memur
Arkadaşlar merhaba.. Bu ilk mülakata girenlerin 1-12 haziran arası olan, ek atama ve mülakat yerleri ön başvurusunu yapması gerekiyor ama başvuru yapıldığında orda "ilk mülakat puanımı kullanmak istiyorum" diye bir kutucuk koyarlar sanırım değil mi? Yoksa ikinci mülakata girmek istemeyenlerin, ilk başvurusu mu geçerli sayılacak. Burda kafam karıştığı için danışmak istedim.
bstpsl, 1 hafta önce - Alıntıya git
kutucuk koyacaklarını Hamza müdür söyledi
26 Mayıs 2020 13:14

bstpsl
Aday Memur
kutucuk koyacaklarını Hamza müdür söyledi
fencı_05, 1 hafta önce - Alıntıya git
Tamam doğru atladım orayı hocam teşekkür ederim..
26 Mayıs 2020 21:27

katiphoca
Aday Memur
Mülakat sonuçları açıklandığında ek atama mülakatına girmeyenlerin de sıralaması açıklanacak mı hocam?
26 Mayıs 2020 21:54

T1903
Şef
Mülakat sonuçları açıklandığında ek atama mülakatına girmeyenlerin de sıralaması açıklanacak mı hocam?
katiphoca, 1 hafta önce - Alıntıya git

Olması gereken o hocam yoksa sıralamayı bilemeyiz tercihte sıkıntı olur

26 Mayıs 2020 21:57

bstpsl
Aday Memur
katiphoca, 1 hafta önce - Alıntıya git
Eğer ilk mülakata girdiyse açıklanacak hocam
Toplam 30 mesaj