Editörler :
23 Mayıs 2020 14:06   

Nakdi tazminat

Merhabalar iyi günler devrelerim, abilerim, ablalarım. ben 2016 mayis ayında Şırnak merkezde zırhlı kepçeci olarak görev yaparken Mayıs 2016 yılında roket yedim yaralandım.doktor raporu filan aldım ve nakdi tazminat için süreç başlamıştı. fakat 2016 Eylül ayında suçsuz yere ihraç oldum.uhrac olunca nakdi tazminatımı olumsuz sonuçlandırmışlar. 2018 Mayıs ayında tekrar ohal komisyonu kararı ile işe başladım polis memuru olarak . şimdi bu nakdi tazminatım için tekrar başvuru yapmak istiyorum. fakat elimde hiç belge yok . olayda Şırnak ilinde olmuştu . ben şuan farklı ildeyim.bu süreçleri bilen birisi bana yardımcı olabilir mi .saygılar

23 Mayıs 2020 14:20

cenksozen
Memur

kardesım olayla alakalı olarak ilgili sorusturmayı terör şube yapmıştır bir şekilde evrakları onlardan temin edip başvur

23 Mayıs 2020 14:46

MELİH RAMİ
Şef

kardesım olayla alakalı olarak ilgili sorusturmayı terör şube yapmıştır bir şekilde evrakları onlardan temin edip başvur

cenksozen, 2 hafta önce - Alıntıya git
zaman aşımı ne kadar
23 Mayıs 2020 14:58

reis73
Şef

zaman aşımı olay gerçekleştikten sonra 10 yıldır, ancak olumsuz sonuçlanan dosyanın tekrardan görüşüleceğini ve olumlu sonuçlanacağını sanmıyorum.

23 Mayıs 2020 14:59

cenksozen
Memur
zaman aşımı ne kadar
MELİH RAMİ, 2 hafta önce - Alıntıya git

olumsuz sonuclandıgında dava açman gerekirdi açmamışssın

23 Mayıs 2020 15:01

reis73
Şef

ha yinede evrakları teminini soruyorsun, şırnak iline yazı yazıp evrakların ikişer suretini aslı gibidir onaylı olarak talep edebilirsin.

23 Mayıs 2020 16:01

MELİH RAMİ
Şef

zaman aşımı olay gerçekleştikten sonra 10 yıldır, ancak olumsuz sonuçlanan dosyanın tekrardan görüşüleceğini ve olumlu sonuçlanacağını sanmıyorum.

reis73, 2 hafta önce - Alıntıya git
sence bir insan roket yiyip nakdi tazminat almama olasılığı nedir . o zaman ihraç olduğum için olumsuz sonuçlanmıştı
Toplam 6 mesaj