Editörler :
24 Mayıs 2020 19:17

HvCt
Şef

24. Dönemde 81 ile atanma hakkı tanındı.

Devam edip etmeyeceği belli değil.

24 Mayıs 2020 19:18

Vaveyla.
Aday Memur

Sağlık raporunun askeri usule döndüğünü söyledi kendisi yani bulundugunuz ilde alınacak bu yüzden ama neden olduğunu bilmiyorum o kadar uzun konuşmadık zaten. Okulların şuan dezenfekte edildiği bilgisini verdi en son. Benim malumatın bu kadar yani.

24 Mayıs 2020 19:59

kaptanzen
Aday Memur

Sağlık raporunun askeri usule döndüğünü söyledi kendisi yani bulundugunuz ilde alınacak bu yüzden ama neden olduğunu bilmiyorum o kadar uzun konuşmadık zaten. Okulların şuan dezenfekte edildiği bilgisini verdi en son. Benim malumatın bu kadar yani.

Vaveyla., 1 hafta önce - Alıntıya git

O zaman açıklamada bunu da belirtrcekler demekki çünkü sonuç sayfasında okulun bulunduğu ilde alınacak yazıyor

24 Mayıs 2020 21:05

Sila x
Aday Memur

nasıl yani artık sağlık raporunu mülakattan ne kadar süre sonra çıkartıcaz?

24 Mayıs 2020 22:51

Vaveyla.
Aday Memur

nasıl yani artık sağlık raporunu mülakattan ne kadar süre sonra çıkartıcaz?

Sila x, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hangi mülakattan bahsettiğinizi anlamadım.

Duyuru yayınlanınca muhtemelen sağlık raporu için gidebileceginiz hastaneleri ve tarihlerini belirtecekler siz de evraklarınızla birlikte raporunuzu da alıp teslim olacaksınız o tarihte herhangi bi mülakat yok yani

24 Mayıs 2020 22:53

Vaveyla.
Aday Memur

Yani okulu kazandıktan sonra onların belirlediği tarihte okula teslim olmadan önce alacaksınız

24 Mayıs 2020 23:22

Sila x
Aday Memur

pmyoyı kasdetmiştim. ön sağlık ve mülakat aynı gün oluyor,kazanırsak detaylı sağlık testi yapılıyor

Toplam 27 mesaj

ANKET
İdari izinlerin ve esnek çalışmanın 1 Haziran itibariyle sona erdirilmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?