Editörler :
23 Mayıs 2020 16:46   

Kronik engelliyim işe cagrildim

İlçe tarim mudurlugunde engelli isciyim haftaya 2 gun goreve cagrildim engelim organ nakilliyim yani saglik bakanligi tarafindan dezavantajli gruptayim, goreve cagrilma olurumda 2020/4 genelge ile 23.03.2020 tarihinden sonraki idari izinliler diyor onlar donusumlu esnek calisanlarin calismadigi gunlere ait olan idari izin biz 13.03.2020 tarihinde idari izinli sayildik 2020/4 genelgedede son satirda daha once idari izinli sayilanlar yeni bir karar verilene kadar idari izinli sayilmaya devam edecek yaziyor,, simdi mudure soylesem ise gelmek istemedigimi dusuncek karsi cikacak alttan boyle akil veren olursa zorlarina gider yada ben mi yanlis biliyorum ne yapmam gerek

24 Mayıs 2020 14:45

Supersonel
Aday Memur

Bizde çağrıldık başka yerlerde de çağrılmalar oldu kafalarına göre değil talimat gelmiş belli ki

25 Mayıs 2020 00:55

Kriminal27
Memur

Bizde çağrıldık başka yerlerde de çağrılmalar oldu kafalarına göre değil talimat gelmiş belli ki

Supersonel, 2 hafta önce - Alıntıya git
yok gayette kafalarına göre çağırmışlar.. bakanlığın tamamı mi çağrılmış ki talimat olsun. müdürlugun isguzarligi.. bu adam orada virüs kapsa Alan korusun vefat etse kim verecek hesabını..
03 Haziran 2020 16:45

klmnoprkl
Aday Memur

hak hukuk adalet nerede?

03 Haziran 2020 20:47

club_life
Müsteşar Yardımcısı

günde 6 sefer yaparak işe başladım, maske takan yok, doğru düzgün işler açılmadı, bütün gün; 3 ay izin aldılar daha ne istiyorlar lafı duyuyorum her kademeden, 20 gün içinde korona kapıp dağıtıp ölebilirim, keşke sağlıklı olup kendi işimizi yapıp kimseye boyun eğmesek ama yapacak bişe yok herkese selam olsun

04 Haziran 2020 00:28

ulaşdemr
Şef

günde 6 sefer yaparak işe başladım, maske takan yok, doğru düzgün işler açılmadı, bütün gün; 3 ay izin aldılar daha ne istiyorlar lafı duyuyorum her kademeden, 20 gün içinde korona kapıp dağıtıp ölebilirim, keşke sağlıklı olup kendi işimizi yapıp kimseye boyun eğmesek ama yapacak bişe yok herkese selam olsun

club_life, Dün - Alıntıya git

nefes alma problemin yoksa n95 maskenin altına normal maske tak çalış. yanında kolonya ve dezenfektan bulundur. yarım saatte bir elini temizle.

ben çalışma arkadaşlarıma teşekkür ettim. sonuçta onların da aileleri var. çocuklarının bağışıklığı çok düşük. senin orada sızlanman yanlış anlaşılır.

önlemini al çalış. ekstra bir durum olursa devlet ilk bizlere idari izin verir.

Toplam 5 mesaj