Editörler :
23 Mayıs 2020 17:01   

İdari izin ne zaman biter??
İdari izin ne zaman biter??
23 Mayıs 2020 17:13

cevik22
Aday Memur
esnek çalışma ilgili genelge geldi.kamuda esnek çalışma bitti.27.mayıs itibari ile normale dönüldü.fakat genelgede idari izinlerin devam ettiği yazıyor.tahminimce 27.mayıstan bir kaç gün sonra kronik rahatsızlıktan dolayı idari izinlileri hastaneye sevk ederek çalışmalarında bir sıkıntı yoktur raporu verildikten sonra tüm idari izinliler başlama yapar
23 Mayıs 2020 18:24

black-steel
Memur

Esnek çalışmanın bittiğine ilişkin genelgenin sayısı nedir acaba?

23 Mayıs 2020 18:56

Smokinli
Memur
Haziranın ilk haftası baslarız
23 Mayıs 2020 18:56

cevik22
Aday Memur

Esnek çalışmanın bittiğine ilişkin genelgenin sayısı nedir acaba?

black-steel, 2 hafta önce - Alıntıya git
birçok internet sitesinde var.orda görebilirsin.kamudanhaber.net
23 Mayıs 2020 19:09

Zey006
Memur

bütün kamu için geçerli mi bu 27 mayıs meselesi

23 Mayıs 2020 19:25

black-steel
Memur
birçok internet sitesinde var.orda görebilirsin.kamudanhaber.net
cevik22, 2 hafta önce - Alıntıya git

O yazıyı biliyorum hatta sayısından e - devletten teyidini de yaptım ama kurum bazlı bir yazı olabilir. Şuanda tüm kamuyu ilgilendirip ilgilendirmediği muallak bir konu. Paylaşımı yapan haber siteleri de biraz tık uğruna başlık atmış. Tüm kamuyu ilgilendiren bir karar olursa tıpkı 22 marttaki 2020/4 sayılı genelge gibi İdari İşler Başkanlığınca paylaşılacağını düşünüyorum.

23 Mayıs 2020 21:34

Ospina34
Şef
aşı bulunmadan nereye başlıyoruz virüs bulaşırsa ne olacak bilim kurulu idari izinlileri başlamasını önermez
23 Mayıs 2020 21:59

Zey006
Memur
aşı bulunmadan nereye başlıyoruz virüs bulaşırsa ne olacak bilim kurulu idari izinlileri başlamasını önermez
Ospina34, 2 hafta önce - Alıntıya git

Aşının bulunması yılları bulacak belki, o kadar süre bu düzen devam edemez.

23 Mayıs 2020 22:15

Akçe55
Aday Memur
Bakalım bayramdan sonra ne gelişmeler olacak??
24 Mayıs 2020 02:05

Smokinli
Memur
Her 14 günde bir gözden gecirilip uzatma veriliyor, haziranin ilk haftasi son 14 gun dolacak uzatacaklarini sanmiyorum, hersey normallesirken bir biz kaldik, sen senelik izne ayril ucretsiz izne ayril istifa et yap biseyler gitme, ben baslamak istiyorum
24 Mayıs 2020 02:07

burkinafiso
Aday Memur
esnek çalışma ilgili genelge geldi.kamuda esnek çalışma bitti.27.mayıs itibari ile normale dönüldü.fakat genelgede idari izinlerin devam ettiği yazıyor.tahminimce 27.mayıstan bir kaç gün sonra kronik rahatsızlıktan dolayı idari izinlileri hastaneye sevk ederek çalışmalarında bir sıkıntı yoktur raporu verildikten sonra tüm idari izinliler başlama yapar
cevik22, 2 hafta önce - Alıntıya git
hangi doktor risk alıp çalışabilirsiniz diye rapor verir ?
24 Mayıs 2020 02:26

police1989
Aday Memur

Smokinli senin gibi düşünenlere Can feda ben gerçek hasta olup idari izinliler analarının ak sütü gibi helaldir hiç Bi lafım yok ama bu işi fırsata çevirenlere hakkımı helal etmiyorum adamlar bayramda memleketlerine gitmiş tatile gitmiş WhatsApp durumu yapıyor utanmadan gelde insanın zoruna gitmesin ben yardıracam 12-12 çalışcam adam 70 gündür yatacak hala aşı bulunana kadar başlamayalım biraz daha yatalım derdindeler senelik izin al kardeşim ücretsiz ayrıl aşı bulununa kadar ve doğruları söyleyene saldırma derdindeler kendilerinde biliyorlar ama yatmak güzel rahatlığı bozulacak beyfendilerin burdaki yazanları kastetmiyorum çoğu böyle düşünüyor adam idari izinli ailesiyle parka gezmeye çıkıyor çekirdek yiyor hani hastaydın izinli sin demezler mi adama fırsat bu fırsat ama hakkımı helal etmiyorum bukdar izin verilirse malesef olacağı buydu devlet düşündü izin verdi ama bizim insanımız bokunu çıkartıyor

24 Mayıs 2020 11:29

prestij06
Aday Memur

Bırakın biraz da polisler yatsın. Ben idari izinli değilim ama bırakın yatan yatsın. Siz başka kurumlara bakın. Öğretmeni, imamı, maliyecisi. Hepsi sınırsız yatıyor. Bi de üstüne ekstra para alıyorlar. Bizim arkadaşlar 2 aydır yatmış çok mu. Bu konuyu kapatın uzatmayın...

24 Mayıs 2020 11:48

sanane03
Aday Memur
Ha ha ha gökyüzüne baktıysan eğer kargalarda gülüyor farkettin mi
24 Mayıs 2020 11:49

Ospina34
Şef
emekli etsinler ozaman aşı bulunmadan ben çalışamam virüs kaparsam ne olacak geçin bu boş konuları idari izin en az ocağa kadar devam eder
24 Mayıs 2020 11:51

Akçe55
Aday Memur
Arkadaşlar kim yatıyor kim çalışıyor diye konu açmadık , bu herkesin vicdani tutumudur. idari izin hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazsın istedik, tabi ki karşılıklı konuşmalar olacaktır ama saygı çerçevesinde olmasını isteriz.
24 Mayıs 2020 15:16

muppare
Aday Memur

Bende idari izinliyim ve memleketime çok yakın bir yerde çalışmama rağmen bir kere bile memlekete gitmedim ve memleketimden hiç bir akrabamda evime gelmedi. Hicbir zaman ailemi alıp hava almak için bile olsa binanın önüne bile çıkmadım. Çünkü devletimiz bize izole olmamiz için izin verdi. Bunun dışında hareket eden mesai arkadaslarinin ve kamunun hakkına girer. Bunun dışında devletimiz bu izni bize vermeyedebilirdi. Bunu suistimal etmenin manası yok. Devletimiz nasıl izin verdi izne ayrıldıysak başla dediği zamanda başlarız. Benim acımdan ben idari izne vaka sayıları artiktan sonra çıkmıştım yani hemen ayrılmadım ve şimdide bulunduğum yer belli bir düzene girdi vaka olarak devletimiz cagirmadanda böyle giderse çok yakın zamanda kendi insiyatifimle başlama yapacağım. Bu süreçte mesai arkadaşlarımız olan sizlere çok yük bindi ve bizim eksikligimizi de hissettiler. Tüm çalışan arkadaşlarımız haklarını helal etsinler. Hayırlı Bayramlar dilerim tüm meslektaşlarıma...

24 Mayıs 2020 15:18

Akçe55
Aday Memur

Bende idari izinliyim ve memleketime çok yakın bir yerde çalışmama rağmen bir kere bile memlekete gitmedim ve memleketimden hiç bir akrabamda evime gelmedi. Hicbir zaman ailemi alıp hava almak için bile olsa binanın önüne bile çıkmadım. Çünkü devletimiz bize izole olmamiz için izin verdi. Bunun dışında hareket eden mesai arkadaslarinin ve kamunun hakkına girer. Bunun dışında devletimiz bu izni bize vermeyedebilirdi. Bunu suistimal etmenin manası yok. Devletimiz nasıl izin verdi izne ayrıldıysak başla dediği zamanda başlarız. Benim acımdan ben idari izne vaka sayıları artiktan sonra çıkmıştım yani hemen ayrılmadım ve şimdide bulunduğum yer belli bir düzene girdi vaka olarak devletimiz cagirmadanda böyle giderse çok yakın zamanda kendi insiyatifimle başlama yapacağım. Bu süreçte mesai arkadaşlarımız olan sizlere çok yük bindi ve bizim eksikligimizi de hissettiler. Tüm çalışan arkadaşlarımız haklarını helal etsinler. Hayırlı Bayramlar dilerim tüm meslektaşlarıma...

muppare, 2 hafta önce - Alıntıya git
Çok doğru tespit teşekkür ederim.
24 Mayıs 2020 15:37

adrenalin88
Şube Müdürü

muppare, 2 hafta önce - Alıntıya git

bu yazınıza imzamı atarım 2 gün önce başlama yaptım. Art niyetli adamlar her yerde var ,çalışan adam yerinde olsam memleketime gider gezerdim diyor bu işler böyle beş parmağın beşi bir değil. Devlet böyle olanak sunmuşsa çıkar için kullanmak kul hakkıdır.

24 Mayıs 2020 15:47

Akçe55
Aday Memur

bu yazınıza imzamı atarım 2 gün önce başlama yaptım. Art niyetli adamlar her yerde var ,çalışan adam yerinde olsam memleketime gider gezerdim diyor bu işler böyle beş parmağın beşi bir değil. Devlet böyle olanak sunmuşsa çıkar için kullanmak kul hakkıdır.

adrenalin88, 2 hafta önce - Alıntıya git
Nerde başlama yaptınız kendileri mi çağırdı??
Toplam 343 mesaj
12345678910111213»