Editörler : hopaliSafak Vaktii
23 Mayıs 2020 21:33   

22 Haziran Kararnamesi

Arkadaşlar 22 haziranda kararnamelerimiz ne zaman gönderilir, bizi kaç gün içinde ararlar, maaşarımızı ne zaman almaya başlarız? Sürecin nasıl ilerleyeceğine dair bilgisi olan arkadaşlar Bilgilendirebilir mi ??

23 Mayıs 2020 21:59

Bardm
Aday Memur
ilk maaş temmuz 15 kararnameler 22 haziran haftası
23 Mayıs 2020 22:26

ogrtmny
Aday Memur

hocam peki ilk hafta imzalayanla son gün imzalayıp belge teslim edenin başlama tarihi arasında fark olacak mı? Herkesi aynı anda mı başlatırlar yoksa?

23 Mayıs 2020 22:51

Bardm
Aday Memur

hocam peki ilk hafta imzalayanla son gün imzalayıp belge teslim edenin başlama tarihi arasında fark olacak mı? Herkesi aynı anda mı başlatırlar yoksa?

ogrtmny, 2 hafta önce - Alıntıya git
tabi ki fark olacak kararnameyi alıp hemen okulunuza gidip göreve başlama yazınızı alın göreve başlama yazisindaki tarih sizin için ilerde çok önemli tayin vs sürecinde
23 Mayıs 2020 23:05

ogrtmny
Aday Memur

anladım hocam sağolun. peki bizi 22sinden sonra hemen ararlar mi milli eğitim den acaba? bilet vs bakmak icin net bi durum soylemediler ya arada kaldik

23 Mayıs 2020 23:11

Bardm
Aday Memur

anladım hocam sağolun. peki bizi 22sinden sonra hemen ararlar mi milli eğitim den acaba? bilet vs bakmak icin net bi durum soylemediler ya arada kaldik

ogrtmny, 2 hafta önce - Alıntıya git
sizin yerinizde olsam 22 haziranda atandigim ile giderim iki turlarsiniz şehri hem
24 Mayıs 2020 00:45

charlesdickens
Aday Memur

Bizi mi arayacaklar yoksa biz mi okulumuzu aramalyız? Teşekkürler.

24 Mayıs 2020 10:45

Okulöncesi.m
Aday Memur

Hocam güvenlik soruşturması olacak mı?

24 Mayıs 2020 14:08

Bardm
Aday Memur

Bizi mi arayacaklar yoksa biz mi okulumuzu aramalyız? Teşekkürler.

charlesdickens, 2 hafta önce - Alıntıya git
okul sizi aramaz milli eğitim ile ilgilenir bu konularla kararnameler toplu halde milli eğitime gider siz elden alıp okula gidersiniz
25 Mayıs 2020 15:43

dundarbeyguneribey
Şube Müdürü

işinizi takip edin arkadaşlar. milli eğitimde kendi işini kovalamazsan mağdur olursun

Toplam 9 mesaj