Editörler :
30 Mayıs 2020 10:15

othello01
Aday Memur

Arkadaşlar mersine veya Antalya ya tayin istemeyi dusunen varmı

30 Mayıs 2020 11:41

sinelt
Daire Başkanı

othello01, 1 ay önce - Alıntıya git
Ben Antalya istiyorum inşallah olursa hocam.
30 Mayıs 2020 11:43

sinelt
Daire Başkanı

Ama sizin 310 muş zaten puan şimdi gördüm :) benim 180 şansım var mı bilmiyorum ama çok istiyorum artık İstanbul da olmak çok yorucu olmaya başladı. Siz daha önce denediniz mi acaba Antalya? Fikir olması açısından soruyorum. Puanlar ne durumda hiçbi fikrim yok.
30 Mayıs 2020 11:55

çayann
Aday Memur

200 puanla bekliyorum.Zorunlu hizmetim biteli çok oldu.Her yıl 44 puan alıyorum.Antalya dışında yazmayacağım.Bu yıl olmazsa seneye.Seneye olmazsa diğer sene.Ama sınıf öğretmenlerini yan alan ayağına İngilizceye geçirenlere hakkımı helal etmiyorum.

30 Mayıs 2020 11:57

sinelt
Daire Başkanı

200 puanla bekliyorum.Zorunlu hizmetim biteli çok oldu.Her yıl 44 puan alıyorum.Antalya dışında yazmayacağım.Bu yıl olmazsa seneye.Seneye olmazsa diğer sene.Ama sınıf öğretmenlerini yan alan ayağına İngilizceye geçirenlere hakkımı helal etmiyorum.

çayann, 1 ay önce - Alıntıya git
Hayırlısı inşallah hocam. Takip ediyo musunuz peki şansımız ne sizce puanlarımız yakın o nedenle soruyorum. Ben çocuklardan dolayı çok aktif takip edemiyorum da.
30 Mayıs 2020 12:16

çayann
Aday Memur
Hayırlısı inşallah hocam. Takip ediyo musunuz peki şansımız ne sizce puanlarımız yakın o nedenle soruyorum. Ben çocuklardan dolayı çok aktif takip edemiyorum da.
sinelt, 1 ay önce - Alıntıya git

Takip ettiğim söylenemez.Zaten çok ümitli de değilim.300 puanlı arkadaşlar varken biz gidemeyiz.En az 250 puanı olmayan kolay kolay gidemez artık Akdenize.

31 Mayıs 2020 07:21

sinelt
Daire Başkanı
Güncel
01 Haziran 2020 23:14

sinelt
Daire Başkanı
Bizim zümreden ses çıkmıyor pek malesef :(
01 Haziran 2020 23:51

Funtun
Memur

Hocam en başta bundan bahsetmiştim (eksiyi almışım) 2016 atamasıyım, emin olun en az bir 6 yıl öncesinde de bu bencillik mevcuttu bizim zümrede. Öyleki benden önce il dışı yapan bile hala puanını söylememek için geçiştiriyor! Her türlü platformda paylaşım yapan diğer zümreler bizim bu gizli saklı tayfadan daha az zeki herhalde. Atama süreci ve sonrası puan, tercih paylaşımını geçtim, materyal (kendine bile ait olmayan) saklayan zümre arkadaşlarımız var malesef.

"Öğretmenin tek düşmanı öğretmendir" tecrübe ve gözlemle sabittir.

02 Haziran 2020 07:41

sinelt
Daire Başkanı

Hocam en başta bundan bahsetmiştim (eksiyi almışım) 2016 atamasıyım, emin olun en az bir 6 yıl öncesinde de bu bencillik mevcuttu bizim zümrede. Öyleki benden önce il dışı yapan bile hala puanını söylememek için geçiştiriyor! Her türlü platformda paylaşım yapan diğer zümreler bizim bu gizli saklı tayfadan daha az zeki herhalde. Atama süreci ve sonrası puan, tercih paylaşımını geçtim, materyal (kendine bile ait olmayan) saklayan zümre arkadaşlarımız var malesef.

Funtun, 1 ay önce - Alıntıya git
Çok haklısınız hocam. Hepsine harfiyen katılıyorum. Yani tayini çıktıktan sonra bize puanını söylememek neden ben de bilemedim :) neyse artık hepimiz için hayırlısı umarım tayinlerimiz gönlümüze göre çıkar hocam :)
02 Haziran 2020 07:42

sinelt
Daire Başkanı

Funtun, 1 ay önce - Alıntıya git
Birlikte alırız eksileri artık :)
02 Haziran 2020 09:56

othello01
Aday Memur

Hoacalarim tekrar merhaba.. Daha önce Antalya'ya hiç istemedim zaten bu tercihlerde de Mersin'e gidememem ihtimaline karşı B planı olarak Antalya'ya giymeyi düşünüyorum.. Bu arada çayann hocamın sözlerinde katılıyorum. Malesef yan alandan geçenler tayin işini biraz zora sokuyor. Ayrıca paylaşın konusunda da çok haklısınız..Ben bu yıl tayin isteyen büyük çoğunluğunun istediği yer puanına göre çok yükseklerde değilse gideceğini düşünüyorum. Çevremde ve forumlarda gözledigim kadarıyla birçok kişi takvim sebebiyle tayin istemekten vazgeçecek. Herkes için hayırlısı olsun..

02 Haziran 2020 10:22

sinelt
Daire Başkanı

Hoacalarim tekrar merhaba.. Daha önce Antalya'ya hiç istemedim zaten bu tercihlerde de Mersin'e gidememem ihtimaline karşı B planı olarak Antalya'ya giymeyi düşünüyorum.. Bu arada çayann hocamın sözlerinde katılıyorum. Malesef yan alandan geçenler tayin işini biraz zora sokuyor. Ayrıca paylaşın konusunda da çok haklısınız..Ben bu yıl tayin isteyen büyük çoğunluğunun istediği yer puanına göre çok yükseklerde değilse gideceğini düşünüyorum. Çevremde ve forumlarda gözledigim kadarıyla birçok kişi takvim sebebiyle tayin istemekten vazgeçecek. Herkes için hayırlısı olsun..

Umarım öyle olur hocam. Siz gidersiniz diye düşünüyorum puanınız baya iyi bence en azından bana göre :) ben 180 le gidebilir miyim pek emin değilim :) hayırlısı :)
05 Haziran 2020 10:53

othello01
Aday Memur

Güncel

05 Haziran 2020 20:02

nihal-ing
Aday Memur

Arkadaşlar 198 puanla Fethiye ortaca veya

muğla dan bir yer gelir miki?

12 Haziran 2020 14:31

Selçuk Akçay
Aday Memur
95 puan. Kocaeli Sakarya bölgesini istiyorum
30 Haziran 2020 23:49

_nEfErTiTy_
Şef

Güncel

Toplam 37 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;