Editörler : crops35
24 Mayıs 2020 16:48

PTT ihs yeşil pasaport

merhaba bildiginiz gibi kamuda yesil pasaport alabilmek icin 3.derece olması gerekiyor ihsli calisanin kadro ve derecesi olmadigindan yesil pasaport alma hakki varmidir is kanuna tabi oldugu icin kidem ve yildan dolayi belki olabilir bilgisi olan varsa yazaraa sevinirim .

maiyet
Memur
24 Mayıs 2020 16:52

merhaba yeşil pasaport ihs de yok malesef kesin bilgidir.

es33
Şube Müdürü
24 Mayıs 2020 16:53

memur olmadığınız icin kadro dereceniz yok, dolayısıyla yeşil pasaport hakkınız da maalesef yok. normal şartlarda 3. dereceye düşünce alinir

hasan677
Memur
25 Mayıs 2020 11:33

tesekkurler .
28 Mayıs 2020 18:29

Öncelikle Ptt'de çalışan ihsli personel kamudaki tek ihsli personel değildir. Kamunun yeni alım şekillerinden biridir bu. Her ne kadar bu personel sgk üzerinden prim yatırsada kendisine iş mahkemesi değil idare mahkemesi bakar. Şuan yeşil pasoport olayı muamma olsada daha çok yeni bir statü olduğu için ilerleyen zamanlarda bununda çözüleceğini düşünüyorum.

hasan677
Memur
04 Haziran 2020 00:53

bende ayni dusunuyorum bircok kamu kurumu sozlesmeli personel aliyor kideme gore ileride bir duzenleme gelir insallah .
dramati-kPCs, 4 yıl önce
Öncelikle Ptt'de çalışan ihsli personel kamudaki tek ihsli personel değildir. Kamunun yeni alım şekillerinden biridir bu. Her ne kadar bu personel sgk üzerinden prim yatırsada kendisine iş mahkemesi değil idare mahkemesi bakar. Şuan yeşil pasoport olayı muamma olsada daha çok yeni bir statü olduğu için ilerleyen zamanlarda bununda çözüleceğini düşünüyorum.
Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi