Editörler : supporters.
25 Mayıs 2020 22:51

2020 Hakimlik ve Savcılık Mülakatlarina dair !!!

Arkadaşlar biliyorsunuz ki salgın sebebiyle mülakatlar ertelendi. Henüz tarihi belli değil. Bazı hocalar haziran da başlayacak bazısı ise eylül ayında başlayacak diyor.

Benim şahsi fikrim haziran başında ilan gelir temmuz da başlar gibi duruyo. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz. Var mı duyumlarınız?

hakimsavcıadayı
Aday Memur
26 Mayıs 2020 00:45

2021 Ocak ayında başlar diyenler de var bakalım

Goguryeo
Aday Memur
26 Mayıs 2020 01:40

Yok artık. Onu kim diyo

hakimsavcıadayı, 4 yıl önce
2021 Ocak ayında başlar diyenler de var bakalım

Tarafsız Memur
Yasaklı
26 Mayıs 2020 11:42

Online mülakat olur. Zaten alınacaklar belli. Duruşmalar da online olur artık.

dry.ygt
Aday Memur
27 Mayıs 2020 17:54

eylüle kalması daha muhtemel gibi görünüyor. Haziranda başlayacak olsa şimdiye kadar bir

duyuru gelmiş olurdu diye düşünüyorum. Gönlümüzden geçen temmuz gibi başlaması :(

duyumlarda sabit olan şey 2020 sınavından 15 gün önce açıklanacak olması. En kötü kısmı

bence bu olmuş tabi ne kadar doğrudur bilemiyoruz ama

Goguryeo
Aday Memur
27 Mayıs 2020 17:57

Bir süresi var mı ilan ne kadar zaman önce gelebilir

dry.ygt, 4 yıl önce

eylüle kalması daha muhtemel gibi görünüyor. Haziranda başlayacak olsa şimdiye kadar bir

duyuru gelmiş olurdu diye düşünüyorum. Gönlümüzden geçen temmuz gibi başlaması :(

duyumlarda sabit olan şey 2020 sınavından 15 gün önce açıklanacak olması. En kötü kısmı

bence bu olmuş tabi ne kadar doğrudur bilemiyoruz ama

dry.ygt
Aday Memur
27 Mayıs 2020 18:08

çok deneyimim yok ama en az 1 ay önce gelmeli bence ki pandemi sürecinde durumlar daha da karışık. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz önceliğimiz saglık fakat haziran temmuz üzerine bir plan olusturulsaydı 10 nisandan şimdiye kadar bir duyuru gelebilirdi sanki

29 Mayıs 2020 15:41

https://www.memurlar.net/haber/907989/hakim-ve-savci-adaylarinin-mulakalatlari-basliyor.html

k3r3m31
Aday Memur
30 Mayıs 2020 21:50

arkadaşlar kronik rahatsızlığı olup mülakata katılmaya hak kazananlar için duyumu olan var mı? her ne kadar gündem 65 yaş üstü ve 18 yaş altı olsa da kronik rahatsızlık sahibi grup ile ilgili herhangi bir düzenleme gözüme çarpmadı.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi