Editörler :
03 Haziran 2020 17:28

Bulentonaran
Aday Memur
Isabetli karar hocam. Sınavına gir zaten 1 saat mi ne sürüyordu (Ben 4 yıl önce girmiştim)
Turhan06, 1 ay önce - Alıntıya git
Evet hocam çok zorlayacak bir sınav değilmiş ben bir anlık stresle açmıştım bu konuyu, etraflıca düşününce stresim de geçti. Sınava girer kurtuluruz allahın izniyle. Cevap için sağ olun hocam moral verdiniz :)
03 Haziran 2020 17:33

Turhan06
Şef
Evet hocam çok zorlayacak bir sınav değilmiş ben bir anlık stresle açmıştım bu konuyu, etraflıca düşününce stresim de geçti. Sınava girer kurtuluruz allahın izniyle. Cevap için sağ olun hocam moral verdiniz :)
Bulentonaran, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam sizin hissettignz duygulari çık iyi anlıyorum. O dönemde ben de çok stres yapmıştım bir de bize ilk olarak yazılı ve mülakat gelmişti.. Yazıcıya öyle bi çalışmıştım ki sayfa sayfa özetler çıkarmıştım. sanırsın kpss ye hazirlanyrm. ,:) Yazilidan 88 mülakattan da 90 mi ne almıştım, :) Strese değmezmiş yani.. Ama ne kadar stres yapma desem de illaki olacaktır. Kontrollu olsun yeter. Çünkü bana da stres yapma demişlerdi
04 Haziran 2020 21:34

discovery4058
Genel Müdür

Aks sınavına görev yaptığınız ilde mo gireceksiniz yoksa başka bir ılçede girilebiliyor mu

04 Haziran 2020 21:48

Bulentonaran
Aday Memur

Aks sınavına görev yaptığınız ilde mo gireceksiniz yoksa başka bir ılçede girilebiliyor mu

discovery4058, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocam bu sene istediğimiz ili seçme seçeneği koymuşlar
06 Haziran 2020 13:21

Albertcamus20
Aday Memur

İki defa sınav olacaksın yani :))

06 Haziran 2020 13:41

Bulentonaran
Aday Memur

İki defa sınav olacaksın yani :))

Albertcamus20, 1 ay önce - Alıntıya git
Yok hocam ilk girişim
Toplam 26 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;