Editörler :
31 Mayıs 2020 14:25   

Geçici görevlendirme

4B li sözleşmeli memurum. Kurumiçi başka bir ile, geçici görevlendirmeyle gidebilir miyim? En fazla kaç ay veya yıl olur? Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

02 Haziran 2020 14:04

WrongSide
Aday Memur

Gidebilirsin ve süresi sanırım 6 ay oluyor. Bu süre uzatılabiliyor diye hatırlıyorum.

12 Haziran 2020 09:19

socialnew
Aday Memur

Gidebilirsin ve süresi sanırım 6 ay oluyor. Bu süre uzatılabiliyor diye hatırlıyorum.

WrongSide, 1 ay önce - Alıntıya git
Hocaö
12 Haziran 2020 09:20

socialnew
Aday Memur

WrongSide, 1 ay önce - Alıntıya git
Başka iller arası geçici görevlendirme var mı yoksa sadece il içinde mi
12 Haziran 2020 09:41

uslu96
Aday Memur
selamün aleyküm hocalarim ben 4bli elektrik teknisyeni olarak adli tıp kurumunda göreve başladım idareclilerin insiyatifi ile başka bir ilde geçici yada sürekli olarak görevlendirilebilirmiyim.
12 Haziran 2020 10:34

kenank77
Aday Memur
selamün aleyküm hocalarim ben 4bli elektrik teknisyeni olarak adli tıp kurumunda göreve başladım idareclilerin insiyatifi ile başka bir ilde geçici yada sürekli olarak görevlendirilebilirmiyim.
uslu96, 1 ay önce - Alıntıya git

alayelüm selam...6 ayı geçmemek kaydı ile geçiçi görevlendirebilirler

12 Haziran 2020 12:05

uslu96
Aday Memur

alayelüm selam...6 ayı geçmemek kaydı ile geçiçi görevlendirebilirler

kenank77, 1 ay önce - Alıntıya git
çok teşekkür ederim bir sorum daha olacak ben adli tıp kurumunda görev yapıyorum adalet Bakanlığı'na bağlı herhangi başka bir kurumada görevlendirme yapilabilirmi.
14 Haziran 2020 14:36

magduradaletci
Memur

öncelikle sözleşmeli personel memur değildir diğer konu ise en az 2 yıl görev yapma şartıyla gidebilirsin tabi kurum uygun bulacak

16 Haziran 2020 08:55

uslu96
Aday Memur

öncelikle sözleşmeli personel memur değildir diğer konu ise en az 2 yıl görev yapma şartıyla gidebilirsin tabi kurum uygun bulacak

magduradaletci, 1 ay önce - Alıntıya git
2yil görev yaptıktan sonrami geçici gorevlendirilebilecem.
23 Haziran 2020 08:46

kenank77
Aday Memur
2yil görev yaptıktan sonrami geçici gorevlendirilebilecem.
uslu96, 4 hafta önce - Alıntıya git

hayır geçiçi görevlendirme il içide il dışıda olur 6 ayı geçmemek kaydı ile amirin yapabilir eğer bu görevlendirme 6 ay gececekse sendende onay almaları gerekiyor..2 sene dediği bazı kurumlarsa sözleşmeli personele 2 sene geçince nakil hakkı veriyor onu kasdetti

Toplam 9 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;