Editörler : hopaliSafak Vaktii
31 Mayıs 2020 19:16   

22 hazirandan sonra
22 haziran da kararnameler gönderildikten sonra işleyiş nasıl olacak? Atandığımız yerlere gider miyiz ve hangi belgeler götürülecek?
31 Mayıs 2020 20:34

brkckl
Şube Müdürü

Bunun için hâlâ net bir şey yok hocam. Bilet de alamıyoruz. Gidilecek mi gidilmeyecek mi o da belli değil. Gün geçtikçe ve yakınlaştıkça ulaşımın daha çok fiyatı artıyor.

31 Mayıs 2020 20:42

Mrtkydn17
Memur

Eğer görevlendirildiğimiz il ya da ilçelere kararnameleri elden teslim edeceğimiz kesinleşirse bu durum koronavirüs tedbirleriyle tamamen çelişen bir durum olur. Eğer ilgililer bu durumu bizim gibi düşünüyorlarsa posta yoluyla ya da elektronik yolla kararname teslimini gerçekleştirmemizi sağlarlar. Şahsi görüşüm; iller arası etkileşim hastalığı yayacak durum oluşturacağından kararnameleri elden istemezler yönündedir.

31 Mayıs 2020 20:46

brkckl
Şube Müdürü

Eğer görevlendirildiğimiz il ya da ilçelere kararnameleri elden teslim edeceğimiz kesinleşirse bu durum koronavirüs tedbirleriyle tamamen çelişen bir durum olur. Eğer ilgililer bu durumu bizim gibi düşünüyorlarsa posta yoluyla ya da elektronik yolla kararname teslimini gerçekleştirmemizi sağlarlar. Şahsi görüşüm; iller arası etkileşim hastalığı yayacak durum oluşturacağından kararnameleri elden istemezler yönündedir.

Mrtkydn17, 1 ay önce - Alıntıya git

https://forum.memurlar.net/konu/2419796/2.sayfa "empatiksempatik" yazmış. Hakkari bizzat elden istemiş. Buyur buradan yak hocam.

31 Mayıs 2020 22:16

pnrakm
Memur

Islak imza şartmış çok üzgünüm ama okullara gidilmesi lazımmış hocalarım

31 Mayıs 2020 22:29

brkckl
Şube Müdürü

Islak imza şartmış çok üzgünüm ama okullara gidilmesi lazımmış hocalarım

pnrakm, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu gerçekten çok büyük sıkıntı. Şahsen ben gidersem kesinlikle eve dönemem. Evde annem de babam da risk grubunda. Annem daha çok risk grubunda. Diyabet + bypass ve günde aldığı 7-8 ilacı var. Hamza aydoğdu'ya kaç gündür yazıyorum şahsen, ne bakan var ne cevaplayan.

01 Haziran 2020 00:08

Mrtkydn17
Memur

https://forum.memurlar.net/konu/2419796/2.sayfa "empatiksempatik" yazmış. Hakkari bizzat elden istemiş. Buyur buradan yak hocam.

brkckl, 1 ay önce - Alıntıya git

Gerçekten çok sıkıntılı ve çelişik bir durum bu ve buna benzer uygulamaların topluma zararları büyük olur. Zarar dediğimizde insan sağlığı daha önemlisi var mı?

01 Haziran 2020 18:02

Yercekimineyenik
Aday Memur
Peki belgeler teslim edildikten sonra bizlerin okulda kalmaları gerekecek mi hemen ? Bu konuda bilgisi olan var mı ??
02 Haziran 2020 14:35

teachertobe
Aday Memur

Sivas 23 hazirandan itibaren evrak kabulüne başlıyormuş diğer iller de o şekilde olur

02 Haziran 2020 20:33

Dark85
Aday Memur

Arkadaşlar martta atananlar haziran atamasına başvurabiliyor mu? Kılavuzu okudum ama bununla ilgili madde var mı yok mu göremedim.

02 Haziran 2020 20:43

Topalahmet
Aday Memur

Arkadaşlar martta atananlar haziran atamasına başvurabiliyor mu? Kılavuzu okudum ama bununla ilgili madde var mı yok mu göremedim.

Dark85, 1 ay önce - Alıntıya git

Başvuramaz. Sistem izin vermiyor çünkü.

02 Haziran 2020 20:47

Dark85
Aday Memur

Topalahmet, 1 ay önce - Alıntıya git

Başvuru ekranı açılıyor giriş yapılıyor ama devam ettirmedim. Başvuracağımdan değil istediğim yere atandım. Acaba öyle bir karar çıktıda ben mi kaçırdım diye merak ettim. Herkes tekrar başvurmak zorunda gibisinden. Öyle haberler dolaşıyordu twitterda. Baştan atama olsun diye de.

02 Haziran 2020 20:59

Dark85
Aday Memur

Topalahmet, 1 ay önce - Alıntıya git

Tamam uyarıyı görmemişim kusura bakmayın. Giriş yaptığımda başvurunun son günü itibariyle 1 yıl içinde atamanız bulunmaktadır yazıyor.

03 Haziran 2020 11:34

100Years
Aday Memur

Hakkari, Sivas gibi iller 23 Haziran itibariyle belge teslimi için duyuruya çıkmışlar. Her il icin böyle mi olur acaba tarihler? Şırnak duyuruya çıkmış ama ikinci bir ilana kadar başvurmayın demis ve tarih belirtmemiş?

03 Haziran 2020 11:35

brkckl
Şube Müdürü

Hakkari, Sivas gibi iller 23 Haziran itibariyle belge teslimi için duyuruya çıkmışlar. Her il icin böyle mi olur acaba tarihler? Şırnak duyuruya çıkmış ama ikinci bir ilana kadar başvurmayın demis ve tarih belirtmemiş?

100Years, 1 ay önce - Alıntıya git

Mardin için hiç duyuru yok. Hem il hem ilçe MEM telefonlar açılmıyor. Sadece çalıyor.

04 Haziran 2020 09:47

Ikıgaıı
Aday Memur
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. 22 hazirandan sonra belge teslimi icin yakınıma vekalet verebiliyor muyum ? sağlık sebebiyle gidemiyorum atandiğım yere yakınım belgeleri teslim edebilir mi? bir bilginiz var mı?
04 Haziran 2020 13:52

burak3850
Aday Memur
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. 22 hazirandan sonra belge teslimi icin yakınıma vekalet verebiliyor muyum ? sağlık sebebiyle gidemiyorum atandiğım yere yakınım belgeleri teslim edebilir mi? bir bilginiz var mı?
Ikıgaıı, 1 ay önce - Alıntıya git

verirsin hocam sorun yok diye biliyorum. milli eğitime de bir sor istersen. kılavuzda da yazabilir.

04 Haziran 2020 15:43

Ikıgaıı
Aday Memur

verirsin hocam sorun yok diye biliyorum. milli eğitime de bir sor istersen. kılavuzda da yazabilir.

burak3850, 1 ay önce - Alıntıya git
teşekkür ederim
Toplam 17 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;