Editörler : ayşegül bgm
08 Haziran 2020 11:49

ummuhanbaspınar
Aday Memur

PUANLAR 65.9 A KADAR DÜŞMÜŞ ATANAMAMIŞSIN ŞİMDİ NEDEN ATANACAKSIN ?

MAHONİKARLOFÇA, 1 ay önce - Alıntıya git

şimdiki atamada ise her yeri yazmayı düşünüyorum mezunlar dahil sadece fikir almak içinyazmıştım sizi niye rahatsız etti anlamıyorum

08 Haziran 2020 11:56

MAHONİKARLOFÇA
Aday Memur

şimdiki atamada ise her yeri yazmayı düşünüyorum mezunlar dahil sadece fikir almak içinyazmıştım sizi niye rahatsız etti anlamıyorum

ummuhanbaspınar, 1 ay önce - Alıntıya git

Konunun sizinle alakası yok burdan kimin puanını sorsanız 65 ve üstü diyor fakat en düşük puan 65 ünüversite hastaneleride alım yapıyor puanlar 64 e kadar iniyor bir önceki atamalarda yerleşmeyen 65 ve üstü insanlara hayret ediyorum problem bu aslında

08 Haziran 2020 12:02

ummuhanbaspınar
Aday Memur

Konunun sizinle alakası yok burdan kimin puanını sorsanız 65 ve üstü diyor fakat en düşük puan 65 ünüversite hastaneleride alım yapıyor puanlar 64 e kadar iniyor bir önceki atamalarda yerleşmeyen 65 ve üstü insanlara hayret ediyorum problem bu aslında

MAHONİKARLOFÇA, 1 ay önce - Alıntıya git

dediğim gibi kimsenin hayatını mazeretini şartlarını bilemezsiniz vardır bi sebebpleri herkes atanmak istiyor ama kiminin tercihleri kısıtlı olabiliyor

Toplam 43 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;