Editörler : oto-danisman-expert
31 Mayıs 2020 23:18   

Yüksek Lisans
Herkese merhaba arkadaşlar yaş dolduğu için bir dahaki alımlara basvuramıyoruz ve yaşı 32 ye cekmek icin YL yapmalıyız, bildiginiz tezsiz YL uzaktan egitim veren uni var mı? Basvuran var mı takip eden var mı? Bu başlık altina yazabilir misiniz? Tesekkürler simdiden..
31 Mayıs 2020 23:33

yig58
Aday Memur

Özelden yazdım

01 Haziran 2020 02:06

erdem1212
Aday Memur

herhangi bi bölüm farketmez önerim uzaktan ögretim olması

01 Haziran 2020 03:26

orcun1992
Aday Memur

Özelden yazdım

yig58, 1 ay önce - Alıntıya git
Kardes banada yazarmisim ozelden. 92 liyim bende benimde yapmam lazim yuksek lisans
01 Haziran 2020 10:13

yig58
Aday Memur

yazdım ama ileti göndermeye kapalısın

01 Haziran 2020 10:35

Mikaillykr
Aday Memur

yazdım ama ileti göndermeye kapalısın

Kardeş rica etsem bana da yazar mısın ben de düşünüyorum yüksek lisans
01 Haziran 2020 11:49

Hk5835
Aday Memur

İs sağlığı ve güvenliği tezsiz yüksek lisans yapabilirsiniz hem eğitim süresi bir yıl gibi kısa sürüyor ama örgün öğretim geçiyor fakat genelde çalışanlar yaptığı için derslere gitmesende sorun olmuyor çünkü bende çalışırken o sekilde isg yüksek lisansı yaptım çalıştığımı söyleyince sorun olmamıştı sınavlara girmiştim sadece ve subay olurkende direk yüksek lisans göründü

01 Haziran 2020 12:15

Skorpion003
Aday Memur

İs sağlığı ve güvenliği tezsiz yüksek lisans yapabilirsiniz hem eğitim süresi bir yıl gibi kısa sürüyor ama örgün öğretim geçiyor fakat genelde çalışanlar yaptığı için derslere gitmesende sorun olmuyor çünkü bende çalışırken o sekilde isg yüksek lisansı yaptım çalıştığımı söyleyince sorun olmamıştı sınavlara girmiştim sadece ve subay olurkende direk yüksek lisans göründü

Hk5835, 1 ay önce - Alıntıya git
bölüm şartı var kardesim isg de, sen nerde yaptın?
01 Haziran 2020 12:21

Hk5835
Aday Memur

İsg yüksek lisansinda bölüm şartı olabilir ama bölümleri olan arkadaşlar basvura bilir ve ben Balıkesir üniversitesinde yaptım yüksek lisansi. Birde bazı üniversitelerde isg yüksek lisansı icin hic bir şekilde devamsızlık hic bakmadiklarini duydum zaten Balıkesir üniversitesi de calisiyorum deyince sorun yapmıyor du

01 Haziran 2020 13:41

erdem1212
Aday Memur
bölüm şartı var kardesim isg de, sen nerde yaptın?
Skorpion003, 1 ay önce - Alıntıya git

bölüm şartı yok herhangi bi yüksek lisans bölümünü bitirmen yeterli

01 Haziran 2020 21:27

Skorpion003
Aday Memur

bölüm şartı yok herhangi bi yüksek lisans bölümünü bitirmen yeterli

erdem1212, 1 ay önce - Alıntıya git
İs sağlığının yüksek lisansında bölüm şartı var
01 Haziran 2020 21:55

erdem1212
Aday Memur
İs sağlığının yüksek lisansında bölüm şartı var
Skorpion003, 1 ay önce - Alıntıya git

yok tsk için herhangi bi bölümden yüksek lisans mezunu olmak yazıyor

02 Haziran 2020 12:00

Hk5835
Aday Memur

yok tsk için herhangi bi bölümden yüksek lisans mezunu olmak yazıyor

erdem1212, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeş sen tamamen konuya fransız kaldın :D biz onu demıyoruz İSG yüksek lisansı yapabılmek ıcın bolum şartı aranıyor konusunu konusuyorduk. yoksa bızde bılıyoruz tsk yuksek lısansda bolum aramadıgını

02 Haziran 2020 12:05

Tomsawyer
Aday Memur

İş sağlığı yüksek lisansında bölüm şartı yok. Kendimden biliyorum.

02 Haziran 2020 12:30

Skorpion003
Aday Memur

İş sağlığı yüksek lisansında bölüm şartı yok. Kendimden biliyorum.

Tomsawyer, 1 ay önce - Alıntıya git
hangi üniversite orası, bizim bildiğimiz bölüm şartı var
02 Haziran 2020 19:06

mutlu9292
Aday Memur

Özelden yazdım

Hocam bana da yazar mısınız? Ben de 92liyim. Mühendislik sınıfına başvuru yapmam için herhangi bir YL yetiyor mu yoksa mühendislik alanımla ilgili mi bir YL yapmam gerekiyor? Teşekkürler.
02 Haziran 2020 23:36

erdem1212
Aday Memur

Kardeş sen tamamen konuya fransız kaldın :D biz onu demıyoruz İSG yüksek lisansı yapabılmek ıcın bolum şartı aranıyor konusunu konusuyorduk. yoksa bızde bılıyoruz tsk yuksek lısansda bolum aramadıgını

Hk5835, 1 ay önce - Alıntıya git

:D haklısın kardeşim

03 Haziran 2020 00:12

yig58
Aday Memur
Hocam bana da yazar mısınız? Ben de 92liyim. Mühendislik sınıfına başvuru yapmam için herhangi bir YL yetiyor mu yoksa mühendislik alanımla ilgili mi bir YL yapmam gerekiyor? Teşekkürler.
mutlu9292, 1 ay önce - Alıntıya git

mesaj atamıyorum sana sen kapalı prorıfin sen yazarmısın bana

15 Haziran 2020 19:06

Ali kork
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Bı sorum olacaktı. 92 doğumlu Makine mühendisi olan birisi yaşı geçtiği için örneğin İSG den yüksek lisans yapip subayliga başvurdurmak isterse İSG nin kapsaminda olan bolumlere mi basvurabiliyor yoksa makine muhendisligi kapsamındaki bolumleremi basvurabiliyor. Tesekkurler

15 Haziran 2020 19:42

Mka1907
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Bı sorum olacaktı. 92 doğumlu Makine mühendisi olan birisi yaşı geçtiği için örneğin İSG den yüksek lisans yapip subayliga başvurdurmak isterse İSG nin kapsaminda olan bolumlere mi basvurabiliyor yoksa makine muhendisligi kapsamındaki bolumleremi basvurabiliyor. Tesekkurler

Ali kork, 4 hafta önce - Alıntıya git

Lisans bölümün geçerli.

Toplam 19 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;