Editörler :
09 Haziran 2020 15:33

baharyakın
Aday Memur

Klavyede, "Rızkımı Veren Hüdadır Kula Minnet Eylemem" diye yazıp oğlu kızı veya kendisi için torpil arayışını sürdürenlere gelsin sıradaki yorum :Ş

09 Haziran 2020 17:33

ZLancelot
Aday Memur

Geçtiğimiz ay benim hakkımı torpille yediler. TOKAT BAYDARLİ BELEDİYESİ puanım 81.9 olmasına rağmen 66.4 ve 69.3 kişileri atadı .Fetö gitti meto geldi . Allah bu kişileri ve buna fırsat verenleri çoluğu çocuğu ile imtihan eder inşallah .

http://www.tokatbaydarli.bel.tr/?s=283

10 Haziran 2020 00:25

sakaya.fırat
Müsteşar

sen merak etme burada yazdıklarımı cimer e bizzat kendisine de yazıyorum. HATA ettik ağabey fetullah şerefsizine hocaefendi demekle. 15 temmuzda ölen 251 kişide bizim hocaefendi dememiz yüzünden öldü ama olsun bilal e ahmet e birşey olmadı gemicikleri yürüyor ya gerisini boşver diyor. in de ancak senin gibiler yaşar. adamın kendisi kabul ediyor sen kabul etmiyorsun onun yerine enteresan bir beyin yapın var. Nörologlar ne diyor senin bu duruma?

muratgun922, 1 ay önce - Alıntıya git

Yazamazsın

Yazarsinda

Bu topraklardan yapamazsın bunu

10 Haziran 2020 06:43

muratgun922
Genel Müdür

Yazamazsın

Yazarsinda

Bu topraklardan yapamazsın bunu

sakaya.fırat, 1 ay önce - Alıntıya git

herkesi kendin gibi korkak sanma.

10 Haziran 2020 16:06

ekonomi.çoh.eyi
Genel Müdür

Evet Akepe'den önce de torpil vardı ve şu anda Cehape veya diğer muhalefet parti belediyeleri de torpile başvuruyor.Ancak şimdiye kadar hiçbir parti Akepe kadar yüksek oranda torpile başvurmadı,bu kadar liyakatsız insanları tüm kurumlara doldurmadı.

Bir de bu Akepe'liler kul hakkından, adaletten,hak yemekten kendilerini hakiki Müslüman Cehape'lileri de sahte Müslüman gibi gören kişiler.İğrenç insanlar bunlar,tiksiniilecek insanlar!

11 Haziran 2020 13:45

yakup4137
Şef

şurda bakıyorum bir tarafta torpili savunan fetöyü ülkeye yerleştiren bilmem ne partisi diğer tarafta ib..nelerle ayyaşlarla pkk ile iş tutan yunan ermeni artığı bilmem ne partisi diye millet bölündü hepsini s.. edinde kime güvenicez

11 Haziran 2020 15:29

present85
Memur

diyanet işleri başkanını takan kim torpil haram dese de kimse ciddiye almaz adama onu söyletmezler zaten. Torpile dur diyecek Allahtan korkan bir babayiğit çıkacak mı bu gidişin sonu ne olacak göreceğiz. Yıllarca vasıfsız adamları torpille en güzel kurumlara feto doldurdu sonra tepetaklak oldular darısı sonraki torpil yapan ve yaptıranların başına

12 Haziran 2020 10:58

sakaya.fırat
Müsteşar

herkesi kendin gibi korkak sanma.

muratgun922, 1 ay önce - Alıntıya git

Neyden korktum .. onu bi söyle bakalim

Toplam 48 mesaj

ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?