Editörler :
02 Haziran 2020 13:15   


Kapalı
POMEM Genel sağlık

arkadaşlar bende 13 yaşinda guatir ve vücudumda lekeler çikmiş tabi̇ ai̇lem korkmuş ve beni̇ detayli i̇nceleme i̇çi̇n hastaneye götürmüşler ve engelli̇ heyet raporu almaya çalişmişlar.

rapor detayinda

bu raporda %0 engel orani var ve sürekli̇ yani̇ %0 sürekli̇ i̇mi̇ş. acaba bu rapor genel sağlikta sikinti çikarir mi? hi̇çbi̇r tani vs yok her şey sağlam. bi̇lgi̇si̇ olan yardim edebi̇li̇r mi̇ acaba?

02 Haziran 2020 15:10

Zero1903
Aday Memur

Kardeşim pskiyatri hariç hiçbi bölümde geriye dönük işlem olmuyor senin o anki sağlık durumun önemli vebütün tetkiklerde zaten bişeyin çıkmazsa sağlam alıyorsun bi problemin varsa zaten çıkıyor senin 10 seneönce ne olduğun önemli değil yani.

02 Haziran 2020 17:35

Es-Selamm
Kapalı

Kardeşim Psikiyatriye gitmişliğim bile yok. Evin tek erkeği olduğum için biraz telaş yapmışlar ve genel muayene ancak heyet ile mümkünmüş o zaman çıkarsa bir şey çürük alırız bir daha uğraşmaz demişler ama sapasağlam çıkmışım. İnsanın ister istemez aklına takılıyor. Zaten sorun edilmesi halinde yönetmelikte geçen Adaya mevcut sağlık durumlarına göre değerlendirilir maddesi ile her türlü dava yolu açılabilir. derdimiz hiç o işlerle uğraşmamak. Teşekkür ederim kardeşim Allah'a Emanet ol.

Toplam 2 mesaj
 
ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;