Editörler : hopaliSafak Vaktii
02 Haziran 2020 16:03   

18 mart atananlar maaş??

arkadaşım atandığı mem ile görüşmüş ve göreve başladığınız tarihten itibaren maaşınızı alırsınız denilmiş?? Böyle bir şey olabilir mi haziran sonu evrak vs her şeyi halletmemize rağmen? yoksa imza atıldıktan sonrası mı kast ediliyor burada?

02 Haziran 2020 16:07

Simurg721
Aday Memur

yasal olarak sözleşme imzalanacak ona göre gelecek ayın maaşı ve çalıştığı gün kadarını alır.

02 Haziran 2020 16:25

Kadayıftatlısı
Aday Memur

imzayı attığın tarih-15 Temmuz arası ve ağustosun maaşı alırsın. Yani sana 15 temmuzda ortalama 7 b civarında bı para yatacak. Bu miktarı bı sendika baskaniyla bir öğretmenin konuşmasında görmüştüm. Dediğim yalan falan çıkarsa bana suç atma he

02 Haziran 2020 16:38

Topalahmet
Aday Memur

Sigorta girişinden itibaren maaş işler.1 temmuzda girişin yapılırsa 15 temmuzda alacağın maaş şudur;

02 Haziran 2020 16:39

Topalahmet
Aday Memur

*15 temmuzda alacağın maaş: 1-15temmuz arası gün sayısı ve 15 temmuz - 15 ağustos arası maaş

02 Haziran 2020 16:48

teachertobe
Aday Memur

çok teşekkür ederim cevaplarınız için ben de öyle biliyorum ama kafam karıştı birden teşekkürler :)

02 Haziran 2020 18:49

Rmznts
Şef

İmza atmak demek zaten göreve başlamak demek.

02 Haziran 2020 20:34

son.atama
Memur

... karpuz kabuğu düşürmek. Hocam her duyduyduğunuz aslı astarı olmayan dedikoduları başlık açıp şuraya yazmasınız artık yorulduk . Bu işte artık kasıt aramaya başlıyorum. Eski köye yeni adet şeytanın aklına gelmeyen handikaplar.

İmzayı atar görevine başlarsın. İmza attığın gün maaşın hesaplanmaya başlar. Bu kadar kasmaya gerek yok.

02 Haziran 2020 21:26

teachertobe
Aday Memur

... karpuz kabuğu düşürmek. Hocam her duyduyduğunuz aslı astarı olmayan dedikoduları başlık açıp şuraya yazmasınız artık yorulduk . Bu işte artık kasıt aramaya başlıyorum. Eski köye yeni adet şeytanın aklına gelmeyen handikaplar.

İmzayı atar görevine başlarsın. İmza attığın gün maaşın hesaplanmaya başlar. Bu kadar kasmaya gerek yok.

son.atama, 1 ay önce - Alıntıya git

Ordan burdan duyulan şey derken? Bizzat atamalarla ilgilenen kişinin ağzından çıkan bir şey bu. Aklım karışmış olamaz mı göreve başladığınız tarih itibariyle maaşınızı alırsınız lafından? Bunu sormak, teyit etmek istemekte ne gibi bir kasıt olabilir?

Toplam 8 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;