Editörler : afulutas
02 Haziran 2020 21:14   

Adalet Bakanlığı ve idareciler neden İKM'leri insan yerine koymuyor...

Arkadaşlar sağlıkçılar bile karantina da değil ki sağlıkçı arkadaşlarımız bizzat corona ile boğuşuyor. Ülke her açıdan normale dönmüş bizim suçumuz ne? Karantina, değersizlik, stres, fakirlik, mobing...

02 Haziran 2020 22:24

CBS
Memur
Sevgili kardeşim; sorunu sadece İKM olarak algılama, zira Adalet Bakanlığındaki amir figürünün memur figürüne bakış açısı bu. Ha bak bide "siz olmasanız olmaz, maaşınız çok az, çok daha iyi şartlara sahip olmanız lazım" diye gazlayıp zerre kadar samimiyet içermeyen tiplerde var.
02 Haziran 2020 22:38

hasan88hasan88
Aday Memur
Sevgili kardeşim; sorunu sadece İKM olarak algılama, zira Adalet Bakanlığındaki amir figürünün memur figürüne bakış açısı bu. Ha bak bide "siz olmasanız olmaz, maaşınız çok az, çok daha iyi şartlara sahip olmanız lazım" diye gazlayıp zerre kadar samimiyet içermeyen tiplerde var.
CBS, 1 ay önce - Alıntıya git
Özellikle idareciler sanki o kurumun sahibi diğer memurlar onun ırgatı biri bunlara siz de onlar da devlet memuru desin ama devlet bizi memur yerine koymuyor suç niteliksiz şükürcü gardiyan zihniyetine sahip mesleği icra edenlerin yüzde doksanını oluşturan kesimde
03 Haziran 2020 00:20

pikachu7
Aday Memur
özel sektörden iyi bile diyemiyoruz artık özelde çalışan birçok arkadaşım hem maddi hem manevi daha iyi şartlar altında çalışıyor. Benzer işi yapanlarla aramızda uçurum oldu maaş konusunda zaten. Millet dalga geçiyor kardeşim bizimle.
03 Haziran 2020 07:31

blackkuzm
Aday Memur
İçimizden en torpilliler seçilip amir yapılırsa hakim savcı bakanlığında yer almamızdan dolayı normaldir arkadaşlar müdüre karşı biraz hakkını arasan asi sorunlu personel oluyorsun daha yeni idare memuru olmuş arkadaşlar bile hemen ikm üzerinde baskı kuruyor müdürüm dememizi istiyorlar hep bunlar liyakatsizlikten
03 Haziran 2020 09:33

Demirbüken06
Kapalı

sadece ikm mi çalışanlar insan yerine konmuyor ben adliyeye yüksek puanla girdim memuriyet yapacağımı sanıyordum ama nerdeee merkeplik düştü payımıza :) girecekleri burradan uyarım asla memuriyet yok adliyede sakın öyle hayallere dalmayın derim maaş da ahım şahım bişey değil yol yemek çık elinize 3000 kalır belki düşün ya bevayiş buldum kabul edilmedi

03 Haziran 2020 09:37

Demirbüken06
Kapalı
özel sektörden iyi bile diyemiyoruz artık özelde çalışan birçok arkadaşım hem maddi hem manevi daha iyi şartlar altında çalışıyor. Benzer işi yapanlarla aramızda uçurum oldu maaş konusunda zaten. Millet dalga geçiyor kardeşim bizimle.
pikachu7, 1 ay önce - Alıntıya git

özelde işi olup da adliyeye gelen bir kısım arkadaşlar isyan ediyordu böyle olduğunu bilsek gelmezdik falan diye düşün yani

04 Haziran 2020 07:24

buketsaygı
Aday Memur

bende katip olarak çalışıyorum işe girdikten 1 ay sonra felan ortamı görünce memur olarak görmemeye alıştırdım kendimi. sizlerde öyle yapın üzmeyin kendinizi.

Toplam 7 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;