Editörler :
03 Haziran 2020 19:11   

Telafi eğitimi
Eğitim 31 Ağustos da başlayacak açıklamalara göre peki eş durumu tayinin tarihi değişir mi sayın hocalarım
03 Haziran 2020 22:03

küpkıranke
Aday Memur

Erkene alınması zararımıza hocam. Genel müdür Hamza Aydoğdu daha çok yer açılması için geç yapıyoruz tayinleri dedi. Yıllar sonra öğretmen dostu bir bakanlık var. Tayinleri erken yapınca il içi ve il dışı isteyenler burda ağlıyorlar. Hiç yer açılmadı diye. Onun için bakanlığa erken yapılması için baskı yapmak çok saçma.

03 Haziran 2020 22:19

Cimbom1995
Aday Memur

Erkene alınması zararımıza hocam. Genel müdür Hamza Aydoğdu daha çok yer açılması için geç yapıyoruz tayinleri dedi. Yıllar sonra öğretmen dostu bir bakanlık var. Tayinleri erken yapınca il içi ve il dışı isteyenler burda ağlıyorlar. Hiç yer açılmadı diye. Onun için bakanlığa erken yapılması için baskı yapmak çok saçma.

küpkıranke, 1 ay önce - Alıntıya git
Aynen hocam inşallah alınmaz
03 Haziran 2020 22:44

Funtun
Memur

küpkıranke, 1 ay önce - Alıntıya git

Il dışı ilk defa birazcık daha fazla şansa sahip olacak, insanların bu isyanı niye anlayamıyorum. Bir B okuluna erkenden gitmek yerine, A+ bir okula son dk gitmeyi tercih ediyorum şahsen.

03 Haziran 2020 23:15

küpkıranke
Aday Memur

Funtun hocam, erkene alınmasını isteyen isyan eden arkadaşlar muhtemelen ilk defa il dışı isteyecek, o yüzden bu konuda pek bilgileri yok. Genel müdür bu açıklamayı yapmışken halen erkene alınsın diye gündem oluşturmaya çalışanlar ayıp ediyorlar.

Toplam 4 mesaj

ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?