Editörler : Mehmet Balci
«789101112131415161718»
15 Haziran 2020 11:49

Tugba135
Aday Memur

bu ne biçim sınav ya çok zordu

15 Haziran 2020 11:50

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur

herhalde daha ne kadar zor yapabiliriz diye uzun süre kafa yormuş olmalılar.türkiye finans, yapı kredi ve garanti bankasının sınavlarına girmiştim hepsini de geçmiştim ama bu sınav hem anlaşılması konusunda hem de süre zarfında hepsinden daha zordu.hepimimizin hakkında hayırlısı olsun.

15 Haziran 2020 11:56

Aday3443
Aday Memur
30 soruyu da yetiştirebilen var mı
15 Haziran 2020 11:58

DE SOUZA
Aday Memur

süre yetişmedi

15 Haziran 2020 11:59

Tugba135
Aday Memur
Aday3443, 10 ay önce - Alıntıya git

Ben son 2 soruyu hiç okuyamadım aralarda da salladıklarım oldu hep ve görseller birbirine çok yakındı ayırtetmekte zorlandım

15 Haziran 2020 12:02

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur
Aday3443, 10 ay önce - Alıntıya git

ben full konsantre 20 tane anca çözebildim, 10 tane salladım açıkcası.20 doğrudan aşağı olanları da aramazlar zaten yine ihtimal denklemlerinde kaybolacağım galiba.birdaha ki seneye artık.

15 Haziran 2020 12:08

Delacuesta05
Aday Memur
Bu nasıl bir şeydir ya gören de teftiş birimine alım yapılıyor sanır :))) inanılmaz zordu, hiç beklemiyordum. Yanlış doğruyu götürmüyordu, boş bıraktıklarınızı sallamışsınızdır umarım. Ben şahsen en az 10 tane salladım. Beklediğimden 10 katı zor geldi... Sorular çok uzundu, umarım bekledikleri doğru sayısı çok fazla değildir. Sahi sizce kaç doğru yapanlar başarılı olur? Bir de arkadaşlar kişilik envanteri gelirse bilin ki sınavı geçtiniz. Mailinizi 6 saatte bir kontrol edin. Envanteri gelen yazsın ki biz de kontrol edelim. Hakkımızda hayırlısı olsun.
15 Haziran 2020 12:11

Tugba135
Aday Memur
Bu nasıl bir şeydir ya gören de teftiş birimine alım yapılıyor sanır :))) inanılmaz zordu, hiç beklemiyordum. Yanlış doğruyu götürmüyordu, boş bıraktıklarınızı sallamışsınızdır umarım. Ben şahsen en az 10 tane salladım. Beklediğimden 10 katı zor geldi... Sorular çok uzundu, umarım bekledikleri doğru sayısı çok fazla değildir. Sahi sizce kaç doğru yapanlar başarılı olur? Bir de arkadaşlar kişilik envanteri gelirse bilin ki sınavı geçtiniz. Mailinizi 6 saatte bir kontrol edin. Envanteri gelen yazsın ki biz de kontrol edelim. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Delacuesta05, 10 ay önce - Alıntıya git

katılıyorum size ben teftiş sınavınada girdim geçen sene oradaki sorular bile bu kadar zorlayıcı değildi.Envanter testi hemen geliyor mu ki?

15 Haziran 2020 12:13

Aday3443
Aday Memur
Sallamaya bile zaman kalmadı siz düşünün :) barajı yüksekten tutmazlar umarım.
15 Haziran 2020 12:14

Delacuesta05
Aday Memur

katılıyorum size ben teftiş sınavınada girdim geçen sene oradaki sorular bile bu kadar zorlayıcı değildi.Envanter testi hemen geliyor mu ki?

Tugba135, 10 ay önce - Alıntıya git
Geçen sene ki açılan konuyu okudum da aynı hafta gelmişti. Cumaya kadar gelecektir diye tahmin ediyorum ama belli olmaz tabii. Neden bu kadar zor yapmışlar çözemedim cidden.
15 Haziran 2020 12:15

DE SOUZA
Aday Memur

sorular kolaydı bence, biraz dikkat gerektiriyordu. o yüzden süre yetmedi. kitapçık olsa daha zor.

15 Haziran 2020 12:21

Tugba135
Aday Memur
Geçen sene ki açılan konuyu okudum da aynı hafta gelmişti. Cumaya kadar gelecektir diye tahmin ediyorum ama belli olmaz tabii. Neden bu kadar zor yapmışlar çözemedim cidden.

Ben hiç anlam veremedim niye bu kadar zor yaptıklarını.Geçen seneki sınavla arasında hiç bir tutarlılık yok. Artık yapacak bir şey yok mailleri kontrol edelim sürekli.

15 Haziran 2020 12:22

Delacuesta05
Aday Memur

Ben hiç anlam veremedim niye bu kadar zor yaptıklarını.Geçen seneki sınavla arasında hiç bir tutarlılık yok. Artık yapacak bir şey yok mailleri kontrol edelim sürekli.

Tugba135, 10 ay önce - Alıntıya git
Geçen sene daha mı kolaydı? İlginç bu sene amaç neydi acaba
15 Haziran 2020 12:23

Delacuesta05
Aday Memur

sorular kolaydı bence, biraz dikkat gerektiriyordu. o yüzden süre yetmedi. kitapçık olsa daha zor.

DE SOUZA, 10 ay önce - Alıntıya git
Hocam sorun da orada zaten. 2 saat vakit ver hepsini doğru yapayım. Ama süre/zorluk ilişkisi orantısızdı. Bizim zorluktan kastımız sürenin az olması ve soruların çok çok dikkat gerektirdiği. Yoksa her sorununu cevabı tabii ki bilinebilecek bir şeydi. Soru içeriği kolaydı. Ama bir soruyu ortalama 1-2 dk içerisinde çözmen imkansız düzeydeydi.
15 Haziran 2020 12:25

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur

bu sene referans listesi kabarıksa demek ki :)

15 Haziran 2020 12:28

Tugba135
Aday Memur

evet geçen sene ki sene ki çağrı merkezi sınavı daha kolaydı bundan.Bu yaptıkları sınavın süresi sorukara göre azdı bence .

15 Haziran 2020 12:29

Nur.ayyy
Aday Memur

zor olan neydi mesela arkadaşlar tam olarak ??

15 Haziran 2020 12:30

Aday3443
Aday Memur

Nur.ayyy, 10 ay önce - Alıntıya git
Soruların uzunluğu ve sürenin kısalığı
15 Haziran 2020 12:32

Delacuesta05
Aday Memur

Nur.ayyy, 10 ay önce - Alıntıya git
Süre kısaydı. Soru içeriği kolay fakat üzerinde düşünmen gereken çok soru vardı. Bazı sorular 1 dk içinde çözülebiliyordu fakat çoğu için 4-5 dk zaman harcanabilir düzeydeydi. Bu sınava kolay derken soru içeriğini değil, süre/soru uzunluğu bakımından bakın. Ama size kolay geldiyse geçmişsinizdir, hayırlı olsun şimdiden :)
15 Haziran 2020 12:35

Nur.ayyy
Aday Memur
Süre kısaydı. Soru içeriği kolay fakat üzerinde düşünmen gereken çok soru vardı. Bazı sorular 1 dk içinde çözülebiliyordu fakat çoğu için 4-5 dk zaman harcanabilir düzeydeydi. Bu sınava kolay derken soru içeriğini değil, süre/soru uzunluğu bakımından bakın. Ama size kolay geldiyse geçmişsinizdir, hayırlı olsun şimdiden :)

ben sınava girmedim merakımdan soruyorum.

Toplam 657 mesaj
«789101112131415161718»

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?