Editörler : F16 Gökçen
«121314151617181920212223»

Delacuesta05
Aday Memur
23 Haziran 2020 14:33

Gm ya da şube düşünür müsün dediler. Bu genel soru mu acaba merak ediyorum. Mülakata giren arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.
Miskinabla, 4 yıl önce
Anladım yine ayrıntı vardır diye merak ediyor insan :) peki size gm ya da şube ile ilgili soru sordular mı

Miskinabla
Aday Memur
23 Haziran 2020 14:35

Genel soru olabilir ya da sizi beğenmiş de olabilirler :) çünkü geçen seneki formda yazılanları da okudum çm için görüşmeye gidenleri şb ya da gm ye almışlar. Siz ne cevap verdiniz peki
Delacuesta05, 4 yıl önce
Gm ya da şube düşünür müsün dediler. Bu genel soru mu acaba merak ediyorum. Mülakata giren arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Delacuesta05
Aday Memur
23 Haziran 2020 15:35

Yorumlarımıza seri bi şekilde eksi oy veren arkadaşlar niye eksi verdiğinizi de yazın da bilelim :D

nospecialinfo
Aday Memur
23 Haziran 2020 15:48

Mülakata kaç kişi giriyor?

Miskinabla
Aday Memur
23 Haziran 2020 16:06

Aynen bu saçmalığı kim yapıyor acaba
Delacuesta05, 4 yıl önce
Yorumlarımıza seri bi şekilde eksi oy veren arkadaşlar niye eksi verdiğinizi de yazın da bilelim :D

Delacuesta05
Aday Memur
23 Haziran 2020 16:31

Birinin canı sıkılıyor boşverin :)
Miskinabla, 4 yıl önce
Aynen bu saçmalığı kim yapıyor acaba

present85
Memur
23 Haziran 2020 17:22

başvuru süresi geçmiş ama ilan nerdeydi ve ne zamandı acaba

Delacuesta05
Aday Memur
23 Haziran 2020 17:25

kariyer.net'ten başvurdum. genel müdürlük ümraniye'deydi.

present85, 4 yıl önce

başvuru süresi geçmiş ama ilan nerdeydi ve ne zamandı acaba

Miskinabla
Aday Memur
24 Haziran 2020 12:00

Mülakata giren yok mu arkadaşlar

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur
24 Haziran 2020 13:17

Bugün mülakata girdim, genel olarak herkesi içerde en az 15 max 20 dk civarı tutuyorlar.Sorulan sorular öyle spesifik enteresan falan değil hatta daha önce 3-5 mülakat tecrübesi olan birisi için basit bile sayılabilir.Neye göre eleme yapacaklar kestirmek güç.Hepimiz için hayırlısı olsun.

Miskinabla
Aday Memur
24 Haziran 2020 13:40

Teşekkürler hakkımızda hayırlısı olsun
Nizam-ı-Cedid, 4 yıl önce

Bugün mülakata girdim, genel olarak herkesi içerde en az 15 max 20 dk civarı tutuyorlar.Sorulan sorular öyle spesifik enteresan falan değil hatta daha önce 3-5 mülakat tecrübesi olan birisi için basit bile sayılabilir.Neye göre eleme yapacaklar kestirmek güç.Hepimiz için hayırlısı olsun.

lalaşahinpaşa
Aday Memur
24 Haziran 2020 13:50

sohbet havası altında mı geçiyor mülakat
Nizam-ı-Cedid, 4 yıl önce

Jeru44
Aday Memur
24 Haziran 2020 15:42

Evet sohbet havasında geçiyor benim mülakatım 10 dk falan sürdü. Bu hafta her gün mülakatlar varsa demekki 700-800 arası mülakat olacak.

Delacuesta05
Aday Memur
25 Haziran 2020 00:13

Mülakata giren arkadaşlarım, size şube düşünür müsün dediler mi? Bana ingilizce çağrı alabilir misin diye de sordular ayrıca. Bu 2 soru genel soru muydu merak ediyorum...

Zkec
Aday Memur
25 Haziran 2020 00:36

mülakatta maske takılı mı oluyor yoksa görüşmede çıkarılıyor mu

Zkec
Aday Memur
25 Haziran 2020 00:37

bence geneldir sonuçta hazır görüşmeye gelmişsin ihtiyaçları varsa onlarıda bulmak isterler
Delacuesta05, 4 yıl önce
Mülakata giren arkadaşlarım, size şube düşünür müsün dediler mi? Bana ingilizce çağrı alabilir misin diye de sordular ayrıca. Bu 2 soru genel soru muydu merak ediyorum...

Delacuesta05
Aday Memur
25 Haziran 2020 01:13

Maskelisin. Nefes nefese kalmıştım ya
Zkec, 4 yıl önce
mülakatta maske takılı mı oluyor yoksa görüşmede çıkarılıyor mu

Moz123
Aday Memur
25 Haziran 2020 03:49

Benim anladığım kadarıyla sınava çağırılmamış ya da mülakat daveti gelmeyen arkadaşlar eksi puan veriyor. İka biz değiliz arkadaşlar. Keşke bizim elimizde olsaydı da başvuran herkesi çağırabilseydik.
Delacuesta05, 4 yıl önce

Moz123
Aday Memur
25 Haziran 2020 03:54

Merhaba arkadaşlar. Ben de bütün girdim mülakata. Sohbet havasında geçiyor. Kendinizi anlatmanızı istiyorlar. Tuzak sorular olabiliyor. Aileniz mesai için problem çıkarır mı? Yorucu bir iş ne düşünüyorsun gibi. Bana da gm ya da şube düşünür müsün diye sordular. Açıkçası ben tuzak olabileceğini düşündüm. Çünkü 3 yıl tayin olayı yok şeklinde de belirttiler. Sanırım üç farklı kurul var ve bu nedenle sordukları sorular mülakata giren kişilere göre değişebilir. Maskeyle girdim karşı tarafta maskeli uzun bir toplantı masasının en başında siz diğer başında mülakatı yapan kişiler oturuyor.

Shaq34
Aday Memur
25 Haziran 2020 08:52

Kaçıncı komisyondaydınız? Bana gm ya da şube sormadılar? Ben üçüncü komisyondaydım. Hatta biraz sıkıştırdılar diyebilirim.
Moz123, 4 yıl önce
Merhaba arkadaşlar. Ben de bütün girdim mülakata. Sohbet havasında geçiyor. Kendinizi anlatmanızı istiyorlar. Tuzak sorular olabiliyor. Aileniz mesai için problem çıkarır mı? Yorucu bir iş ne düşünüyorsun gibi. Bana da gm ya da şube düşünür müsün diye sordular. Açıkçası ben tuzak olabileceğini düşündüm. Çünkü 3 yıl tayin olayı yok şeklinde de belirttiler. Sanırım üç farklı kurul var ve bu nedenle sordukları sorular mülakata giren kişilere göre değişebilir. Maskeyle girdim karşı tarafta maskeli uzun bir toplantı masasının en başında siz diğer başında mülakatı yapan kişiler oturuyor.
Toplam 661 mesaj
«121314151617181920212223»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi