Editörler : Mehmet Balci
«21222324252627282930313233
19 Ağustos 2020 15:48

Gop134
Aday Memur

Arkadaş muhtemelen tahmin yapıyor ama haklıbiraz atanma süreniz biraz uzayabilir.

19 Ağustos 2020 17:19

Delacuesta05
Aday Memur

arkadaşlar alımlar durdurulmuş diye duydum. hastalık sebebi ile ekime ertelenmiş

lord.d, 8 ay önce - Alıntıya git
İlan varken hastalık yok muydu? Mülakat yapılırken hastalık yok muydu? O zamanki vaka şu ankinden daha fazlaydı ona rağmen mülakatları yaptılar. Burda doğru dürüst bir şekilde bilgiyi nerden aldığını söylesen herkes tamam diyecek ama lafı ortaya atıp sonra hiçbir şey demiyorsun. Mümkünse yazma cidden.
19 Ağustos 2020 17:37

İşletmeciiii
Aday Memur

Arkadaş muhtemelen tahmin yapıyor ama haklıbiraz atanma süreniz biraz uzayabilir.

Gop134, 8 ay önce - Alıntıya git
Uzayabilir evet ama başka sebeplerden. Arkadaşın duyum aldım diyerek tahminim bu yönde diye çevirdiği sebeplerden değil :)
19 Ağustos 2020 18:34

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur
Uzayabilir evet ama başka sebeplerden. Arkadaşın duyum aldım diyerek tahminim bu yönde diye çevirdiği sebeplerden değil :)
İşletmeciiii, 8 ay önce - Alıntıya git

Başka sebepler derken, süreç ile ilgili bilginiz varsa paylaşın lütfen.

20 Ağustos 2020 10:53

lord.d
Kapalı
İlan varken hastalık yok muydu? Mülakat yapılırken hastalık yok muydu? O zamanki vaka şu ankinden daha fazlaydı ona rağmen mülakatları yaptılar. Burda doğru dürüst bir şekilde bilgiyi nerden aldığını söylesen herkes tamam diyecek ama lafı ortaya atıp sonra hiçbir şey demiyorsun. Mümkünse yazma cidden.
Delacuesta05, 8 ay önce - Alıntıya git

sana mı sorucam ne yazıp yazmayacağımı. ilk yazdıklarımdan beri dediğim her şey çıktı doğru. doğru söyleyeni harbiden kovuyorlarmış

20 Ağustos 2020 10:55

lord.d
Kapalı
Delacuesta05, 8 ay önce - Alıntıya git

bide bana öyle sorma ara bu işin sorumlularını onlara sor.ben yetkili değilim. burasıda kimsenin özel alanı değil

20 Ağustos 2020 10:56

lord.d
Kapalı
İşletmeciiii, 8 ay önce - Alıntıya git

buyrun sizi sahneye alalım başka sebepleri açıklayın da görelim :)

20 Ağustos 2020 11:02

lord.d
Kapalı

ekim gibi eğitim olacağı bilgisi var, işe başlama seneyi bulur

lord.d, 10 ay önce - Alıntıya git

keşke yanılsam keşke uydursam. ben sanki sizden farklıyım bende bekliyorum sizin gibi.inşallah en kısa sürede açıklanır

20 Ağustos 2020 17:22

Jeru44
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

Ben de İstanbul alımlarıyla ilgili ertelenme kararı alınma ihtimalinin yüksek olduğunu duydum umarım doğru değildir bu bilgi. Hepimiz bekliyoruz bir an önce sonuçlanmasını ama diğer şehirlerde eğitimler başladı İstanbul için bir gelişme olmadı.

20 Ağustos 2020 18:43

o2534
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

Ben de İstanbul alımlarıyla ilgili ertelenme kararı alınma ihtimalinin yüksek olduğunu duydum umarım doğru değildir bu bilgi. Hepimiz bekliyoruz bir an önce sonuçlanmasını ama diğer şehirlerde eğitimler başladı İstanbul için bir gelişme olmadı.

Jeru44, 8 ay önce - Alıntıya git
Geçen sene 66 günün sonunda açıklandı az daha sabredin
20 Ağustos 2020 23:39

Delacuesta05
Aday Memur
Geçen sene 66 günün sonunda açıklandı az daha sabredin
o2534, 8 ay önce - Alıntıya git
Bugün bir kez daha aradım fakat tahmini bir tarih bile alamadım. Aramanın faydası yokmuş :) en iyisi bu olayı unutmak, beklenmedik bir anda telefon gelir belki :)
21 Ağustos 2020 18:37

Sultan Murad
Aday Memur

eylüle kaldı gibi ama hayırlısı diyelim..

23 Ağustos 2020 22:44

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur

arkadaşlar sonuçlar açıklandıktan sonra ki eğitim sürecinin ne kadar süreceğini bilen var mı ?

24 Ağustos 2020 08:45

o2534
Aday Memur

arkadaşlar sonuçlar açıklandıktan sonra ki eğitim sürecinin ne kadar süreceğini bilen var mı ?

Nizam-ı-Cedid, 8 ay önce - Alıntıya git
3-4 hafta diye biliyorum
25 Ağustos 2020 00:10

Gambilik
Aday Memur

Herhangi haber alan duyan var mı?

25 Ağustos 2020 17:00

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur

Herhangi haber alan duyan var mı?

Gambilik, 8 ay önce - Alıntıya git

ben aradım süreç devam ediyor net bir bilgimiz yok diyip kestirip atıyorlar her seferinde, arayıp sormak manasızlaştı yani bekleyeceğiz mecbur.

26 Ağustos 2020 21:49

django34
Aday Memur

arkadaşlar insan kaynakları genel müdürü değiştiği için sonuçların açıklanması ertelenmiş

26 Ağustos 2020 23:21

Gambilik
Aday Memur

Bilgiyi nerden öğrendiniz?

27 Ağustos 2020 11:22

django34
Aday Memur

genel merkezde çalışan bir arkadaşımdan

30 Ağustos 2020 21:05

Nizam-ı-Cedid
Aday Memur

arkadaşlar süreç hakkında son durum ile alakalı herhangi bir bilgisi olan var mı ?

Toplam 657 mesaj
«21222324252627282930313233

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?