Editörler : Mehmet Balci
12345678910111213»
10 Haziran 2020 01:52

Moz123
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar ben de başvuru yapmıştım. Özgeçmişim görüntülenmiş. Sanırım herkesin cvsi görüntülenmiş. Çünkü arkadaşım öğretmen şansını denemek için başvurdu. Onun da görüntülendi. Başvuru yapan bir kaç tanıdığımın daha görüntülendi. Henüz arama gelmedi. Aranan olursa haber verebilir misiniz?

10 Haziran 2020 09:14

ynsts
Aday Memur
Şubeden sonra çağrı merkezini gözün kesiyor mu ? hani 2 alanda da tecrübem yok benim ama şube gişe falan daha iyi degıl mı peki
Alcngnc, 10 ay önce - Alıntıya git

Daha iyidr şube tabiki de ama.yinede vakıfbank olması daha cazip geliyor Özel bankalarin hali ortada

10 Haziran 2020 11:57

Merderin
Aday Memur

Bende yapı kredi ve garanti bankası gişe deneyimliyim vakıf bank olduğu için başvurdum cvim 2 kere görüntülenmiş sınavlara ilan kapandıktan sonra başlarlar diye düşünüyorum.

10 Haziran 2020 12:42

Alcngnc
Aday Memur

Daha iyidr şube tabiki de ama.yinede vakıfbank olması daha cazip geliyor Özel bankalarin hali ortada

ynsts, 10 ay önce - Alıntıya git
Yani vakıfbank olması etkılı oldu derken maddi ve yan haklar bakımından bakınca çok fark var mıdır özel bankalardan
10 Haziran 2020 13:05

ynsts
Aday Memur
Yani vakıfbank olması etkılı oldu derken maddi ve yan haklar bakımından bakınca çok fark var mıdır özel bankalardan
Alcngnc, 10 ay önce - Alıntıya git

Tabiî her acıdan fark var en önemlisi de kolay kolay çıkarım yapmiyolar

10 Haziran 2020 18:12

Moz123
Aday Memur

Arkadaşlar bir gelişme yaşayan var mı?

10 Haziran 2020 18:18

Mkrv
Aday Memur

Sadece görüntülenmeler oldu sanırım henüz birdönüş olmadı

10 Haziran 2020 18:54

Alcngnc
Aday Memur

Bende yapı kredi ve garanti bankası gişe deneyimliyim vakıf bank olduğu için başvurdum cvim 2 kere görüntülenmiş sınavlara ilan kapandıktan sonra başlarlar diye düşünüyorum.

Merderin, 10 ay önce - Alıntıya git
Maddi olarak daha iyi olacağını düşündüğünüz için mi vakıfbanka basvurdun mesela hani garanti veya yapı kredinin gişe yetkili maaşından yan haklarından daha fazla olur mu kesin.
10 Haziran 2020 19:11

Alcngnc
Aday Memur

Tabiî her acıdan fark var en önemlisi de kolay kolay çıkarım yapmiyolar

ynsts, 10 ay önce - Alıntıya git
Çalısan tanıdıgın kişiler mi var yani oradan mı biliyorsun.
10 Haziran 2020 21:40

nospecialinfo
Aday Memur

Süreç 1.5-2 ay sürecek geçen yıla göre daha erken bitecek. Sınav zor demisler geçen sene bence online sınav çok da zor olmaz, müfettiş yardımcılığına girmiştim geçen sene o bile orta seviyeydi bu daha kolay olur bence

10 Haziran 2020 23:43

Fb1234

Merhaba kaç kişi alınacağını biliyor musunuz?

10 Haziran 2020 23:53

Alcngnc
Aday Memur

Süreç 1.5-2 ay sürecek geçen yıla göre daha erken bitecek. Sınav zor demisler geçen sene bence online sınav çok da zor olmaz, müfettiş yardımcılığına girmiştim geçen sene o bile orta seviyeydi bu daha kolay olur bence

nospecialinfo, 10 ay önce - Alıntıya git
Şartları özel bankalara göre iyi mi olur yoksa çağrı merkezi diye çok bi fark olmaz mı sizce
11 Haziran 2020 00:18

nospecialinfo
Aday Memur

Kaç kişi alınacağını bilmiyorum fakat şartları çok iyi rakam vermek uygun olmaz ama diğer bankalara göre şartları çok iyi. Sırf yan haklardan dolayı bile çalışılır

11 Haziran 2020 00:25

Alcngnc
Aday Memur

Kaç kişi alınacağını bilmiyorum fakat şartları çok iyi rakam vermek uygun olmaz ama diğer bankalara göre şartları çok iyi. Sırf yan haklardan dolayı bile çalışılır

Saç sakala karışılıyor mudur acaba ? Mesela erkekte toplu saça falan karısılır mı yani çağrı merkezınde karısılmaz ama kamu bankası diye şartları degısık mıdır ki bu konuda?
11 Haziran 2020 12:02

Gop134
Aday Memur

Saç,sakal düzenli olması gerekiyor kılık kıyafet genel müdürlükte çalışanlar için takım elbise Avrupa yakasında çağrı alanlar için klasik giyim.Sorularınız varsa yanıtlarım.

11 Haziran 2020 12:06

Nur.ayyy
Aday Memur

Bir gelişme yaşayan var mı acaba ???

11 Haziran 2020 12:30

Elo-50
Aday Memur

Merhaba siz baya bi emin konuşmuşsunuz vakıfbanka da falan mı çalışıyorsunuz?

11 Haziran 2020 12:50

nospecialinfo
Aday Memur

Merhaba siz baya bi emin konuşmuşsunuz vakıfbanka da falan mı çalışıyorsunuz?

Elo-50, 10 ay önce - Alıntıya git

Çalışan arkadaşım var

11 Haziran 2020 13:22

Mkrv
Aday Memur

Saç,sakal düzenli olması gerekiyor kılık kıyafet genel müdürlükte çalışanlar için takım elbise Avrupa yakasında çağrı alanlar için klasik giyim.Sorularınız varsa yanıtlarım.

Gop134, 10 ay önce - Alıntıya git

Merhaba siz vakıfbankta mı çalışıyorsunuz çağrı da eğer öyleyse zorlukları neler izin çalışma saatleri v.s nasıl ?

11 Haziran 2020 13:33

Gop134
Aday Memur

Haftada 45 saat çalışıyorsun vardiyalı çalışma sistemindesin sabah,ara vardiya,akşam vardiyaları olmak üzere çeşitli vardiya sistemleri var.Çağrı merkezi gerçekten zor ama şartları,tayin olayı vs güzel yanlarından.

Toplam 657 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Erkan Oğur'un, İbrahim Kalın'a önce eşlik edip sonra da 'İçimin bir köşesi cız etmişti' demesi hakkında ne düşünüyor sunuz?