Editörler : hopaliSafak Vaktii
04 Haziran 2020 19:26   

Tecilim 9 haziranda bitiyor.
Mülakat başvurusunda askerlik durumumu erteli olarak beyan ettim ama tecilim 9 haziranda bitiyor. Acaba tecil bittikten sonra yanlış Bilgi beyan etmiş olur muyum? Sorun yaratır mı?
05 Haziran 2020 12:26

sercand12
Aday Memur

Benim de 8 haziran'da bitiyor ben de merak ediyorum bunu. Ayrıca başvuruyu hemen yapmalı mıyız e devletten ve hangi celpte gidiyorsunuz belli mi?

05 Haziran 2020 13:21

Aykutssmn
Aday Memur

Benim de 8 haziran'da bitiyor ben de merak ediyorum bunu. Ayrıca başvuruyu hemen yapmalı mıyız e devletten ve hangi celpte gidiyorsunuz belli mi?

sercand12, 1 ay önce - Alıntıya git
Askerlik şubesine gittim kasım celbi görünüyorsunuz dedi
05 Haziran 2020 13:59

sercand12
Aday Memur
Askerlik şubesine gittim kasım celbi görünüyorsunuz dedi
Aykutssmn, 1 ay önce - Alıntıya git

Bana da öyle demişlerdi rahatladım sizi de görünce böyle.

07 Haziran 2020 00:50

erkenuyuyamayanadam
Aday Memur

7179 Sayılı kanun gereği ertelemesi süresi dolunca kendiliğinden biten veya iptal ettiren kişiler takip eden sınıflandırma dönemine dahil olurlar. 31 mayıstan sonra tecil işlemleri bitenler kasım sınıflandırma dönemine dahil olurlar. Kasım sınıflandırma dönemi kasım aralık ve ocak aylarını kapsamaktadır. Ne zaman gideceklerinin kesinleşmesi ise 25 ekim gibi belli olur. Buna göre teciliniz 31 mayıstan sonraya kalıyorsa kasım sınıflandırma dönemine dahil olursunuz.

07 Haziran 2020 00:51

erkenuyuyamayanadam
Aday Memur

7179 Sayılı kanun gereği ertelemesi süresi dolunca kendiliğinden biten veya iptal ettiren kişiler takip eden sınıflandırma dönemine dahil olurlar. 31 mayıstan sonra tecil işlemleri bitenler kasım sınıflandırma dönemine dahil olurlar. Kasım sınıflandırma dönemi kasım aralık ve ocak aylarını kapsamaktadır. Ne zaman gideceklerinin kesinleşmesi ise 25 ekim gibi belli olur. Buna göre teciliniz 31 mayıstan sonraya kalıyorsa kasım sınıflandırma dönemine dahil olursunuz.

erkenuyuyamayanadam, 1 ay önce - Alıntıya git

Teciliniz 31 mayıstan sonraya kalıyorsa derken 31 mayıstan sonra bitiyor veya kendi isteğiniz ile iptal ettiriyorsanız demek istedim.

10 Haziran 2020 00:37

erkenuyuyamayanadam
Aday Memur

erkenuyuyamayanadam, 1 ay önce - Alıntıya git

Dikkat! Askeralma Genel Müdürlüğü değişiklik yapmış. Burada belirttiğim 31 mayıs olan tarihi 30 haziran olarak güncellemiştir.

Toplam 6 mesaj

ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?