Editörler : oto-danisman-expert

bozkurt70
Aday Memur
22 Haziran 2020 13:11

+

Astcvs
Aday Memur
22 Haziran 2020 13:28

Cuma günleri açıklanıyormuş geçen sene cuma açıkladılar İnşallah bugün açıklanır

acemi34
Aday Memur
22 Haziran 2020 13:32

Merhaba beyler,

Cuma gününe kadar sonuçlar açıklanır.Temmuz da eğitim başlıyor.% 10 Dnz.kk,% 10 Hv.kk,

% 80 KKK kontenjanları yerleştirilmeye hak kazanan aday sayısı 3300 civarı gibi.Bu aşamaya 24 binlerden gelindiğini unutmayalım.Kontenjanlar artırılmazsa bir çok kişi hüsrana uğrayacak kontenjan artırımı için sesimizi gür sesle duyuralım.Gelecek yıl bu sayılar daha da düşecek .Herkesin gönlüne göre olsun.

ogzhnbcr
Aday Memur
22 Haziran 2020 14:40

Kaynak ney kardeş alımı siz yapıyonuz galiba baya net sayılar konuşturmuşsun
acemi34, 4 yıl önce

Merhaba beyler,

Cuma gününe kadar sonuçlar açıklanır.Temmuz da eğitim başlıyor.% 10 Dnz.kk,% 10 Hv.kk,

% 80 KKK kontenjanları yerleştirilmeye hak kazanan aday sayısı 3300 civarı gibi.Bu aşamaya 24 binlerden gelindiğini unutmayalım.Kontenjanlar artırılmazsa bir çok kişi hüsrana uğrayacak kontenjan artırımı için sesimizi gür sesle duyuralım.Gelecek yıl bu sayılar daha da düşecek .Herkesin gönlüne göre olsun.

acemi34
Aday Memur
22 Haziran 2020 15:34

Ben 3 yıldır giriyorum.Bunlar istatistik veri 3300 olmaz 3900 olur.Kuvvetlerin alımı bellidir.Kesin bir bilgi değil tahmini veridir.24bin rakamı basının yazdığı rakamdır.

Nush
Memur
22 Haziran 2020 15:41

Bu yılki alımlar daha da fazla olacaktır. Hem kuvvet komutanlıklarındaki ihraç sayısı hem sınır ötesi harekatlarda verilen şehitlerimiz bu yıl daha fazla. Dkk ve Hkk hakkında aynı şeyi söylemem lakin Kkk alımını bu yıl artırır.

Denden77
Aday Memur
22 Haziran 2020 15:43

biraderim 3 senedir giriyorum diyorsun rakamlar kesin budur diyorsun ancak her sene sayı düşecek diyorsun ve sonradan kendi yazdığın yazıyla çelişiyorsun 3300 değil 3900 diyorsun.Resmi rakamlar yanınlanmadan istersen 300 sene gir bu sınava bi şey bilemezsin diyemezsin.Burda milletin moralini bozmaktan başka bi şey yapmıyorsun.Şayet senin gibi işte alım sayısı şu yok efendim şu gün açıklanacak diyenlerle doldu site.Bak ayın sonuna geldik daha hiç bir şey yok güya onların dediği zamanda açıklanacaktı.Vesselam

acemi34, 4 yıl önce

Merhaba beyler,

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi